Švietimo ir ugdymo įstaigose registruota 5 tūkst. koronaviruso atvejų

Vaikų darželiuose, bendrojo ugdymo ir aukštosiose mokyklose registruota 5 tūkst. koronaviruso atvejų, ketvirtadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovai.

Mokykla

„Nuo rugsėjo 1 dienos iki lapkričio 25 registruoti 4233 VOVID-19 ligos atvejai, iš jų – 2318 vaikams ir 1915 - ugdymo įstaigų darbuotojams“, – spaudos konferencijoje sakė NVSC atstovė Greta Gargasienė.

Anot jos, dar 763 atvejai per tą patį laiką nustatyti aukštųjų mokyklų studentams, jų tebeserga apie 500.

Pastarąją parą ugdymo įstaigose fiksuoti 69 atvejai, jie nustatyti darželinukams, moksleiviams ir įstaigų darbuotojams.

Įvedus karantiną, aukštasis mokslas turi būti organizuojamas nuotoliniu būdu, mokyklose, išskyrus įprastiniu kontaktiniu būdu besimokančius pradinukus, nustatytas mišrus mokymo būdas, derinant kontaktinius ir nuotolinius užsiėmimus. Taip pat karantino metu leista veikti vaikų darželiams.


Rašyti komentarą...
U
Uoga
2020-11-26 22:26:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokyklų vadovai ir susireikšminę tėvai daug kur verčia mokytojus vesti konsultacijas gyvai, įsivaizduojami, kad mokytojai geležiniai, o jų vaikai genijai. Ypač tokių klapčiukų knibžda provincijos mokyklose. O kad vaikai viruso platintojai, negalvoja.Svarbu, kad jų vaikus kažkas kitas mokytų, o kad mokytojai serga, valdžiai nerūpi. Bet tegul nepamiršta, kad bumerangu viskas sugrįžta...
Atsakyti
-1

L
Lina auklėtoja
2020-11-26 20:16:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū,kad mylite darželio mokytojas.
Atsakyti
-1

K
Kristina
2020-11-27 11:43:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas nesako, kad reikia uždaryti vaikus metams, bet srautai turi būti kontroliuojami.kodėl tevai, kurie sėdi namie, mamos kurios su mažais vaikasi dektetinėse vis tiek veda savo vaikus į darželį? kodėl darželio auklėtojos, gaudamos ir taip šūdiną algą rizikuoja savo sveikata? yra ir vyresnių auklėtojų ir auklėtojų, kurios gyvena su vyresniais, rizikos grupės žmonėmis. jos kiekvieną dieną rizikuoja, nes grupėse būna po dvidešimt vaikų. kontaktas su tiek žmonių, o maži vaikai nedėvi kaukių. o tokie kaip ponas/ponia 'Taip' ir 'posh', be empatijos ir suprantigumo, yra visuomenės mėšlas, net pykina skaitant. 'prie gero gyvenimo priprato' mat. ikimokyklinis ugdymas jau metų metus yra šūdinas Lieetuvoje vien dėl to, kad nesirūpina savo pedagogais. nusiimk rožinius akinius ir pasidomėk. būtent jūsų pseudominas 'posh' ir nurodo koks susireikšminęs supertėvelis esi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų