Nauji nemalonumai Guogai: nors oficialiai dar yra Seimo nariu, grįžo vadovauti Kanados įmonei

Kanados įmonė „Cypherpunk Holdings Inc.“ paskelbė, kad Antanas Guoga grįžta į generalinio direktoriaus postą. Nors A. Guoga ir paskelbė, kad traukiasi iš Seimo, to oficialiai nepadarė, tad jo sugrįžimas į verslo vandenis gali pažeisti įstatymus.

„Norime pranešti, kad ponas Antanas Guoga sugrįžo po to, kai sustabdė veiklą įmonėje bei atsistatydino iš Lietuvos parlamento sausio 13 d. tam, kad visą savo laiką galėtų skirti „Cypherpunk Holdings“, – rašoma bendrovės išplatintame pranešime.

A. Guoga apie savo pasitraukimą iš Seimo paskelbė ne sausio 13 d., o sausio 12 d. Visgi, net jei savo pažado laikysis, A. Guoga oficialiai vis dar yra Seimo narys.

Jo įgaliojimai nutruks, kai bus surengtas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK), kuris šią savaitę nevyko ir nėra numatomas. Tad oficialiai Seimo nariu A. Guoga liks mažiausiai iki kitos savaitės.

Jei įmonės pranešime yra tiesa ir A. Guoga oficialiai grįžo į generalinio direktoriaus postą, tai galimai pažeidžia įstatymą. Teisės aktai numato, kad Seimo narys negali užsiimti jokia kita veikla, išskyrus kūrybinę.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad kilo įtarimų dėl A. Guogos veiklos kanadiečių įmonėje. Nors jos puslapyje politikas buvo įvardijamas kaip direktorius, pats A. Guoga tikino, kad liko tik akcininku.

A. Guoga antradienį paskelbė, kad traukiasi iš Seimo. Jis tikino, kad Darbo partija, su kuria jis išrinktas į Seimą, tapo vieno žmogaus įkaite, o pats po pasitraukimo ketina visą savo dėmesį skirti labdarai ir visuomenės švietimui.

 


Rašyti komentarą...
J
Jons
2021-01-14 17:58:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupruntu Untani kam reik eiti i ta seima kam drumsti vundeni kokio velnio maliesi cia su Vyktaru
Atsakyti
-2

Va
2021-01-14 18:05:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl ieškoma blusos šūdo ant biuroktato raisdės.Bjauru .
Atsakyti
-1

A
A
2021-01-14 17:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimingo kelio!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų