Kaune į šulinį įkritęs mažametis privertė susimąstyti Patikrinus Kauno marių prieigą aptikta dar 21 pavojingas taškas

Prieš mėnesį Kaune, R. Kalantos g., netoli Nemuno upės rastas į neprižiūrimą atvirą šulinį įkritęs mažametis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Petrašiūnų policijos nuovados pareigūnai gavę duomenų apie tai, kad prižiūrimoje teritorijoje yra ir daugiau neprižiūrimų, apleistų šulinių, į kuriuos įkritę gali susižaloti žmonės, ypač mažamečiai.

Siekdami ateityje išvengti panašių atvejų, pareigūnai kartu su Kauno miesto savivaldybės Petrašiūnų seniūnijos seniūno pavaduotoju ir seniūnijos vyriausiuoju specialistu tikrino prižiūrimoje teritorijoje esančias rizikos vietas.

REKLAMA

Buvo patikrinta Petrašiūnų mikrorajone esanti Nemuno upės pakrantė, Kauno marių prieigos, rizikos vietos šalia įmonių teritorijų Petrašiūnuose, Amaliuose ir Palemone.

Nustatytas 21 atviras šulinys: 13 Petrašiūnų ir 8 Palemono mikrorajonuose. Dėl rizikos veiksnių pašalinimo (šulinių sutvarkymo) kreiptasi į avarinių lauko tinklų dispečerinę, kurie aptvėrė minėtas vietas laikinosiomis tvorelėmis ir įsipareigojo artimiausiu metu šulinius uždengti.


Rašyti komentarą...
P
PP
2013-11-20 09:30:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekontroliuojamos metalo supirktuvės priima suvogtus metalinius šulinių dangčius. Kai tie dangčiai bus betoniniai ,tai jų nieks nevogs,ponai valdininkai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų