Gairės

a. armonaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. armonaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. armonaitė“.

Aušrinė Armonaitė išsitrynė „TikTok“: atskleidė, kodėl taip padarė

121
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teigia, kad išsitrynė „TikTok“ iš savo telefono, nes klauso rekomendacijų. Anksčiau ministrė labai mėgo socialinius tinklus ir juose labai daug dalindavosi informacijos ir bendraudavo su savo palaikytojais. „Aš išsitryniau „TikTok“ iš savo telefono. Ir klausau rekomendacijų tiek krašto apsaugos institucijų, tiek sekame, kas vyksta Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Laisvės partiją purto skandalas, o Armonaitės reakcija audringa: „Turiu įrodinėti, kad nesu žirafa“

166
Po kilusios audros dėl Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministro Vinco Jurgučio žmonos Agnės Belickaitės įdarbinimo „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės korporatyvinių reikalų direktore klausimų tik daugėja. Aiškėja daugiau detalių dėl A. Belickaitės ir Laisvės partijos artimų sąsajų – ji aktyviai dirbo su Laisvės partija ir per savivaldos rinkimus, kurie šiai politinei jėgai buvo nesėkmingi.

Aušrinė Armonaitė: „Gėda prieš žmones“

798
Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė sako, kad partnerystės ar civilinės sąjungos ir kanapių reguliavimo klausimai lieka centrine žmogaus teisių darbotvarkės dalimi. Nors jie liko neišspręsti ir buvo gautas ne vienas smūgis, ji tikisi, kad reikalai pajudės į priekį. A. Armonaitė aiškina, kad jai liūdna ir gėda prieš žmones, kad šie klausimai nesutvarkyti, o žmogaus teisių žemėlapiuose esame nupiešti su Baltarusija ir Rusija.

Armonaitė ramina abejojančius: Lietuva nekviečia ir nedirba su rusiško kapitalo įmonėmis

Kai kuriems parlamentarams išėlus abejones dėl į Lietuvą iš Rusijos ir Baltarusijos dirbti atvykstančių žmonių, ministrė Aušrinė Armonaitė tikina, kad Lietuva su rusiško kapitalo įmonėmis nedirba. Pasak jos, laukiamos yra dviejų tipų įmonės – aiškiai pasmerkusios Baltarusijos ir Rusijos režimą bei tarptautinės, dėl kurių nekyla abejonių. Ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė yra sakiusi, kad iš Rusijos ir Baltarusijos į Lietuvą atvyksta dirbti tūkstančiai profesionalų.
Aktualijos 2022-03-31

Konservatoriai dar valstiečių iškeltos idėjos nepalaidojo: dienos šviesą išvys dar šiemet, tik kitu pavadinimu

2020-aisiais, besibaigiant Seimo kadencijai, tuometė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdžia pritarė Lietuvoje steigti valstybinį plėtros banką. Tačiau užduotis įgyvendinti projektą teko anuomet jį kritikavusiems konservatoriams, po Seimo rinkimų atsidūrusiems valdžioje.

Lietuvoje nustoja galioti galimybių pasas – Šimonytė ir Dulkys neatmeta, kad laikinai

Nuo šeštadienio Lietuvoje nustoja galioti galimybių pasas, jį pakeičia žmonių srautų ribojimai. Tiesa, ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys neatmeta, kad galimybių pasą gali tekti sugrąžinti ateityje. Vyriausybės sprendimu, vasario 5-ąją Lietuvoje baigia galioti pernai įvestas ir nuo rugsėjo plačia apimtimi taikyti pradėtas galimybių pasas.

Vyriausybė: daugiau nukentėjusių įmonių galės gauti valstybės paramą

Vyriausybė trečiadienį išplėtė karantino metu tiesiogiai ir netiesiogiai ribojamų ūkinių veiklų sąrašą. Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, tokiu būdu daugiau įmonių, nukentėjusių dėl pandemijos ir Kinijos prekybos apribojimų, galės pasinaudoti parama. „Sąrašas reikalingas atnaujinant tiesioginių kovid paskolų priemonę, kuria galės pasinaudoti ir problemų su Kinija turinčios įmonės.
2022-01-19

Armonaitė: esama nerimo dėl užsienio investuotojų planų

Ekonomikos ir inovacijų ministrė pripažino, jog esama nerimo dėl Lietuvoje veikiančių užsienio investuotojų planų, susijusių su Kinijos veiksmais Lietuvos atžvilgiu.  Aušrinės Armonaitės teigimu, tikimasi, kad situacija bus deeskaluota.  „Daugiau apie įmonių planus, kad jos juos keičia, informacijos nėra.

Aušrinė Armonaitė pripažįsta, kad situacija dėl konfliktų su Kinija yra rimta: įvardijo, ką planuoja daryti toliau

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ryte teigė, kad „krizelė“ su Kinija – galimybė Lietuvai tapti konkurencingiausia ES. Tai papiktino kai kuriuos verslininkus, po pietų ministrė A. Armonaitė pripažįsta, kad šioje vietoje jos ironija nebuvo tinkama. Ministrė pabrėžia, kad dėl Lietuvos santykių su Kinija situacija yra rimta ir papasakojo apie artimiausius planus. „Iš tikrųjų tą žodį pavartojau gal ir ne visai tinkamai, ironiškai.

Armonaitė: dėl pašlijusių santykių su Kinija investuotojai neišeina

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako nežinanti atvejų, kad dėl pašlijusių santykių su Kinija iš Lietuvos trauktųsi investuotojai.  „Yra pasirodžiusios informacijos dėl investuotojų nerimo, bet nė vienas investuotojas nėra išėjęs ir artimiausių tokių realių planų nėra. Yra tik išreikštas susirūpinimas“, – Seime per Vyriausybės valandą ketvirtadienį tvirtino A. Armonaitė.   Pasak jos, taip pat yra pasirašinėjamos sutartys su naujais investuotojais.
2021-12-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų