Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis nekomentuoja Prezidentės teigiamų atsiliepimų apie paskutinį Europos diktatorių A. Lukašenką.

Penktadienį ministras A. Ažubalis atsisakė komentuoti paviešintų esą Prezidentės Dalios Grybauskaitės už uždarų durų išsakytų samprotavimus, kad Baltarusijos vadovo Aleksandro Lukašenkos pergalė prezidento rinkimuose padėtų užtikrinti stabilumą ir apribotų Rusijos įtaką.

„Aš pasakysiu labai paprastai, ir tai yra ir mano patirtis. Tai, kas pasakoma už uždarų durų, ir tai, kas nepasakoma, o po to sakoma ir transliuojama, kad tai yra pasakyta, tai yra neverta, kad būtų komentuojama. Tai yra „paskalos“, – sakė A. Ažubalis žurnalistams penktadienį.

Naujienų agentūra „Reuters“, remdamasi diplomatiniais šaltiniais, išplatino pranešimą, kuriame cituojama D. Grybauskaitė, teigiamai pasisakanti apie paskutiniuoju Europos diktatoriumi vadinamą A. Lukašenką.

„A. Lukašenka yra ekonominio ir politinio stabilumo Baltarusijoje ir jos nepriklausomybės garantas. Mes nenorėtume, kad mūsų kaimynė būtų antra Rusija“, – cituoja D. Grybauskaitę „Reuters“.

Agentūros duomenimis, šiuos žodžius šalies vadovė pasakė Vilniuje per susitikimą su ES šalių ambasadoriais.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2010-11-12 19:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ATSIPRAŠAU: - O A.UŽUBALIS NĖRA JAU TOKS ŽIOPLAS.
Atsakyti
0

H
Hans
2010-11-13 00:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei šalia būtu Venesuela ir jos prezidentas H.Chavezas , tai ir naftos turėtume pakankamai ir saugumas būtu stabilus , nes Venesuela neseniai iš Rusijos nusipirko dideli kieki modernios ginkluotės.
Tik reikalas yra tas , kad pačio A.Ažubalio žodžius , kad liustracija daugumos ambasadorių buvo atlikta pas mėčka kabinete , tai tikrai atsimenu. Na ir kas?
Atsakyti
0

p
pliuškis
2010-11-13 16:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų