Po paros areštinėje Egidijus Dragūnas jau laisvėje: laukiama kraujo tyrimų, ar nebuvo apsvaigęs

Rugsėjo pirmąją dainininkas Egidijus Dragūnas arba SEL'as pasitiko ant gulto policijos areštinės kameroje. Antradienį jis nuvežtas tikrinti į Priklausomybės ligų centrą. Bus aiškinamasi, ar į konfliktą su Vilniaus policija įsivėlęs atlikėjas nebuvo apsvaigęs. Priklausomybės ligų centre paimta SEL kraujo tyrimui. Egidijui Dragūnui už pasipriešinimą policijai gresia baudžiamoji byla.

Šventojo Egidijaus dieną pasitiko Egidijus Dragūnas – areštinėje. Susistumdymas su policija baigėsi antrankiais: nenorėjusį išlipti iš savo „Bentley“ SEL policija išvilko ir sodina surakintą į savo mašiną. Egidijus Dragūnas nuvežtas į policijos areštinę.

O konfliktas prasidėjo nuo to, kad važiuodamas Upės gatve Vilniuje štai su šiuo prabangiu „Bentley“ kalbėjo mobiliuoju telefonu. Už tokį pažeidimą jam grėsė 90 eurų bauda, jei tik jis neturėjo kitų pažeidimų, tačiau sustabdytas Egidijus Dragūnas matyt taip įsiaudrino, kad kelis kartus stumtelėjo policijos pareigūnus ir net bandė trenkti rankomis ir spirti kojomis.

SEL ir nakvojo areštinėje, jau ryte atskubėjo jo mylimoji ir sužadėtinė Kotryna Kozlovaitė. Į areštinę pas SEL užėjusi mergina netrukus išvažiavo ir pasirodė Egidijaus Dragūno advokatas.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas paleistas iš areštinės

„Jis sako, gali būti, gal ir laikiau tą telefoną arba piniginę, tai reikia turbūt, kišant prie kito žmogaus. Ir prasidėjo. Kadangi pareigūnams kilo įtarimas jam liepė išlipti. Jis sako, kodėl aš turiu lipti“, – sako advokatas Adomas Liutvinskas.

Už pasipriešinimą policijai SEL gresia baudžiamoji atsakomybė. Už tai numatyti viešieji darbai arba bauda ir net gali būti skirtas laisvės atėmimas iki trejų metų. Tačiau advokatas sako, kad tai jo ginamasis nukentėjo.

Apklausa užtruko, po jos Egidijus Dragūnas buvo nuvežtas į Priklausomybės ligų centrą. Automobilis atveža SEL, tačiau policija jo neveda į centą: dainininkas nenori būti nufilmuotas su atrankiais, todėl policija jo neveda, pareigūnai žurnalistams net sumeluoja, kad atvežė kitą.

REKLAMA

Tenka kombinuoti, atsiunčiamas dar vienas policijos automobilis, kol žurnalistai bėga prie jo, kruopščiai slepiamą Selą policija įveda į pastatą. Panašiai jis ir išvedamas, nukreipus žurnalistų dėmesį. Centre buvo paimta kraujo, bus tikrinama ar atlikėjas nebuvo apsvaigęs. SEL vėliau trumpam sugrąžintas į areštinę ir iš jos išėjęs jau mielai pasakoja apie incidentą su policija.

Paskutinį karą E. Dragūnas policijai buvo įkliuvęs prieš metus: jo „Laborghini“ policija vijosi Šilo gatve, SEL sako policijos nematęs, pareigūnai jį kaltino nesustojimu, tačiau jam buvo tik skirta 110-ies eurų bauda už nurodymų nevykdymą, nors grėsė prarasti vairuotojo pažymėjimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų