Trečiadienis antradieniui nenusileis: šilumos rekordų galime sulaukti ir šiandien

Trečiadienį sinoptikai prognozuoja, kad vyraus sausi orai. Bus nepastoviai debesuota – ploni debesys tai atplauks, tai vėl pranyks ir nušvis saulė. Lietaus iš šių debesų nesulauksime. Visgi vakarop pajūryje jie pasidarys storesni, iš jų gali nežymiai palynoti.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą numatomi vasarai pritinkantys orai. Ir naktį, ir dieną debesuotumas bus nepastovus, su nemažais pragiedrėjimais, dėl to naktį dangus dažnai bus  žvaigždėtas, o dieną – saulėtas. Visgi vakarop prie jūros gali nežymiai palynoti. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 11 – 12 laipsnių, dieną šils iki 18 – 19, pietuose galbūt ir iki 20 laipsnių šilumos“, – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienio naktį daugelyje rajonų, dieną orus lems ciklonas, bus debesuota, vietomis palis. Daugiausia palis šiaurinėje šalies pusėje. Pietvakarių vėjo gūsiai vietomis sieks 15–18 m/s. Temperatūra naktį 8–12, dieną 12–16 laipsnių šilumos.

Penktadienį ciklonas nutols, jei ir palis, tai labai nedaug, dieną vėl daug saulės. Naktį atvės iki 9 – 11, prie jūros bus apie 12 laipsnių, dieną šils iki 16 – 18, prie jūros bus 14 – 15 laipsnių šilumos. Šilti, gražūs orai numatomi ir sekmadienį.

Nepamirškite pasveikinti

Trečiadienį atvykę į darbą nepamirškite pasveikinti savo boso. Spalio 16-oji – Tarptautinė Boso diena!

Taip pat šiandien reikėtų paminėti Mažosios Lietuvos gyventojų genocido ir Pasaulinę maisto dienas.

Vardadienius mini Ambraziejus, Aurelija, Dovaldė, Gailius, Greta, Jadvyga, Margarita. Nepamirškite jų pasveikinti!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų