Artėja permainingi orai: sulauksime sniego, lietaus ir lijundros

Keičiasi orų pusiausvyra Europoje. Žemyno rytuose esanti aukštesnio slėgio sritis po truputį atsitraukia, o drungni drėgni ciklonai gavo galimybę plėstis į rytus. Dėl šios priežasties į oro srautą, kuris iki šiol Baltijos link plukdė šaltą orą, pateks jau šiluma, o kartu su ja Baltijos link pasuks ir krituliai.

Dieną šalies rytuose snyguriuos, kitur lynos ar kris dulksna. Galiausiai snigti liausis ir šalies rytuose, čia taip pat prasidės nesmarkus lietus arba dulksna. Kaip ir naktį, daug kur bus slidu dėl lijundros bei plikledžio.

„Kitaip tariant, atkeliauja atodrėkis. Dieną kurį laiką snyguriuos tiktai šalies rytuose, kitur iš karto lynos arba dulksnos, pietuose suboluos rūkas. Lijundra, plikledis niekur nedings. Dieną bus iki 1 – 2 laipsnių šilumos, kai kur liks apie 0“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Šeštadienio naktį daug kur palis arba kris dulksna, vietomis bus šlapių snaigių. Dieną daug kur bus mišrių kritulių – daugiausia tai bus drėgnas sniegas. Ir naktį, ir dieną bus slidu dėl tai pranykstančios, tai vėl atsirandančios lijundros bei plikledžio. Naktį vyraus menkas šaltukas, dieną tokia pat menka šiluma.

Sekmadienio naktį daug kur pasnigs, dieną bus mišrių kritulių. Vietomis lijundra, plikledis. Kaip ir šeštadienį, naktį vyraus menkutis šaltukas, dieną – tokia pat menka šiluma.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis orai ugdys atidumą, apdairumą vairuojant ir pusiausvyros pojūtį kur nors einant“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų