Tikro rudens bus vis daugiau: sulauksime daug lietaus, galimos ir pirmosios šalnos

Pirmadienio vakarą Lietuvoje iš pietvakarių atkeliaus stori atmosferos fronto lietaus debesys. Vakare kurį laiką gali lyti visur, bet apie vidurnaktį lietus atsitrauks nuo pajūrio ir vakarinės Žemaitijos dalies. Kitur lis, o rytiniuose rajonuose pliaups iki pat ryto. Vėjas nepastovios krypties, silpnas. Savaitės eigoje oras vis vės, tad tikėtina sulaukti ir pirmųjų šalnų.

Antradienį lietaus debesų juosta vis dar kybos virš Lietuvos, bet susiaurės. Nuo lietaus išsivaduos vakarinė ir beveik visa šiaurinė Lietuvos dalis, tačiau pietuose ir rytuose beveik be perstojo lis lietus. Kai kada lis smarkokai.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus nevienodi. Naktį bus lietinga visur išskyrus pajūrį ir vakarinę Žemaitijos dalį – ten palis trumpai, o rytuose gali pliaupti ilgai. Dieną lietus pasitrauks nuo Žemaitijos ir šiaurinių rajonų, bet rytuose ir pietuose lis ilgai ir nuoširdžiai. Paryčiais bus apie 6–8, vakaruose 4–6, vietomis 1–3 laipsniai šilumos, dieną šils iki 8–9, kur nelis – 9–11 laipsnių šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Lietinga bus ir trečiadienį, vietomis lis smarkiai, be to, smarkiai sustiprės rytinių krypčių vėjas. Oro temperatūra naktį bus apie 9–10, dieną kils iki 12–14, kur nors galbūt 15 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį lietaus debesys irgi stumdysis virš Lietuvos, todėl vėl daug kur lis, bet naktį daugiausia šiaurėje, šiaurės vakaruose. Naktį atvės iki 6–8, vakaruose kai kur 4–6 laipsnių, dieną bus iki 12–13, prie jūros apie 10 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų