Radžvilas: mūsų partijai priklauso ateitis

Pirmajame Seimo rinkimų ture 2,13 proc. balsų surinkusio Nacionalinio susivienijimo pirmininkas profesorius Vytautas Radžvilas teigia neturintis pagrindo liūdėti dėl rinkimų rezultatų ir tvirtina, kad jų partijai priklauso ateitis. 

Vytautas Radžvilas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Šiandien iš tiesų neturime pagrindo liūdėti“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė V. Radžvilas. 

„Mūsų partijai priklauso ateitis ir tai yra ne šiaip aklas tikėjimas. Turime plėtros strategiją, daug entuziazmo (...) Manau, kad apie šitą partiją dar išgirsite“, – tvirtino jis. 

Partijos lyderio teigimu, ateities sėkme tikėti leidžia supratimas, kad grįš nacionalinės valstybės principas, kurį jo partija šį principą „neša ir skelbia“. 

Jis taip pat pabrėžė, kad dabartinės įsitvirtinusios partijos vengia spręsti esmines šalies problemas, tad jei Nacionalinis susivienijimas padėjo jas iškelti į viršų – rinkimų tikslas pasiektas. 

„Jeigu mums pavyko išjudinti tą iš tiesų užpelkėjusį vandenį, o manau, kad tai pavyko, tai savo tikslą kol kas būsime pasiekę“, – teigė politikos mokslų profesorius.  

Tiesa, V. Radžvilo manymu, partija negavo visų lauktų rinkėjų balsų dėl dviejų priežasčių – žiniasklaidos vykdytos informacinės blokados ir rinkėjų baimės. 

„Begalė žmonių už mus norėjo balsuoti, bet Lietuvos visuomenėje įtampa ir priešprieša pasiekusi tokį tašką, kad bijodami prarasti balsą, už mus nebalsavo tie, kurie nebenorėjo balsuoti už konservatorius, jiems buvo baisu, kad laimės valstiečiai, tuo tarpu daugelis valstiečių šalininkų, jiems siaubas buvo, kad konservatoriai grįš į valdžią. Norėdami apsidrausti, jie nebalsavo už mus, nors tam buvo moraliai ir psichologiškai pasiruošę“, – sakė jis. 

REKLAMA

V. Radžvilas sakė kol kas nežinantis, kokius kandidatus jo partija rems antrajame Seimo rinkimų ture ir teigė, kad parama bus skiriama pagal politinių nuostatų atitikimą. 

„Mes pigių sandėrių nesudarinėjame, bet jeigu kandidatų politinės nuostatos atitinka mūsų nuostatas (...) jei jos praeityje yra patvirtintos darbais, taip, tokią galimybę svarstysime“, – sakė jis. 

Dešiniosios pakraipos Nacionalinis susivienijimas įsteigtas kovo 7 dieną Vilniuje, jo pirmininku tuomet išrinktas V. Radžvilas. Vienmandatėje Antakalnio rinkimų apygardoje jis, su kiek daugiau nei 6 proc. balsų, liko antras po jau pirmajame ture į Seimą patekusios konservatorės Ingridos Šimonytės, surinkusios per 60 proc. balsų.


Rašyti komentarą...
T
Teisus
2020-10-12 16:55:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisus Radzvilas jusu partija ateitis
Atsakyti
0

T
Teisus
2020-10-12 16:55:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisus Radzvilas jusu partija ateitis
Atsakyti
0

A
As
2020-10-12 22:12:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ,tai butu geriausia kas galetu nutikti lietuvai ir jos zmonem.Tik kaip parode rinkimai (jeigu tai galima pavadinti rinkimais) zmones dar labai uzzombintom smegenim,tingintys mastyti(o gal ir nesugebantys),imantys tik tai kas pakisama po nosim.Pagarba Radzvilai,balsavau uz jus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų