• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdą antradienį nusiaubė galinga liūtis. Užtvino gatvės, miestas atrodo neįtikėtinai.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose žmonės antradienio vakarą dalijasi įspūdingais kadrais.

Gatvės Klaipėdoje virto upėmis, automobiliai plaukia, žmonės sako, kad kai kurios vietos nepravažiuojamos.

Orų prognozė

Orus Europoje rytoj lems žemesnio slėgio sričių virtinė nuo Britanijos iki Graikijos, kitur slėgis bus aukštas. Nuo Britanijos iki Balkanų šalių nusidrieks audros debesų juosta. Kitur grėsmių bus mažiau, saulėta bus šiaurėje. Centrinėje, rytinėje ir net šiaurinėje Europoje rytoj bus šilta arba labai šilta, bet žemyno vakaruose orai bus gaivūs.

Lietuvoje šiandien buvo saulėta, bet buvo ir nemažai debesų, vietomis lijo ir griaudėjo perkūnija. Šį vakarą visi debesys tirps nyks ir lietus galiausiai liausis. Beveik visur išsigiedrys. Rytas giedras ir saulėtas, vėliau ims augti kamuoliniai debesys, daug kur trumpai palis, galima ir perkūnija.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvą apėmusi šiltų orų banga niekur trauktis neketina, šilta bus ir toliau. Žemiausia temperatūra rytoj saulei tekant bus apie 13–15 laipsnių šilumos. Rytoj, panašiai kaip šiandien, oras šils iki 23–25 laipsnių šilumos, kur nors temperatūra gali pakilti ir iki 27.

REKLAMA

„Kitaip tariant, ir rytoj bus puiki vasara“, – praneša sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienį ir penktadienį orai iš esmės bus panašūs. Dienomis daugės debesų, iš jų daug kur palis, griaudės perkūnija.

Naktimis giedrysis, ryte viskas prasidės iš naujo. Žemiausia temperatūra naktimis bus 14–16 ar net 15–17 laipsnių, dienomis šils iki 23–25 ir 25–27, penktadienį gal ir 28 laipsnių šilumos.

„Labai šiltas, sakyčiau – karštas, bus ir savaitgalis. Bet lietaus vietomis irgi bus. Ką gi, šilumos daug, drėgmės nestinga – gyvoji gamta tiesiog tarpsta“, – sako N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų