Atversta 15-metės nužudymo byla: 16-metis apklausiamas teisme

Vilniaus apygardos teisme atversta didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio nusikaltimo baudžiamoji byla. Dėl 15-metės prievartavimo ir nužudymo teisiamas vos 16 metų jos pažįstamas.

18

Itin žiauriais nusikaltimais kaltinamas paauglys į teismą buvo atvestas šio ketvirtadienio rytą. Į posėdį taip pat atvyko nužudytos merginos tėvai ir kaltinamojo motina. Pastaroji į posėdžių salę įėjo užsidengusi veidą.

Posėdis vyksta už uždarų durų.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atverčiama nepilnametę nužudžiusio paauglio byla: 16-metis atvestas į teismą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kovo 14 d., gavus pranešimą, jog dieną prieš tai po pietų iš namų Vilniuje išėjo ir negrįžo nepilnametė (gimusi 2005 m.).

Atlikus paieškos priemones, kovo 15-osios vakarą nepilnametės kūnas su smurto žymėmis rastas sostinės Sudervės kapinėse.

Ikiteisminis tyrimas dėl paieškos buvo perkvalifikuotas į nužudymą. Atlikę ne vieną priemonę bei išanalizavę visą gautą informaciją, pareigūnai itin greitai nustatė ir sulaikė asmenį, įtariamą šiuo labai sunkiu nusikaltimu.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie nužudytą 15-metę: įtariamasis auką pažinojo pusmetį

Sulaikytasis – taip pat nepilnametis, šešiolikos metų jaunuolis (gimęs 2003 m.). Atliktos kratos jo gyvenamojoje vietoje metu rasti daiktai, turintys įrodomosios reikšmės, bei nusikaltimo padarymo įkalčiai.

Buvo pažįstami

Naujienų portalas tv3.lt šių metų kovą rašė, kad Vilniuje kapinėse rastas nužudytos 15-metės kūnas. Jau sulaikę įtariamąjį žudiką teisėsaugininkai dar kelias dienas slėpė nusikaltimą. Suimtas 16-metis.

Nužudytos 15-metės kūnas rastas Vilniuje esančių Sudervės žydų kapinių teritorijoje. Paauglės kūnas aptiktas sekmadienį ryte, o jau vakare policija buvo sulaikiusi įtariamąjį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie nužudytą 15-metę: įtariamasis auką pažinojo pusmetį

Paaiškėjo, kad įtariamasis 16-metis su auka jis buvo pažįstamas apie pusmetį. Teisėsaugininkai sakė, kad įtariamasis prisipažino nužudęs 15-metę. Kaip tai padaryta, kokie motyvai – teisėsaugininkai nekomentuoja.


Rašyti komentarą...
k
koks skirtumas
2020-10-15 10:10:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duos 3 metus lygtinai,subręs ir toliau tęs savo darbus..tokie nesitaiso,o sužverėja labiau..(Jurbarko pavyzdys)..
Atsakyti
-1

J
Juozas
2020-10-15 10:21:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta Jurbarko gaidy kodėl nekiša į cype
Atsakyti
-3

A
2020-10-15 10:21:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baust griežtai. Už savo poelgius privalo atsakyti. Nesvarbu, kad jaunas. Ne veltui sakoma,, lenk medį, kol jaunas,,
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų