Atidarytas karo prievolės ir komplektavimo poskyris

Sausio 3 dieną Raseiniuose atidarytas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Raseinių poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Raseinių rajono savivaldybėje gyvenančius karo prievolininkus.

„Šis žingsnis dar labiau skatina kariuomenės ir visuomenės artimesnį bendravimą, suteikia dar didesnes galimybes greičiau ir patogiau gauti informaciją apie tarnybą bei susitvarkyti dokumentus karo prievolininkams. Tikimės, kad kokybiškesnis karo prievolės administravimas ir greitesnis informavimas apie šaukimo procedūras dar labiau skatins jaunimą apsispręsti savanoriškai atlikti savo pareigą Tėvynei“, – teigė poskyrį atidaręs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas Arūnas Balčiūnas.

Poskyrio atidaryme taip pat dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Karo prievolės ir komplektavimo poskyris atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius jaunuolius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų