Artimiausiu metu sniego ar šalčio nelaukite: kitą savaitę prasidės permainos

Didesnių orų pokyčių artimiausią parą nenusimato. Orai kurį laiką išliks panašūs. Permainos prasidės kitą savaitę. Bet artimiausiu metu nei didesnio šalčio, nei sniego neprognozuojama.

Pažvelkime į platųjį žemėlapį. Kokia situacija svečiose šalyse? Lisabonoje bus 16 laipsnių, Barselonoje sušils iki14 šilumos. Paryžiuje debesuota ir dešimt. Dubline penki šilumos.

Berlyne debesuota ir šils iki šešių, o Varšuvoje iki 4 laipsnių. Kijeve du, Minske vienas, Maskvoje du laipsniai šalčio. Rygoje keturi, Taline termometrų stulpeliai pakils iki penkių laipsnių.

Lietuvoje naktį dangų aptrauks debesys, šiauriniuose rajonuose gali ir palynoti. Temperatūra bus apie vieną, du laipsnius šilumos.

Dieną debesuota bus jau tik pietiniuose šalies pakraščiuose. Kritulių nematyt. Temperatūra pakils iki keturių laipsnių šilumos.

Rytoj Klaipėdoje keturi šilumos. Šiauliuose debesuota ir trys. Panevėžyje, Utenoje 4 šilumos. Kaune, Vilniuje apie tris laipsnius. Varėnoje, Druskininkuose du laipsniai šilumos, protarpiais bus su saule.

Pirmadienio dieną Vilniuje bus vienas laipsnis šilumos, Kaune du, o Klaipėdoje penki laipsniai. Antradienį jau bus šilčiau. Vilniuje du, Kaune keturi, Klaipėdoje septyni laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų