Vaizdai, kuriuos šio trečiadienio vakarą 19.40 val. pamatys TV3 kriminalinės publicistikos „Akistata” žiūrovai – šokiruos.

Drąsiaus Kedžio kūno apžiūros filmuoti kadrai ir akivaizdžios, plika akimi matomos smurto žymės ant velionio veido patvirtina kraupiausius artimųjų įtarimus – ryškiausios praėjusių metų bylos herojus galėjo būti nužudytas. Įtarimų kelia ir tai, kad šalia kūno mėtėsi ginklas, iš kurio, kaip patvirtinta, nušauti du žmonės – teisėjas Jonas Furmanavičius ir Violeta Naruševičienė.

„Viskas teisėsaugininkams pateikta kaip ant lėkštutės – Kedys mirtinai prisigėrė ir užspringo skrandžio turiniu, šalia savęs nepamiršęs numesti nusikaltimo įrankio – pistoleto. Ar ne per daug lengvai ir greitai baigėsi byla?“ – klausia TV3 laidos vedėjas Kristupas Krivickas.  

Ieškomiausio bėglio, kuriam net septynis mėnesius sekėsi slapstytis nuo visame pasaulyje jo ieškojusių pareigūnų, mirtis užminė dar daugiau mįslių.

Kur jis slapstėsi? Kodėl būtent dabar jo kūnas rastas netoli namų, Šlienavos kaime? Kaip jis galėjo užspringti skrandžio turiniu, jei rastas gulintis kniūbščias? Ir svarbiausias klausimas – kaip ant Drąsiaus Kedžio veido atsirado kraujas, mėlynės ir nubrozdinimai?Paskutinė Drąsiaus Kedžio kelionė laidoje „Akistata“ – trečiadienį, balandžio 28 dieną 19.40 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
J
Jurgita
2010-04-27 14:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū, kad ieškote teisybės ir nesate abejingi. Visa tauta sunerimusi, tiek žmonių negali klysti. Tai parodo, jog jie analizuoja, vertina ir, svarbiausia, nėra abejingi tam, kas vyksta jų šalyje.
Atsakyti
0

d
dr
2010-04-27 14:33:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepraleidziam sios tv laidos, tv3 mums jau tapo ziurimiausia tv. taip ir toliau
Atsakyti
0

t
tina
2010-04-27 14:44:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba tiesos ieskotojams. Nuosirdi uzuojauta D.Kedzio seimai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (76)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų