Dienos bus ypatingos – šilumos rekordų gali būti ir daugiau

Lietuvoje pasipylė šilumos rekordai. Gali būti, kad jų bus ne tik artimiausiomis dienomis, bet ir kitos savaitės pradžioje. Tiesa, vėliau išskirtinė šiluma pasitrauks.

Antradienį Lietuvoje debesuotumas buvo menkas, tačiau saulės buvo daug. Artimiausią naktį ši tendencija išliks – debesų apklotas bus ir plonas, ir smarkiai skylėtas, dėl to danguje dažnai švies žvaigždės ir Mėnulio pilnatis, o lietaus nesulauksime. Nebus šiąnakt ir rūko. Vėjas pietryčių, pietų, ne visai silpnas.

Trečiadienį bus nepastoviai debesuota – ploni debesys tai atplauks, tai vėl pranyks, o vėliau nušvis saulė. Lietaus iš šių debesų nesulauksime. Visgi, vakarop pajūryje jie pasidarys storesni, iš jų gali nežymiai palynoti.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą numatomi vasarai pritinkantys orai. Ir naktį, ir dieną debesuotumas bus nepastovus, su nemažais pragiedrėjimais, dėl to naktį dangus dažnai bus žvaigždėtas, o dieną – saulėtas. Visgi, vakarop prie jūros gali nežymiai palynoti. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 11-12 laipsnių, dieną šils iki 18-19, pietuose galbūt ir iki 20 laipsnių šilumos“, – paaiškina sinoptikas Naglis Šulija.

Tiesa, ketvirtadienį šilumos rekordų jau nebus, nes orus lems ciklonas, bus debesuota, vietomis palis, dieną kai kur gana gausiai. Tikėtina, kad naktį bus apie 11-12 laipsnių, dieną šils iki 13-15 laipsnių šilumos.

Penktadienį ciklonas nutols, jei ir palis, tai labai nedaug, dieną vėl bus daug saulės. Naktį atvės iki 9-11, prie jūros bus apie 12 laipsnių, dieną šils iki 16-18, prie jūros bus 14-15 laipsnių šilumos.

Šilti, gražūs orai numatomi ir sekmadienį.

 


Rašyti komentarą...
O
Oj
2019-10-15 18:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražus ruduo.
Atsakyti
0

B
Blt
2020-01-06 19:17:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesupratau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų