Armonaitė ves Laisvės partijos sąrašą rinkimuose

Šeštadienį nuotoliniu būdu surengusi suvažiavimą Laisvės partija patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, dalį vienmandatininkų ir rinkimų programą.

Pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvausiančią politinę jėgą į Seimo rinkimus ves jos pirmininkė Seimo narė Aušrinė Armonaitė, antras sąraše – žmogaus teisių aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius, trečia – narkotikų politikos ir priklausomybės ligų ekspertė Morgana Danielė.

Toliau eina Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas, IT specialistė ir kovotoja už neįgaliųjų teises Monika Ošmianskienė, Laisvės partijos Kauno skyriaus pirmininkas, verslininkas Mindaugas Tarnauskas, buvęs Vilniaus universiteto rektorius Artūras Žukauskas, teisininkė Evelina Dobrovolska, partijos Vilniaus miesto skyriaus lyderis Kasparas Adomaitis, investicijų pritraukimo specialistas Karolis Žemaitis.

Sąraše taip pat yra buvę Seimo narai Donalda Meiželytė ir Domininkas Velička, buvęs sostinės vicemeras Linas Kvedaravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktoriaus patarėjas Vaidas Kukarėnas, kt.

Iš viso iškeltas 81 kandidatas.

Didžiausias dėmesys Laisvės partijos programoje skirtas švietimo atnaujinimo vizijai, žmogaus teisėms, ekonomikai ir inovacijoms.

„Švietimo srityje partija sieks, kad kiekvienas 12 klasių baigęs moksleivis mokėtų bendrauti mažiausiai trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir informacinių technologijų“, – BNS sakė A. Armonaitė.

Žmogaus teisių srityje kaip prioritetas nurodoma nulinė tolerancija bet kokiam smurtui, žmonių su negalia visapusiška integracija, tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimas bei priklausomybės ligų ir narkotikų kontrolės politikos orientavimas ne į baudimą, o į prevenciją, pagalbos teikimą ir žalos mažinimą.

Laisvės partija žada siekti, kad Lietuva turėtų prognozuojamą ir konkurencingą mokestinę sistemą, skirtų mažiausiai 3 proc. bendrojo vidaus produkto mokslinei ir eksperimentinei plėtrai, kad verslo priežiūra būtų orientuota ne į baudimą, o į konsultavimą.

REKLAMA

Taip pat programoje numatyti įrankiai talentams pritraukti ir išlaikyti, parama smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Praėjusių metų birželį liberalios krypties Laisvės partiją įsteigė Seimo narė A. Armonaitė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius su bendražygiais. Visuomenės apklausų duomenimis, Laisvės partijai savo balsą žada apie 3 proc. apklaustųjų.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
M
Milena
2020-06-13 15:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau už šitą nevalą ir p..žę tikrai nebalsuosiu nei aš, nei mano pažįstamų, draugų bei artimųjų ratas.Galvą tegul vieną kartą išsiplauna ( tuo pačiu ir pagedusias smegenis) , nes ševeliūroje panašu kad glindos lizdus suka ...:(
Atsakyti
-2

?
??
2020-06-13 15:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia šita kur remia parduotuvių plėšikus?
Atsakyti
0

D
Dalia
2020-06-13 16:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi, ta kuri turi sedeti kalejime yra laisva ir eis i seimą ! Vadinasi, veikti pries valstybes interesus, prieš tautą šiuo metu yra normalu ? VSD , ką veikiate ?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų