Filmuojant „TikTok“ vaizdo įrašą nušauta mergina

Ko tik nepadarysi dėl šlovės socialiniuose tinkluose, tačiau vienos meksikietės noras sukurti vaizdo įrašą socialiniam tinklui „TikTok“ baigėsi tragedija. Filmuojant vaizdo įrašą mergina buvo nušauta.

Socialiniuose tinkluose plinta paskutinių Areline Martinez akimirkų prieš mirtį vaizdo įrašas. Jame užfiksuota, kaip maždaug 10-ies žmonių komanda filmuoja merginos pagrobimo vaizdelį. Areline inscenizuotu pagrobimo vaizdeliu planavo pasidalinti savo „Tik Tok“ paskyroje.

Įraše mergina vaidino, kad yra pagrobta. Tą patį vaidmenį atliko ir šalia jos sėdintis jaunuolis. Vaizdelyje matyti, kad merginai virš galvos laikomas ginklas. Kiek vėliau šalia jos sėdėjęs jaunuolis buvo priverstas atsiklaupti ant kelių, jam taip pat į galvą buvo įremtas ginklas.

Ir tai – paskutinės Areline Martinez gyvenimo akimirkos. Netrukus vienas iš filmavime naudotų ginklų iššovė ir mergina iškart neteko gyvybės. 

Vienas iš dešimties įvykio vietoje buvusių asmenų apie incidentą pranešė policijos pareigūnams. Teigiama, kad du vyrai iškart pabėgo. Pareigūnams pavyko nustatyti jų tapatybę, o įvykio aplinkybės tiriamos. Kol kas neaišku, kodėl fillmuojant įrašą buvo naudojamas užtaisytas ginklas. Įtariama, kad tai galėjo būti nelaimingas atsitikimas.

„Viena versijų yra ta, kad jie laikė ginklą ir galvojo, jog jis neužtaisytas. Tačiau mergina buvo nušauta. Tas, kas yra atsakingas už merginos mirtį, privalės atsakyti. Turime išsiaiškinti kelis dalykus: tragišką jaunos merginos mirtį ir tai, kaip į jų rankas pateko ginklas“, – žiniasklaidai teigė Meksikos Čihuahua valstijos prokuroras Cesaras Augusto Peniche.

Žiniasklaidoje rašoma, kad Areline Martinez taip pat augino mažametį vaiką.

Paskutinių merginos gyvenimo akimirkų įrašas netrukus paplito socialiniuose tinkluose. Internautai negalėjo patikėti savo akimis ir teigė nesuprantantys, kam išvis reikėjo filmuoti tokį vaizdelį.

„Kam reikėjo filmuoti netikrą pagrobimo įrašą? Dėl „TikTok“ šlovės? Rimtai, socialiniai tinklai yra vienas blogiausių dalykų, nutikusių žmonijai“, – rašė vienas internautas.

Savo akimis pamatyti paskutinių merginos gyvenimo akimirkų įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
N
Nesveikas
2020-10-14 03:48:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilai tie tiktakai
Atsakyti
-1

L
Logiskoji
2020-10-16 10:52:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
idiotų gvardija, ką ir besakyti... nebenormalūs visi pasidarė dėl socialinių tinklų ir visokių nusiselfinimų, programėlių, filmavimų ir virtualios šlovės... gaila merginos... Išvada: su kuo susidėsi, nuo tų ir gyvybę prarasi.
Atsakyti
-1

N
Ne tau zinot
2020-11-07 09:06:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
TikTokai -_-
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų