13-metis Biržuose pavogė ugniagesių mašiną ir paspruko nuo policijos

Biržuose trylikametis naktį nuvarė gaisrininkų automobilį, jį sudaužė, o vėliau sugebėjo dar ir pasprukti nuo policijos. Kartu su juo darbavosi ir 16-metis, tiesa jam pasprukti nuo pareigūnų nepavyko. Nepilnamečiams gresia bausmė už vagystę, o jų tėvams nemenki piniginiai nuostoliai.

Kaip pranešė Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, 3.10 val. Biržuose sustabdžius „Renault Espace“ automobilį, iš riedančios transporto priemonės vairuotojo vietos iššoko jaunuolis ir pradėjo bėgti, o riedantis automobilis atsitrenkė į pastatą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 13-metis Biržuose pavogė ugniagesių mašiną ir paspruko nuo policijos

Pasirodo, abu nepilnamečiai vos už poros gatvelių kur buvo sulaikyti, nusižiūrėjo iš nerakinamo kiemo žymėtą Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai priklausantį, bet dar važiuojantį automobilį. Šios tarnybos vadovas pasakoja apie iš kiemo nuvarytą mašiną sužinojęs tik iš policijos. Esą nepilnamečių nugvelbtu automobiliu pastaruoju metu darbe mažai kas naudojosi. Tiesa, vyras atkreipė dėmesį, kad prieš nuvarant automobilį buvo pasigesta jo raktelių, o ir kaimynai pastebėjo keletą smulkių vagysčių iš kiemo.

REKLAMA

Nors vogtą automobilį vairavęs 13-metis nuo policijos pabėgo, tačiau neilgam, dar anksti ryte mažametį ilgapirštį pavyko sučiupti. Po apklausų paaugliai buvo paleisti, tačiau išsisukti už šunybes jiems nepavyks. Teks stoti prieš teismą ir atsakyti už vagystę, o nepilnamečių tėvams dar ir atlyginti padarytus nuostolius.


Rašyti komentarą...
A
Anonimas
2018-06-15 14:06:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei skaitot tai respectas pacanai, iki pilnos laimės faru trūko.
Atsakyti
-10

.
...
2018-06-15 18:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokio aš čia "respecto" nematau, augantys nusikaltėliai.
Atsakyti
-7

K
Kake Makė
2018-06-16 15:29:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jų vietoj net neskelbčiau, nes būtų gėda, kai mokyklinukai nuo policijos pabėga :D negradavus ta Lietuva.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų