Armonaitės lūkesčiai koalicijai: per 100 dienų sprendimai partnerystės ir narkotikų klausimais

Aušrinė Armonaitė po susitikimo su prezidentu akcentavo, kad iš šalies vadovo pusės yra noras bendradarbiauti ir vykdyti pozityvią politiką. Laisvės partijos lyderė taip pat akcentavo, kokie svarbiausi klausimai turėtų atsirasti formuojamos koalicijos programoje.

Pirmadienį prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su visų į Seimą išrinktų partijų atstovais. Su šalies vadovu S. Daukanto aikštėje esančiuose rūmuose bendravo ir Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.

„Turime nusiteikti pozityviai politikai. Kad yra geranoriškas noras bendrauti, bendradarbiauti. Tas mane tikrai džiugina. Aš atėjau, tiesą sakant, su atvira pozicija, kad pirmiau reikia kalbėti apie darbus, o tik vėliau apie konkrečias kandidatūras į ministrus. Sutarėme dėl to“, – po pokalbio su prezidentu žurnalistams komentavo A. Armonaitė.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aušrinė Armonaitė prezidentūroje po susitikimo su Gitanu Nausėda

Pasak jos, koalicija pirmiausia turėtų įsivadinti prioritetus, kuriuos nori įgyvendinti.

„Žmonės balsavo už partiją, suteikė jai mandatą. Tas mandatas yra skirtingo dydžio. Natūralu, kad tie, kas laimėjo daugiau tų balsų ar palaikymo gavo, jie turėtų turėti didesnį atstovavimą ir vykdomojoje valdžioje. Tai yra politikos logika tokia, puiki ir logiška“, – kalbėjo A. Armonaitė.

Laisvės partijos lyderė akcentavo, kad esminiai žmogaus teisių punktai turėtų būti koalicijos darbų programoje.

„Dėl Vyriausybės [darbų programos], tai nevisai. Ne viskas yra sprendžiama Vyriausybėje, Seime priiminėjami įstatymai“, – tikino politikė.

A. Armonaitė teigė, kad jos partijos pagrindiniai lūkesčiai koalicijai – draugiškesnė verslo aplinka, nulinis mokestis reinvestuojamam pelnui, kad įmonės galėtų plėstis, verslo priežiūros institucijų pertvarka;

planas, kaip skirti 3 proc. BVP tyrimams, eksperimentams, dėmesys švietimui, kad nuo kitų mokslo metų moksleiviai mokytųsi pagal atnaujintas ir šiuolaikines programas;

pasirengimas naujam daugybinės pilietybės referendumui, per 100 dienų siekti išspręsti partnerystės instituto įteisinimą, nedidelio kiekio narkotikų turėjimo dekriminalizavimas. Politikė sakė tikinti, kad tokiems pakeitimams užtektų balsų naujajame Seime, nes dalis koalicijos partnerių idėjoms pritaria.

REKLAMA

„Penktas dalykas, toks universalus, labai svarbus principas – kad valstybė būtų valdoma pagarbos žmogaus teisėms ir privačiai nuosavybei principais. Kad būtų remiamasi skaidrumu, viešumu, pagarba žodžio laisvei“, – kalbėjo A. Armonaitė.

Laisvės partija iškovojo 11 mandatų ir dalyvauja derybose dėl centro dešiniųjų koalicijos su 50 mandatų iškovojusiais Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais ir 13 laimėjusiu Liberalų sąjūdžiu.


Rašyti komentarą...
F
Fuksas
2020-10-26 14:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiba be pideru ir zoles ner kitu lietuvoi klausimu. Mokescius algas ir tt lai ziuri o ne geju santuokas ir zole velniop tokia armonaite su jos suzidrejuse partija
Atsakyti
-9

L
LIETUVA
2020-10-26 13:56:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
N E - pedopartnerystės instituto įteisinimui
Atsakyti
-4

n
na va -
2020-10-26 13:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
svarbiausi ir pagrindiniai liberastu klausimai ir ju sprendimas tai kur gaut narkotiku [kuo pigiau] ir kur pasikrust [kuo smagiau] .....
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų