Kokie tikrieji Guogos pasitraukimo motyvai: ar būdamas Seimo nariu kartu buvo ir įmonės vadovu?

Darbo partijos narys Antanas Guoga teigia atsisakantis Seimo nario mandato, kadangi su Darbo partija nepavyks įgyvendinti rinkiminių pažadų. Tačiau pasitraukimo priežastis gali būti ir kita.

Kaip skelbia naujienų portalas LRT.lt, verslininkas kanadiečių įmonės „Cypherpunk Holdings Inc“ internetinėje svetainėje ir dokumentuose vis dar yra nurodomas jos vadovu. Vis dėlto A. Guoga tvirtina, kad iš įmonės valdymo pasitraukė dar prieš tapdamas Seimo nariu, o dabar yra tik jos akcininkas.

Kartu su Darbo partija į Seimą patekęs verslininkas A. Guoga antradienį nurodė paliekantis parlamentą ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) paprašė nuo sausio 14 dienos panaikinti mandatą.

Vis dėlto kyla abejonių, ar A. Guoga iš Seimo traukiasi dėl jo įvardintų priežasčių. Parlamentaras internetinėje įmonės „Cypherpunk Holdings Inc“ svetainėje yra nurodomas, kaip įmonės vadovas, nors Seimo narys negali gauti jokio kito atlyginimo, išskyrus atlyginimą už kūrybinę veiklą.

„Cypherpunk Holdings Inc“ – tai Kanadoje įkurta įmonėje, listinguojama Kanados vertybinių popierių biržoje, užsiimanti kriptovaliutų investavimu.

Po pietų A. Guoga savo feisbuko paskyroje įdėjo paaiškinimą, kad jo veikla įmonėje yra sustabdyta.

„Kad nereikėtų kurti sąmokslo teorijų, ten kur jų tiesiog nėra. Visus nuraminsiu. Nuo pat ryto pradėjo skambinti ir rašyti Lietuvos žurnalistai. Klausia, ar mano sprendimas trauktis iš Seimo yra todėl, kad aš vis dar vadovauju įmonei „Cypherpunk Holdings Inc“ ir pažeidžiu Seimo statutą?

Tai labai aiškiai atsakau, kad dar iki tampant seimo nariu, mano veikla šioje įmonėje yra sustabdyta neterminuotam laikotarpiui. Taip, kaip reikalauja Lietuvos įstatymai. Angliškai, tai vadinasi on „requested leave“. Turiu visus tą patvirtinančius dokumentus.

Ši įmonė yra holdingas ir užsiima investavimu. Aš esu jos savininkas. Investavau į šią įmonę, kaip ir į daugelį kitų. Esu investavęs į apie 100 įmonių visame pasaulyje.

REKLAMA

Labai gerai išmanau šią sritį ir tikrai esu padaręs daug sėkmingų investicijų. Sukūręs daug gerų projektų. Džiaugiuosi, kad nebebūdamas Seimo nariu vėl galėsiu užsiimti šia man patinkančia veikla. Duoti rezultatus ir dalintis sėkme su kitais.

Kai norėjau tapti Seimo nariu, buvo kuriamos sąmokslo, kad negaliu kandidatuoti, nes turiu Australijos pilietybę. Reikėjo įrodinėti dokumentais, kad taip nėra. Kur dabar tie didieji kritikai, kurie tuo metu rašė ir šaukė? Sėdi krūmuose“, – rašė A. Guoga.


Rašyti komentarą...
a
antanas
2021-01-13 15:47:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
sitas kauno zydukas dar paskaldys, nuo pomidoru turgui iki..
Atsakyti
0

U
Ugnė
2021-01-13 15:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negžu manau kad ko vid nesubaige geriau tegul jei viska duoda
Atsakyti
0

N
Nu ir
2021-01-13 16:09:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskutinė info labiau panaši į tiesą. Tiesiog Guoga nutarė, kad jam trinti kelnes seime neapsimoka. Dar buvo variantas - užimti Viktoro vietą partijoje, bet tam reikia dirbti ir eikvoti pinigus, pasirodė, kad menkas biznis?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų