Aiškėja naujos detalės apie girtą gydytoją: tai – jau ne pirmas jo atleidimas

Respublikinę Šiaulių ligoninę purto alkoholio skandalas. Onkoligijos klinikos pacientus konsultavo, kaip išsiaiškino specialiai sudaryta komisija, girtas medikas. Ir ne šiaip apgritęs, o būdamas sunkaus girtumo. Ligoninės vadovybė po pacientų skundų lavinos ir tyrimo prisilėbavusį gydytoją tuoj pat atleido iš darbo. Tiesa, aiškėja, kad Šiauliuosse gydytojas pradėjo dirbti kai buvo išmestas iš darbo Vilniuje.

Šiaulietis Rimas netveria pykčiu. Ketvirtadienio popietę užsukęs į Onkologijos institutą konsultacijos pas radioterapeutą Andrių Ivanauską liko apstulbęs. Medikas, kaip sako šiaulietis, buvo akivaizdžiai girtas. Tai patvirtino ir kiti eilėje laukę pacientai, išėję iš gydytojo kabineto. Visi skundėsi alkoholio tvaiku kabinete.

„Pats daktaras išėjo iš kabineto ir stovi, visas svirduliuoja. Ir klausia, kiek čia žmonių pas mane laukia. Sakau visi. Tada nusvirduliavo į tualetą, ar kažkur koridorium. Eidamas ramstėsi“, – pasakoja pacientas Rimas Kisielis.

Tokių skundų ne vienas. TV3 portalą pasiekė kitos vakar pas gydytoją apsilankiusios pacientės skundas:

„Laukiant konsultacijos pas gydytoją Ivanauską trečią dėl sveikatos pasitikrinimo pastebėjome, jog daktaras ramsto sienas, svirduliuoja ir yra visiškai girtas. Paskambinome telefonu 112 ir tą daktarą tiesiog pašalino iš ligoninės. Nedavė pūsti, skundų pasirašyti nedavė, bandėme vytis ir klausti, kas bus. Mūsų tik pasiteiravo, ar norime, kad mus apžiūrėtų girtas daktaras, ir pasakė laukti eilėje, ateis kita pavaduojanti.“

Policijai sučiupti girto mediko darbe nepavyko.

„Policijai užfiksuoti nepavyko, nes jau buvo pasitraukęs iš įvykio vietos“, – sako Šiaulių policijos atstovas Artūras Šliavas.

Šiandien radioterapeuto Andriaus Ivanausko kabineto durys užrakintos. Ir pats jų medikas daugiau neberakins, mat ligoninės vadovybė jį tuoj pat atleido iš darbo. Pasipylus skundams buvo skubiai sukviesta komisija. Šiaulių respublikinės ligoninės direktorius pripažino, jog iš tiesų gydytojas Ivanauskas darbe šlaistėsi sunkiai apgirtęs.

REKLAMA

„Skaičiaus nežinau, bet buvo sunkus girtumo laipsnis“, – pasakoja ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

Štai dėl to nuspręsta jį tuoj pat atleisti iš darbo. Aiškėja, dar viena įdomi detalė. Į Šiaulius Ivanauskas persikėlė po to, kai buvo atleistas iš Vilniaus ligoninės. Duomenų apsaugos įstatymas neleidžia viešinti dėl kokių priežasčių jis neteko darbo, bet Šiaulių ligoninė neslepia, kad naują kolegą tik priėmus į drbą – jis stebėtas po didinamuoju stiklu.

„Biografijoje tokių rizikų buvo. Todėl skyriaus vedėjas buvo įspėtas, kad jeigu bus bent menkiausia abejonė, bus imtasi veiksmų“, – sako R. Mažeika.

Šiaulių ligoninės vadovas sako, kad po šio nuskambėjusio incidento sugautas medikas vargu ar galės toliau kažkur dirbti gydytoju.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-08-23 21:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuom tau neitiko gatves slavejai, kad tu juos taip pazeminti bandai?
Atsakyti
-3

v
vika64
2019-08-23 21:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va,toks žemo lygio gydytojas,ne vieną gal pacientą yra į kapus nuvaręs.Ką jis gali gydyti,jei pačiam reik gydytis.Tie pacientai jam dzin.Tegu gatves šluoja
Atsakyti
-2

L
Lina
2019-08-23 21:53:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakysiu atvirai kad dabar gydytojai idomei dirba na ligoninėse iš vis baisu jei į ją papuoli vakare tai apie apžiūra gali laukti ilgai ir nuobodžiai nes jau gydytoju nebūna jie namie o praktikantai niekur neskuba būna dar pasijuokia iš ligonio ir eina pogulio nes naktis jiems šventas dalykas o ligonis laukia nes pasirinkimo neturi liūdna kad jiems ligoniai nerūpi bet pinigai labai rūpi nors jų į kapus nenusinesi bet va ligoniui padėti galėtų
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų