tomas vytautas raskevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas vytautas raskevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas vytautas raskevičius“.

Skandalas dėl psichiatro elgesio – homoseksualumą gydė sovietmečiu ir tai daro iki šiol

Viešojoje erdvėje kilo didelis pasipiktinimas dėl žymaus Lietuvos psichiatro, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Ribinių būsenų skyriaus vedėjo Aleksandro Alekseičiko-Kirinovo žodžių apie homoseksualumą. Duodamas interviu laikraščiui „Šiaurės Atėnai“ pasakojo, kad sovietmečiu „gydė“ homoseksualius žmones. Interviu jis paminėjo sakęs pacientams, kad jie „nedasivystę“. Ši ir kai kurios kitos psichiatro mintys sukėlė kai kurių visuomenės sluoksnių pasipiktinimą.

Į Nacionalinės šeimos tarybos sudarymą siūloma įtraukti ir Žmogaus teisių komitetą

Parlamentaras „laisvietis“ Tomas Vytautas Raskevičius siūlo keisti Nacionalinės šeimos tarybos sudarymo tvarką, į ją įtraukiant ir Žmogaus teisių komiteto atstovus. Jis taip pat siūlo užtikrinti lyčių balansą šioje taryboje – nustatyti, kad vienos lyties atstovų skaičius joje negali viršyti 60 procentų.

LGBTIQ eitynėse Raskevičius susigraudino: atsiprašė visos bendruomenės

„Laisvės partijos“ narys, parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius po LGBTIQ eitynių Vingio parke vykusiame koncerte atsiprašė bendruomenės narių, kad nepavyko priimti partnerystės įstatymo.  Graudindamasis T. V. Raskevičius sakė:   „Partnerysrė nebuvo priimta per 100 dienų, kaip mes tikėjomės. Kaip mums žadėjo koalicijos partneriai konservatoriai ir liberalai.

Kandrotas-Celofanas dėl Raskevičiaus bučinio kreipėsi į teismą: prašo priteisti 100 eurų neturtinės žalos

Aktyvus įvairių protesto akcijų dalyvis, šiuo metu laisvės atėmimo bausmę atliekantis Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, kreipėsi į teismą dėl esą nederamo parlamentaro, Laisvės partijos nario Tomo Vytauto Raskevičiaus elgesio jo atžvilgiu. Iš politiko vyras siekia prisiteisti 100 eurų neturtinės žalos. Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas spaudai Giedrius Janonis Eltai patvirtino, kad gegužės 23 d. teisme gautas ir priimtas A. Kandroto-Celofano civilinis ieškinys T. V. Raskevičiui.

Tomas Vytautas Raskevičius. „Duok bobai į snukį“: ko trūksta Lietuvos įstatymuose, nors yra Stambulo konvencijoje

Konstituciniam Teismui konstatavus, kad Europos Tarybos konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir kovos su juo (plačiau žinoma kaip Stambulo konvencija) pagrindiniam šalies įstatymui neprieštarauja, Seimo „tradicinių vertybių“ gynėjai ir toliau piktybiškai priešinasi šio tarptautinio dokumento ratifikavimui Lietuvoje. Kovo 14 d. Seimas nepritarė Laisvės frakcijos siūlymui įtraukti Stambulo konvencijos ratifikavimą į Seimo pavasario sesijos darbų programą.

Mokslininkė Navickaitė: prieš LGBTQ nukreiptus įstatymus žodis žodin nusikopijavome iš Rusijos

Lyčių studijų ir istorijos mokslų daktarė Rasa Navickaitė įsitikinusi, kad homofobija Lietuvoje yra ir sovietmečio palikimas, ir Kremliaus naratyvų perėmimas. Anot mokslininkės, mūsų šalis ne tik nesugebėjo išsivaduoti iš stereotipų ir stigmos, bet ir nusikopijavo iš Rusijos anti-LGBTQ įstatymus. Tuo metu kaimyninės šalys jau įteisino tos pačios lyties asmenų partnerystę ar santuoką. Tai – antroji interviu su R. Navickaite dalis. Pirmojoje dalyje aptarėme LGBTQ istoriją sovietmečiu.
Aktualijos 2024-04-13

Seimo Žmogaus teisių komitete bus aptariama autoritarinių režimų opozicionierių saugumo situacija Lietuvoje

Praėjus porai savaičių po Kremliaus kritiko Leonido Volkovo užpuolimo Vilniuje, Seimo Žmogaus teisių komiteto posėdyje parlamentarai aptars autoritarinių režimų demokratinėms opozicijoms atstovaujančių asmenų saugumo užtikrinimo situaciją Lietuvoje. „Reaguojant į Volkovo užpuolimo atvejį, kalbėsime, kaip sureagavo institucijos, kokia yra situacija, kaip jie vertina padėtį, siekiant užtikrinti tų asmenų saugumą.

Kaune – Nausėdos žadėtoji kava: gyventojai atskleidė, kokių gudrybių ėmėsi, kad patektų į tokį susitikimą

Nausėdos kavą su kauniečiais apkartino LGBT bendruomenės atstovų akibrokštas. Jie prezidentui įteikė puokštę, perrištą jUOdu kaspinu. Nausėda neėmė jokių dovanų ir gėlių sau nepasiliko, iš karto jas įteikė vienai kaunietei, ši vėliau pasidalijo emocijomis. O kiti gyventojai tikino, kad pasikalbėti su šalies vadovu buvo smalsu ir įdomu ir net atskleidė, kokių triukų griebėsi, kad patektų į tokį susitikimą. Kavinė Kaune jau pilna žmonių.

Nausėda: gerbiu visas formas, kuriomis siekiama atkreipti dėmesį į LGBTQ teises

Antros kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda tikina, kad gerbia parlamentaro Tomo Vytauto Raskevičiaus pasirinktą komunikaciją, siekiant atkreipti dėmesį į LGBTQ teises. Taip šalies vadovas reagavo, kai į Kaune vykusį susitikimą T. V. Raskevičius atvyko nešdamas picą ir įsisegęs LGBTQ vėliavą. „Žmonės taip dirba, performanso būdu. Gerbiu visas formas, kuriomis mėginama atkreipti dėmesį į LGBT teises.

Nausėda Kaune su rinkėjais susitiko kavos: Raskevičius atsinešė pažadėtą picą

Antros kadencijos siekiantis prezidentas Gitanas Nausėda šeštadienį Kaune esančioje kavinėje „Kultūra“ susitiko su parašų rinkimo loterijoje laimėjusiais asmenimis. „(Nuotaikos – ELTA) geros, tikiuosi, kad ir po susitikimo bus geros“, – šypsodamasis žurnalistams sakė G. Nausėda. Į susitikimą rinkėjai atkeliavo su savo šeimomis. Susitikti su prezidentu atvyko ir parašų loterijoje laimėjęs Laisvės partijos narys Tomas Vytautas Raskevičius.
REKLAMA
REKLAMA

VRK nenusileidžia Nausėdai: neleis patikrinti, ar tikrai Raskevičius laimėjo kavos konkursą

Į kavos pagėrimą su prezidentu Nausėda parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius nusprendė prasibrauti per užpakalines duris – išgirdęs, kad Prezidentas savo rėmėjams už parašą siūlo sudalyvauti loterijoje Raskevičius leidosi į laimingo parašo medžioklę ir sako laimės paukštę pagavęs. Parėmė Nausėdą 15 tūkstantuoju. Apie tai išgirdęs Prezidentas ėmė abejoti ir neskuba Raskevičiui žadėti pasimatymo prie kavos – žada dar tikrinti parlamentaro parašo autentiškumą.

Prieš susitinkant kavos, Nausėdos štabas dar įvertins, ar Raskevčiaus parašas tikras

Parlamentarui Tomui Vytautui Raskevičiui pasirašius už šalies vadovą Gitaną Nausėdą ir laimėjus galimybę su juo išgerti puodelį kavos, perrinkimo siekiančio prezidento štabo vadovas sako, kad parašo autentiškumą dar teks patikrinti. „Džiaugiamės, kad Tomas Vytautas parašu išreiškė palaikymą. Skoniai ne visada sutampa. Pavyzdžiui, prezidentas geria kava be pieno. Pokalbį nuomonių įvairovė daro tik įdomesnį!“ – BNS antradienį sakė Povilas Mačiulis.

Raskevičius skelbia, kad su Nausėda eis kavos, gal ir picos: „Aš vaišinu“

Seimo narys, Laisvės partijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius nori eiti išgerti kavos su prezidentu Gitanu Nausėda. Parlamentaras antradienį pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksavo, kad už G. Nausėdą pasirašė 15 000-asis. G. Nausėda kiek anksčiau sukėlė audrą pasiūlydamas rinkėjams su juo išgerti kavos. Prezidentas teigė, kad pakvies išgerti kavos už jį internetu pasirašiusius 5000-ąjį, 7500-ąjį, 10000-ąjį, 15000-ąjį ir 20000-ąjį rinkėjus. „Kavą geriu su pienu, be cukraus.

Raskevičius apie klausimų sukėlusias Matijošaičio parlamentines išlaidas: apmaudu, kad atsidūrėme epicentre

Paaiškėjus, jog Seimo narys Marius Matijošaitis už parlamentinei veiklai skirtas lėšas pirko įvairios kompiuterinės įrangos ir garso aparatūros, jo kolega, Laisvės frakcijos seniūno pavaduotojas Tomas Vytautas Raskevičius apgailestauja, jog partija pateko į šio tyrimo akiratį. Visgi, ar kompiuterius ir muzikinę techniką už Seimo nario veiklai skirtus pinigus įsigijęs M. Matijošaitis iš tiesų naudojo ją darbiniams tikslams, T. V. Raskevičius teigia negalintis atsakyti.

Raskevičius susirūpino dėl Švietimo įstatymo pataisų: siekiama atsisakyti įtraukiojo ugdymo

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius kritikuoja pernai Seimui pateiktas Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis, jo vertinimu, žengiamas žingsnis atgal, nes siekiama atsisakyti įtraukiojo ugdymo.   „Iš esmės įstatymo pakeitimais siūloma atsisakyti įtraukiojo ugdymo idėjos, kuri, pagal 2020 metais priimtas Švietimo įstatymo pataisas, turėtų įsigalioti nuo šių metų rugsėjo 1 d“, – trečiadienį spaudos konferencijoje Seime sakė  T. V.  Raskevičius.

Seimo etikos sargai kol kas nepradėjo tyrimo dėl Raskevičiaus pasisakymų apie Celofaną

Trečiadienį posėdžiavusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija kol kas nepradėjo tyrimo dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus socialiniuose tinkluose publikuotų pareiškimų apie Antaną Kandrotą. Etikos sargai nutarė sulaukti Generalinės prokuratūros žingsnių ir tuomet apsispręsti dėl tyrimo iniciatyvos. Parlamentaras T. V. Raskevičius savo „Facebook“ paskyroje piktinosi, kodėl LGBT protestą trikdę, pasak jo, „celofano recidyvistai“ nebuvo patraukti iš susibūrimo vietos.

Čmilytės kirtis Laisvės partijai: atėję į politiką su antipopulizmo vėliava jie nuslysta paviršiumi

Paskutiniame Seimo sesijos posėdyje parlamentarai po nepavykusios nuteistojo Vytauto Gapšio apkaltos dažnai minėjo žodį „gėda“. O gėda politikams, kad, išmetus Gražulį iš Seimo, kalėjime sėdintis Gapšys mandatą išsaugojo. Visgi valdantieji džiaugiasi, kad pavyko priimti šių šalies biudžetą, bet pripažįsta – kai kurie svarbūs klausimai tiesiog įstrigo.

Raskevičius įvertino laimėjimą dėl Gražulio eros pabaigos: „Petrai, sudie“

Petro Gražulio kelionė Seime, kuri tęsėsi beveik trisdešimt metų, baigta. Parlamentarai slaptu balsavimu išmetė P. Gražulį iš darbo vos kelių balsų persvara, o kad maža nepasirodytų, dar ir dešimčiai metų uždraudė kandidatuoti į Seimą. P. Gražulis sužinojęs šią naujieną neslėpė liūdesio, o štai skandalingajam Seimo nariui peklą užkūręs Tomas Vytautas Raskevičius džiūgavo. Iš politikos trauktis neketina Beveik 30 metų Seime prabuvęs P. Gražulis sako, kad bandys likti politikoje ir toliau.

Siūloma nustatyti, kad partijos negalėtų baudos sumokėti iš valstybės dotacijos

Seime registruotos pataisos, kad partijos negalėtų baudos sumokėti iš valstybės skirtos dotacijos. Politinių organizacijų įstatymą siūloma papildyti nuostata, kad „valstybės biudžeto lėšos negali būti naudojamos politinės partijos gautai baudai sumokėti“. Dar būtų įrašyta, kad valstybės biudžeto lėšos negali būti naudojamos politinės partijos paimtai paskolai apmokėti, jei ši paskola panaudojama baudai sumokėti.

Gražulis apie Konstitucinio Teismo nuosprendį: teisėjai pasikvietė piktąsias dvasias

Seimo skandalistas Petras Gražulis šiurkščiai pažeidė Konstituciją. Tą paskelbė pats Konstitucinis Teismas, nagrinėjęs istoriją, kai Gražulis parlamente slapta balsavo už greta sėdintį socdemą Liną Jonauską. Tokia teismo išvada reiškia vieną – Seime bus dar vienas bandymas Gražulį mesti lauk. Petras Gražulis vaikštinėdamas po Seimą visiems skelbė pranašystę – koks bus Konstitucinio Teismo sprendimas. „Jūs nežinot? Tai aišku, kad šiurkščiai sulaužiau Konstituciją.

Raskevičius: Seime yra reikiami 85 balsai panaikinti P. Gražulio mandatą

Konstituciniam Teismui (KT) paskelbus, kad už kitą parlamentarą balsavęs Seimo narys Petras Gražulis šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė priesaiką, parlamente turėtų užtekti balsų panaikinti jo mandatą, sako įvairių frakcijų atstovai. „Neabejoju, kad frakcija vieningai balsuos už mandato panaikinimą Petrui Gražuliui, iš viso reikia 85 Seimo narių balsų, kad būtų panaikintas Seimo nario mandatas.

Raskevičius po konservatorės žodžių laidos metu nesusivaldė: sūnus žino, kas yra mano šeima

Lietuvoje siekiama įteisinti Civilinės sąjungos įstatymą, tačiau dalis politikų su tuo nesutinka ir sako, kad gėjams, lesbietėms ir kitoms seksualinėms mažumoms esą jau buvo pasiūlyta įvairių variantų, o šeimos prigimtis turi būti išsaugojama. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė žurnalistams teigė, kad koalicijos partneriai pažadėjo paieškoti papildomų balsų Seime priimti Civilinės sąjungos įstatymą.

Nepriėmus kitų metų biudžeto Gintarė Skaistė didelės problemos nemato: „Seimo nariai labai nori išdykauti“

Kitų metų valstybės biudžeto svarstymas Seime baigėsi nė neprasidėjęs. Kol mokytojai, medikai, prokurorai ir kitų profesijų atstovai laukia žinių apie kitų metų algas, opozicija sugebėjo klausimą atidėti – esą valdantieji pažeidė Seimo Statutą. Tačiau daugiausiai aistrų sukėlė dviejų laisviečių balsavimas – jie palaikė opozicijos iniciatyvą ir vėl pakurstė kalbas apie koalicijos byrėjimą.

Raskevičius: cenzūrą reikia šalinti, nes, neduok Dieve, Agnė Širinskienė paims valdžią

Artėjant rinkimams, Seime – dar viena vertybinė kova: laisviečiai norėjo braukti iš nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo punktą, draudžiantį niekinti tradicinės šeimos vertybes. Protestuodamas prieš opozicijos pergalę Seime ir šiuo klausimu parlamentaras Raskevičius prie Seimo surengė protesto akciją, degino knygas apie gėjų meilę – neva jos dabar uždraustos.
2023-11-11

Chaosas Seime – Gražulis kaltina Raskevičių okultizmu, o Žemaitaitis rėžia: „Esu toks, koks esu“

Valdančiųjų noras pamokyti Seimo skandalistus – Petrą Gražulį ir Remigijų Žemaitaitį – kelia vis daugiau chaoso parlamente, o parlamentarams atsiranda tik dar daugiau progų skleisti savo skandalingas žinutes. R. Žemaitaitis pradėjo keiktis iš Seimo tribūnos, konservatorius Arūnas Valinskas pasižadėjo viešai suvalgyti komisijos išvadą, o neatlaikiusi Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad viskam yra ribos.
2023-11-09

Raskevičius sako, kad dužusios lėkštės – ne viskas: „Koalicijos partneriai išmetė indaują iš 9 aukšto“

Artėjant rinkimams Seime – dar viena vertybinė kova: laisviečiai norėjo braukti iš Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo punktą, draudžiantį niekinti tradicinės šeimos vertybes. Protestuodamas prieš opozicijos pergalę Seime ir šiuo klausimu parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius prie Seimo surengė protesto akciją, degino knygas apie gėjų meilę – neva jos dabar uždraustos.
2023-11-09

Gražulis sako, kad jo dienos Seime suskaičiuotos ir išreiškė paskutinį norą, susijusį su Raskevičiumi

Petras Gražulis tvirtina, kad jam Seime liko nedaug laiko, tad politikas nori išeiti skambia nata. Parlamentaras norėjo inicijuoti apkaltą kolegai, Laisvės frakcijos atstovui Tomui Vytautui Raskevičiui. „Kadangi čia jau mano paskutiniai posėdžiai. Visada to nuteistojo paskutinę valią visada įvykdo“, – Seimo posėdžio pradžioje ketvirtadienį sakė P. Gražulis.  Jis prašė valdančiųjų vienbalsiai pritarti dviem jo siūlymams.

Armonaitė sureagavo į Raskevičiaus kirtį Vyriausybei: „Politologija užsiimti nenoriu“

Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė sako, kad partiečio Tomo Vytauto Raskevčiaus pozicija, jog Vyriausybė vertybiniais klausimais neturi valdančiosios daugumos palaikymo, yra jo asmeninė nuomonė. „Tai – asmeninė Tomo Vytauto nuomonė, – žurnalistams trečiadienį Vyriausybėje sakė politikė. – Labai apmaudu, kad įstatymas atmestas patekimo stadijoje. Man atrodo, svarbiausia neužsiimti kažkokiu politologiniu konstatavimu, o pažiūrėti į įstatymo esmę.

DIENOS PJŪVIS. Ar Lietuvoje dar gaji cenzūra – kodėl reikia deginti knygas apie gėjus?

Artėjant rinkimams, Seime – dar viena vertybinė kova: laisviečiai norėjo braukti iš nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo punktą, draudžiantį niekinti tradicinės šeimos vertybes. Opozicinės jėgos sako, kad informacija apie LGBT asmenis išlieka nedraudžiama, o įstatymas draudžia tik niekinti šeimą ir reklamuoti homoseksualizmą kaip gėrį vaikams, tad laisviečių kalbos apie cenzūrą laužtos iš piršto.

Raskevičius prie Seimo degino knygas: premjerė ir Vyriausybė nebeturi daugumos pasitikėjimo

Antradienį Laisvės partijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius prie Seimo degino knygas. Tai jis pavadino pilietine nepaklusnumo akcija ir taip išreiškė protestą Seime priimtam sprendimui.

Raskevičių papiktino Žemaitaičio elgesys jautrią akimirką: negailėjo karčių žodžių

Antradienį ryte Seimo posėdžių salėje buvo paskelbta tylos minutė per „Hamas“ terorą Izraelyje žuvusiems žmonėms atminti. Jos metu anksčiau antisemtiniais pasisakymais žydų bendruomenę supykdęs parlamentaras Remigijus Žemaitaitis „demonstratyviai išėjo iš salės“, socialiniuose tinkluose dalinasi Laisvės partijos narys Tomas Vytautas Raskevičius. „Pacientas antisemitas“, – feisbuke rašė T. V. Raskevičius.

Atsakymą į klausimą „kiek yra lyčių?“ žino ne visi politikai – anot Verygos, neatsako bijantys

34-ais nepriklausomybės metais Lietuva pasiekė tokį progresą, kad net švietimo ir mokslo ministras nežino, kaip atsakyti į kažkada elementarų klausimą – kiek yra lyčių? Ir atsakymo nežino, ar pasakyti bijo, ne tik šis ministras, bet ir parlamentarai, politikai ir valstybės vadovai. Štai Mindaugas Puidokas į Seimą švietimo, mokslo ir sporto ministrui Gintautui Jakštui atnešė dovanų anatomijos vadovėlį.

Komiteto vadovas parengė alternatyvų projektą dėl „Romuvos“, jei negaus pripažinimo Seime

Seimo Žmogaus teisių komiteto (ŽTK) vadovas, Laisvės frakcijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius parengė alternatyvų projektą dėl senovės baltų religinės bendruomenės „Romuva“. Tuo atveju, jei Seimas nepriims komiteto siūlymo šiai bendrijai suteikti pripažinimą, T. V. Raskevičius teikia projektą, kad Seimas oficialiai atsisakytų šį pripažinimą suteikti, o ne paliktų tęstis, anot jo, teisinio neapibrėžtumo situacija.

Siūloma leisti teismo sprendimu likviduoti religinę bendruomenę dėl grėsmės saugumui

Seime registruotos pataisos, kurios leistų teismo sprendimu išregistruoti ar likviduoti religinę bendruomenę ar bendriją, jei tai būtina dėl saugumo, viešosios tvarkos ar kitų asmenų teisėms ir laisvėms apsaugoti. Religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymo pataisos plačiau reglamentuoja religinių bendruomenių registravimą, reorganizavimą bei likvidavimą, numatant galimybę tai padaryti teismo sprendimu.

Rusija su LGBT elgiasi kaip naciai su žydais: kuo panašūs šių totalitarinių režimų veiksmai?

Ar galima lyginti homofobiją ir nuotaikas tarpukario Europoje, kai nacių propaganda savo dėmesį buvo nukreipusi į žydų tautą, kas galiausiai pavirto į vieną didžiausių XX a. tragedijų – Holokaustą? Situaciją tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ aptaria naujienų portalo tv3.lt žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

Širinskienė valdančiuosius kaltina sapalionėmis – Seime vėl lūžta ietys dėl Stambulo konvencijos

Seime vėl verda karštos diskusijos dėl Stambulo konvencijos. Valdantieji nori prašyti Konstitucijos Teismo įvertinti, ar šis dokumentas prieštarauja šalies Konstitucijai. Jų nuomone, po teismo išaiškinimo, oponentai nebeturės argumentai. Opozicijai atstovaujanti Agnė Širinskienė tokį valdančiųjų elgesį vadina nerimtu ir žeria kritiką Stambulo konvencijai.

Sostinės policija žada imtis tyrimo dėl minioje per LGBTIQ eitynes važiavusio automobilio

Sostinės policija žada pradėti administracinę teiseną dėl šeštadienį per LGBTIQ eitynes Vilniuje minioje važiavusio automobilio, taip pat vertina Antano Kandroto skundą dėl parlamentaro Tomo Vytauto Raskevičiaus veiksmų eitynių metu. „Administracinės teisenos nepradėtos“, – pirmadienį BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Loreta Kairienė.

Raskevičius apie LGBT eitynes šeštadienį: renginys yra labai svarbus

Šeštadienį sostinėje vyks „Vilnius Pride“ eitynės. Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad renginys yra labai svarbus, nes leidžia visuomenei pamatyti ir išgirsti LGBT bendruomenės narius bei atsikratyti vis dar gyvuojančių stereotipų. Pokalbis su Seimo nariu – TV3 žinių „Dienos komentare“. Kaip manote, ar eitynės nepriešina visuomenės? Aš labai gerai pamenu 2010-ųjų eitynes. Tai buvo pirmosios eitynės Vilniuje.

Raskevičius plaka kolegas: Bilotaitė ir Kasčiūnas juokėsi susiėmę už pilvų, ministerija rodė vidurinį pirštą

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad po Konstitucinio Teismo (KT) už migraciją tuomet atsakingi politikai turi prisiimti atsakomybę. Pasak jo, tai, kad tiek Agnė Bilotaitė, tiek Laurynas Kasčiūnas sako, kad vis tiek elgtųsi taip pat, rodo, kad jie valosi kojas į Konstituciją.

Tomas Vytautas Raskevičius parodė išvaizdos pokyčius: nusiskuto plaukus

LGBT aktyvistas, Laisvės partijos steigėjas Tomas Vytautas Raskevičius nustebino pasirodęs su nauju įvaizdžiu. Vyras ryžosi pokyčiams ir nusiskuto plaukus. Išvaizdos pokyčius vyras pademonstravo socialiniame tinkle. „Tai sakot, priešlaikiniai rinkimai, a? Gražios dienos“, – rašė Tomas Vytautas Raskevičius. Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kuomet Tomas Vytautas Raskevičius nustebina išvaizdos pokyčiais. Kartą jis užsiaugino ūsus.
57 2023-06-06

Raskevičius teisina pasivažinėjimus į gėjų klubą valstybės sąskaita: „Ten renkasi mano bendruomenė“

Savivaldybių išmokų skandale pasižymėjo visas būrys Laisvės partijos narių, kurie tik apie tai parašius žurnalistams Vilniaus miestui grąžino dalį pinigų. Portalas „Delfi“ paviešino, kad Seimo nariai Tomas Vytautas Raskevičius ir Vytautas Mitalas naktimis iš ir į gėjų naktinį klubą važinėdavo taksi už mokesčių mokėtojų pinigus.
300 2023-06-01

Lėšų grobstymo skandalo įkarštyje Raskevičius grąžino dalį pinigų į biudžetą: „Nemanau, kad padariau kažką netinkamai“

Lėšų grobstymo skandalui ritantis per Lietuvą kai kurie politikai grąžina pinigus atgal į biudžetą. Šiandieną apie tokį sprendimą paskelbė ir Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius.  Pasak politiko, jis į biudžetą grąžina dalį pinigų, kuriuos išleido ne darbo metu. T. V. Raskevičius sako, kad vis dėlto nesijaučia padaręs kažką netinkamai.

Prie Seimo – protestas prieš civilinę sąjungą: esą greit įteisins homoseksualų partnerystę

Daugiau nei pusšimtis žmonių susirinko į piketą po Seimo langais – jie baiminasi, kad Laisvės partija su partneriais gali iš anksto nepranešę į Seimo darbotvarkę įtraukti civilinės sąjungos projektą. Juo būtų įteisinta homoseksualų partnerystė. Piketuotojai ne tik tam nepritaria, bet ir nerimauja, kad laisviečiai jį jau stumia ir apgaulės būdu. Kad kolegos seimūnai naudoja melą, pripažįsta ir kiti Seimo nariai, ir sako, kad tai negarbinga kova dėl projekto, kuriam daugumos parlamente nėra.

Raskevičius patraukė per dantį Širinskienę: ruošiasi būti premjere, linkiu jai sėkmės

Laisvės partijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius teigiamai įvertino prezidento poziciją kol kas nekomentuoti Civilinės sąjungos įstatymo. Politikas taip pat šmaikščiai pakomentavo A. Širinskienės iniciatyvą nukelti įstatymo įsigaliojimo datą, jei šis būtų priimtas. Prezidento patarė Asta Skaisgirytė „Žinių radijui“ teigė, kad kai G. Nausėda pamatys galutinė Civilinės sąjungos įstatymo variantą, tada ir spręs dėl jo pasirašymo.

Kasčiūnas apie pritarimą Seime dėl partnerystės įstatymo: „Niekam džiaugtis per daug nereikėtų“

Laisvės partija Seime apgavo dalį parlamentarų ir pasiekė pergalę – po pateikimo pavyko pritarti homoseksualų santykius reglamentuojančiam civilinės sąjungos projektui, kitaip tariant, partnerystei. Dar vakar laisviečiai su liberalais blefavo, kad iš darbotvarkės šis klausimas jau išbrauktas, nes nėra pakankamai balsų, tačiau šiandien ryte jis vėl buvo įtrauktas. O galiausiai, dalis nepritariančiųjų partnerystei išsiųsti į komandiruotes, kad jų tiesiog nebūtų salėje.

Problemų dėl Gražulio balsavimo už Jonauską kilo ir Palioniui: „Jis savo parodymais melavo“

Petrui Gražuliui vėl rimtai pakvipo apkalta. Su teismo ekspertais ištyrusi vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kad Gražulis galimai balsavo už savo salės kaimyną Liną Jonauską, specialioji Seimo komisija nusprendė, kad pagrindas pradėti apkaltą yra. Gražulis tai vadina politiniu susidorojimu ir neatsimena, spaudė mygtuką, ar ne. O detektyvas tuo nesibaigia. Komisija apkaltino Andrių Palionį galimai davus melagingus parodymus ir skundžia jį prokurorams.

Raskevičius kritikuoja Vyriausybę, atsisakančią išimties dėl migrantų apgręžimo

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius kritikuoja Vyriausybės planus atsisakyti išimties dėl migrantų apgręžimo pasienyje.

Raskevičius praregėjo: įtaria Bilotaitę davus slaptą nurodymą pasieniečiams

Seimas neseniai įtvirtino migrantų apgręžimo politiką Lietuvos pasienyje įstatymo lygmeniu, iki šiol ši praktika buvo vykdoma pagal vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės įsakymą. Praktika rodo, kad mūsų valstybė įsileidžia sieną nelegaliai kertančius Rusijos ar Baltarusijos piliečius, bet kitų šalių gyventojai yra apsukami atgal į Baltarusiją, nors bendras srautas šiuo metu nėra didelis, o Lietuva yra pasistačiusi fizinį barjerą.

Įstatymas dėl migrantų išstūmimo ne juokais supykdė: „Siena ne nuo migrantų, bet nuo tarptautinės teisės“

Seimas priėmė įstatymą, kuriuo įteisino nelegalių migrantų išstūmimus iš Lietuvos teritorijos. Iki šiol tai buvo daroma ministrės arba Vyriausybės sprendimais, bet, anot konservatorių, norint apsaugoti Lietuvos sienas, įstatymas buvo būtinas. Nors kritikai atkerta, kad dabar siena atsitvėrėme nuo tarptautinės teisės, o numatytos išimtys, kad gali būti įleidžiami pažeidžiami žmonės – neveikia.

Teisingumo ministrė Dobrowolska: bebrų etiketė Laisvės partijai klijuojama pagrįstai

Laisvės partijos galimo nepotizmo skandalas įsisiūbavo. Kilus triukšmui dėl geležinkeliuose su keturių tūkstančių eurų alga į rankas įdarbintos partijos valdybos nario žmonos, prisipažinti suskubo kita Armonaitės viceministrė Eglė Markevičiūtė. Ji pranešė, kad yra Susisiekimo viceministrės Agnės Vaiciukevičiūtės pusseserė. Vaiciukevičiūtė yra ir pačios Armonaitės klasiokė. Kai kurie Laisvės partijos nariai jau dabar sako, kad jiems klijuojama bebrų etiketė yra pagrįsta.
Į viršų