Aiškėja detalės apie gaisrą Raseinių rajone: įtariamasis buvo teistas už išžaginimą

Gaisrą Raseinių rajone, kuriame rastos sudegusios dvi moterys, sukėlęs 35-erių Marius Marcinkus sulaikytas po beveik dviejų parų slapstymosi. Dar prieš gaisrą moterys buvo išsikvietusios pareigūnus, nes vyras smurtavo. Spėjama, kad penkis kartus Lietuvoje už smurtinius nusikaltimus ir Norvegijoje už išžaginimą teistas M. Marcinkus nužudė savo sugyventinę ir jos mamą, o slėpdamas įkalčius padegė namą.

Gaisrą Raseinių rajone Norgėlų kaime sukėlęs 35 metų M. Marcinkus buvo sulaikytas, kai jį Raseinių centre atpažino vietos gyventojai ir pranešė policijai. Vyras sulaikomas nesipriešino ir prisipažino. Jam pateikti kaltinimai.

„Įtariamas kvalifikuotu nužudymu sunkinančiomis aplinkybėmis. Taipogi įtariamas tyčiniu turto sugadinimu visuotinai pavojingu būdu. Šiandien jam yra įteiktas pranešimas apie įtarimą. Asmuo pasisakė dėl savo kaltės. Jis kaltę pripažįsta“, – sako prokurorė Laimutė Martinavičienė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslinga mamos ir dukros mirtis: mįslingą gaisrą gaubia dvigubos žmogžudystės įtarimai

Prokurorė prašo suimti M. Marcinkų maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui. Anksčiau vyras yra teistas Norvegijoje už išprievartavimą ir dar penkis kartus Lietuvoje už smurtinius nusikaltimus. 

„Paskutiniu teismo nuosprendžiu jis yra nubaustas ir bausmės nėra atlikęs, yra jam paskirtas laisvės atėmimo bausmės atidėjimas. Jisai buvo probuojamų asmenų sąraše“, – pasakoja L. Martinavičienė.

Policija papasakojo ir daugiau detalių. Pasirodo, kad prieš šį gaisrą kartu su jas nužudžiusiu vyru – 54-erių namo šeimininkė ir 28-erių jos dukra girtavo.

REKLAMA

Vėliau girtos moterys –  kvietė policiją ir aiškino, kad su jų namuose gyvenančiu dukros sugyventiniu kilo konfliktas. Smurtautojo namuose tuo metu nebuvo. O moterys pareiškimą rašyti atsisakė.

Kadangi akivaizdžių smurtavimo požymių policininkai nepastebėjo, išvyko ieškoti nusikaltimu įtariamu vyro. Šiaulių policijos vadovas sako, kad šioje šeimoje nuolat buvo girtaujama ir policija į šį namą važiavo daugybę kartų.

„Tai buvo, kaip mes vaidiname, karštas taškas, dažnai vykdavo policijos pajėgos, tačiau ne visais atvejais nukentėjusios teikdavo kreiptis į policiją pareiškimu arba pranešdavo tam tikrus smurto protrūkius prieš jas. tiesiog būdavo kalbama apie konfliktus, apie susipykimus“, – teigia Šiaulių policijos viršininkas Ramūnas Saparas.

Po trijų valandų policininkai grįžo į įvykio vietą, tačiau tuomet pamatė jau degantį namą.

„Atlikus pirminius veiksmus, apžiūrėjus gaisravietės vietą, daugiau nukentėjusių asmenų rasta nebuvo, todėl iškart įvykio vietoje buvo iškeltos versijos, viena iš jų, iškelta versija, apie galimą sunkaus nusikaltimo įvykdymą, tai yra nužudymą“, – kalbėjo R. Saparas.

Ar moterys buvo nužudytos prieš gaisrą ar sudegintos gyvos – aiškinasi ekspertai.

„Specialistas nustatė po apžiūros ir atlikto tyrimo šitų žuvusiųjų kūnų, kad smurtiniai požymiai, kad prieš jas buvo smurtauta tikrai yra, o nuo ko konkrečiai mirė asmenys galės pasakyti tiktais atlikęs pilną tyrimą“, – sako L. Martinavičienė.

Jei pasitvirtins įtarimai M. Marcinkus gali būti nubaustas griežčiausia bausme – laisvės atėmimu iki gyvos galvos.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2020-09-06 08:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavydetinas nusikaltimas ....GAILA KAD SEIMA NEDARE ISVADU IKI TOKIOS BAISIOS TRAGEDIJOS .KURIOS GALEJO IR NEIVYKTI....KALEJIMAS ŽIAURU.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų