Armonaitė: žinome, kad karantino pakeitimai netobuli, bet bus geriau, nei buvo

Karantiną pratęsusi, bet sušvelninusi Vyriausybė sulaukia kritikos dėl savo sprendimų. Į tai ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė atsako suprantanti, kad pakeitimai nėra tobuli, tačiau jie bent jau leis daliai verslų veikti.

Ketvirtadienį ministrų kabinetas pratęsė ir reikšmingai sušvelnino karantiną. Tačiau verslininkai skundžiasi, kad, pavyzdžiui, maitinimo įstaigų darbo laikas apribotas nuo 7 iki 21 val., o turgavietėse esančioms parduotuvėms leisti veikti tik nuo gegužės 3 d.

„Mes suprantame, kad mūsų karantino pakeitimai yra netobuli. Visi suprantame. Ir atskiriems sektoriams iš tikrųjų yra labai daug iššūkių, ir tas yra akivaizdu“, – Vyriausybės posėdyje ketvirtadienį kalbėjo A. Armonaitė.

Vis dėlto, jos teigimu, tokie karantino švelninimai leis ir verslams, ir gyventojams pamažu grįžti į įprastą gyvenimą.

„Taip, gal ir per trumpas darbo laikas [maitinimo įstaigoms]. Bet tai jau yra sugrįžimas į veiklą. Ir taip, gal tai nebus ekonomiškai įspūdinga, visa tai suprantame, bet tai jau yra sugrįžimas į veiklą ir galimybė žmonėms ir į daugiau prekybos vietų ateitį, ir į savo mėgstamą kavinę ar barą ateiti lauke. Bus netobulas, bet geriau, bei buvo“, – pridūrė ministrė.

Su visais karantino pakeitimais galite susipažinti čia.


Rašyti komentarą...
Y
Ydomu
2021-04-15 17:46:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad Armonaitė yra glušė tas senei visiems aišku, kaip ir kiti ministrai su premjere Šimonyte priešakyja
Atsakyti
-2

!
!!!
2021-04-15 17:40:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu dabar susirgimu 1200 ir jau atlaisvina karantina tai koks skaicius turetu but kad vel butu karantinas ar tai jau nesvarbu neturi reiksmes kokie skaiciai bus plano nera kaip anksciau giresi prie kokio etapo kaip turi but
Atsakyti
0

O
Oo
2021-04-15 16:56:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau būtų, kad eitumet pagroti fortepijonu!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų