Uspaskichą supykdė Guogos žodžiai: „Jo dienos partijoje suskaičiuotos“

Po kilusio ažiotažo su neva ypatingu vandeniu darbietis Seimo narys Antanas Guoga Darbo partijos pirmininką Viktorą Uspaskichą paragino trauktis iš pareigų. V. Uspaskichas atkirto A. Guogai, kad jo dienos partijoje suskaičiuotos.

Sekmadienį vakare savo socialinio tinklo paskyroje neva ypatingą vandenį ėmė reklamuoti europarlamentaras V. Uspaskichas. Politikas dievagojasi, neva jo ir komandos sukurtas vanduo gali padėti neužsikrėsti pavojinguoju kovidu, o susirgus, esą ir pasveikti.

„Partija čia visiškai ne prie ko – prie šito vandens. Jei aš pirmininkas – tai nereiškia, kad čia partija yra to. Jei Guoga taip kalba – jo dienos partijoje suskaičiuotos. Žmogaus tamsa – jo bėda.

Ne Guogai spręsti tokius dalykus. Tegul jis sprendžia savo reikalus, o ne mano“, – atkirto V. Uspaskichas.

Pats V. Uspaskichas nežada trauktis iš partijos pirmininko pareigų.

„Anksčiau buvo visokių planų, o dabar tiesiog negaliu trauktis, nes tokia situacija“, – aiškino jis.

V. Uspaskichas teigė, jei partijos tarybos nariai ar kažkas iš skyriaus pirmininkų norės, tai artimiausiu metu bus sušauktas Darbo partijos tarybos posėdis. Bet kol kas tokio posėdžio nėra  numatyta, nes neseniai jis buvo: „Jei norės žmonės surengti tarybą – tai aš iš karto inicijuosiu – jokių problemų“.

Anot Uspaskicho, nei vienas žmogaus kontaktuose prie vandens įsigijimo nebuvo įtrauktas be tų žmonių sutikimo.

„Aš nepriiminėju įstatymų, kad per prievartą turi būti geriamas vanduo. Aš pats vandens nepardavinėju. Pats sumokėjau gamyklai pinigų ir padovanojau per Kalėdas gal 500 žmonių ir niekas nesiskundė kol kas.

Aš ėmiausi iniciatyvos po mūsų vieno skyriaus pirmininko mirties. Jam nesugebėjo padėti mūsų medicina. Turėdamas tokias galimybes, galvoju, kad tai yra nusikaltimas nepasiūlyti viešai (vandens – aut. pats,). O tai žmonių valia – padėtų jiems ar ne“, – bandė aiškinti V. Uspaskichas.

REKLAMA

Tokį žingsnį specialistai pirmadienį prilygino nusikaltimui, tačiau V. Uspaskichas ragino nelaikyti žmonių durnais.

„Neskaitykite žmonių tokiais bukais, durnais. Žmonės gyvena 21 amžiuje, išsilavinę žmonės ir patys nuspręs. Dabar Uspaskichas pasiūlė vandenį ir buh visi iš karto suklaidinti, ane? Juokas ima iš tokių komentarų. Reikia gerbti žmones, žmonių laisvę, mąstymą, kitaip mąstančius. Nereikia piršti tik savo nuomonės“, – dėstė V. Uspaskichas.

„Mes iš kinų gavom šio viruso energetinį kodą, iš kinų turim pažįstamų, seniai bendraujam. Ir sukūrėm tokią liminavimo programą, sukūrėm tokį vandens struktūrizavimo aparatą. Tunelį. Kuris strūktūrizuoja vandenį pagal Masaru Emoto metodą. Savo ruožtu vanduo sukuria tokį ląstelinį imunitetą“, – taip feisbuke vykusioje tiesioginėje transliacijoje savo produktą pristatė V. Uspaskichas. 

Netrukus lengvatikiams, Uspaskichas jau nurodė ir kontaktus, esą vandens, kurio litras kainuoja brangiau už alų – tris eurus galima gauti visoje Lietuvoje. Tik susisiekus nurodytais numeriais po kuriais slepiasi Darbo partijos atstovai, niekas nežino, nei kiek vanduo kainuoja, nei kaip jis išgaunamas. 

Darbo partijos Seime atstovas A. Guoga savo feisbuko paskyroje teigė, kad Darbo partijos pirmininkas turi trauktis iš pareigų.

„Labai aiškiai noriu atsiriboti nuo Viktoro vandens procedūrų. Jeigu čia yra Darbo partijos komunikacinė linija, tai čia vanduo nepadės, čia jau reikia psichiatro.

Jeigu partijos žmonės užsiima „ gydomojo vandens“ distribucija, tai čia šamanų susirinkimas, bet ne politinė veikla. O gal jie verčiami taip daryti? Tada visą informaciją siųskite man.

Manau, kad Pirmininkui reikia trauktis iš pareigų ir tada eiti gydyti žmones. Gal jam tai seksis? Gal jam tai padės?

Darbo partijoje yra labai daug pozityvių, atsakingų ir kritiškai mąstančių žmonių. Jie neturi tapti vieno asmens kosminių iniciatyvų įkaitais.

REKLAMA

Kažkas turi netylėti ir aiškiai pasakyti, kad taip negalima. Kad yra atsakomybė prieš žmones. Kad partija neužsiims šarlatanizmu.

Kad turime viską padaryti, kas nuo mūsų priklauso ir dar daugiau, kad sustabdyti virusą, išsivaduoti iš to sukaustymo ir baimės, kuri yra apėmusi šalį ir žmones.

Tokiais dalykais nejuokaujama. O jeigu čia rimta iniciatyva, tai mano vibracinis dažnis absoliučiai jos neatitinka“, – feisbuke skelbė A. Guoga.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-12-29 10:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai Guoga sako Viktarai sudo nemalk ir sarlatanizmu neuzsiimk tau stogas nuvaziavo ir kas uz tave tie idiotai balsavo jei ne pagal sarasa tai taves niekas ir nebutu isrinkes Tau reikia trauktis is pirmininko pareigu tai tavo dienos turi buti suskaiciuotos Tikras idiotas
Atsakyti
-16

J
Jonas
2020-12-29 10:39:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viktaras tikras idiotas sarlatanizmu uzsiemes tai jam trauktis is pirmininko pareigu
Atsakyti
-15

K
Kaimietis
2020-12-29 11:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viktoras užsibrėžė tikslą isnuodyti lietuvos žmonės , mano nuomone
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų