Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius atrodo nepajudinamas kaip uola, bet koks skandalas jam - tarsi vanduo nuo žąsies. O valstiečių lyderiai nieko nepaisydami mūru stoja už ministrą, nesvarbu kas benutiktų. Tad kodėl premjeras Saulius Skvernelis taip gina savo ministrą? Ekspertai tvirtina, kad šaknys slypi kur kas giliau nei asfaltuojamas keliukas, vedantis į premjero namus.

Narkevičius, Skvernelis, Karbauskis (tv3.lt fotomontažas)

Narkevičius, Skvernelis, Karbauskis (tv3.lt fotomontažas)

Opozicijos nariai ir politologai teigia, kad valstiečiams ir Vyriausybei susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius yra svarbus kaip koalicijos partnerių atstovas. Liberalų sąjūdžio narys Eugenijus Gentvilas įsitikinęs, kad palietus ministrą, supyks Lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas, europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis, o tuomet gali griūti koalicija bei Vyriausybė.

„Gali griūti valdančioji koalicija ir Vyriausybė, jeigu iš koalicijos trauktųsi LLRA-KŠS. J. Narkevičius yra neliečiamasis ir negalima liesti. Kitaip, V. Tomaševskis supyks ir sugriaus šitą Vyriausybę.

REKLAMA

Tai suprantamas pragmatizmas ir politinis išskaičiavimas – daugiau nieko. Tuomet užsimerkiama į moralės ir skaidrumo dalykus. Ši Seimo dauguma ir Vyriausybė atėjo sakydama, kad tokio skaidrumo dar niekada nebuvo. Deja, praktikoje atsitiko kitaip“, – tv3.lt kalbėjo E. Gentvilas.

Liberalų atstovas priminė, kad premjeras Saulius Skvernelis ir praėjusią savaitę gyrėsi, kad Vyriausybė neturėjo jokio korupcinio skandalo.

„Žinoma, formaliai neturėjo, nes visi galai sukišami į vandenį. Ar dėl keliuko asfaltavimo prie premjero namų to paties J. Narkevičiaus pastangomis, ar to paties J. Narkevičiaus galimai neskaidri namo statyba, ar sprendimas sunaikinti Vyriausybės pasitarimo įrašą, kuriame kalbama apie leidimą arba draudimą žurnalistams prieiti prie Registro centro duomenų: visi galai į vandenį kaip geriausiuose kronikose apie mafiją. Skaidrumo čia nebeliko. Liko tik lozungai, kokie mes skaidrūs, nes jūs mūsų nepagavote“, – sakė E. Gentvilas ir pažymėjo, kad ši Vyriausybė temps iki pabaigos stengdamasi, kad niekur nebūtų pagauta už rankos.

Šimonytė: ar „valstiečiai yra šantažuojami koalicijos išlikimo korta?“

Seimo narė, konservatorių sąrašą rinkimuose vesianti Ingrida Šimonytė svarstė, kad valdantieji ministrą J. Narkevičių gali ginti dėl kelių priežasčių.

„Pirmiausia, šie valdantieji jau ne kartą pademonstravo, kad jų požiūris į politikų etiką yra iš „vsio zakonno“ kategorijos. Visi atvejai, kai valdančiųjų politikai pasitraukė dėl įvairių reputacinių problemų dabar yra įvardijami kaip „klaida“ ir bandoma laikytis politikoje negaliojančios nekaltumo prezumpcijos.

REKLAMA

Tai nėra vakarietiškos demokratijos standartus atitinkantis elgesys, o tokio elgesio pastaruosius dešimtmečius bent jau stengėsi laikytis politikų dauguma. Prisiminkime, už ką atsistatydindavo ankstesnių vyriausybių ministrai – už etikos principų pažeidimo regimybę“, – teigė I. Šimonytė.

Seimo narė įvardijo dar vieną galimą priežastį: „Kitas aspektas, kad galimai LVŽS yra šantažuojami koalicijos išlikimo korta. Yra sprendimų, kurie naudingi koalicijoje dalyvaujantiems (pavyzdžiui, premjero gatvės asfaltavimas, sprendimai valstybės kontroliuojamose įmonėse) interesantams, tad galimai spaudžiama ir per tai.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo buvęs J. Narkevič namo statybų bendrovės direktorius

Apie J. Narkevičiaus sandorius ketvirtadienį pranešė LRT. Pasak publikacijos, J. Narkevičius galėjo daryti įtaką statybų bendrovei „Sodžiaus būstas“ laimint Vilniaus ir Trakų darželių bei mokyklų remonto konkursus, o 10 proc. laimėtų sumų turėjo būti skiriama politiko namo Trakuose rekonstrukcijai.

Buvęs bendrovės „Sodžiaus būstas“ savininkas Aleksandras Ribnikovas portalui 15min.lt sakė, kad jis rekonstravo ministro namą mainais už laimėtus darželių ir mokyklų renovacijos viešuosius konkursus. Pasak A. Ribnikovo, aukštas pareigas Trakų ir Vilniaus savivaldybės administracijose ėjęs J. Narkevičius jam pasiūlė tokią schemą, žadėdamas pinigus vėliau grąžinti, tačiau grąžino tik 8 tūkst. litų ir liko skolingas apie 400 tūkst. litų.

Buvęs „Sodžiaus būsto“ savininkas sakė informaciją pateikęs Generalinei prokuratūrai. STT yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą, kuriame kol kas įtarimai niekam nepareikšti.

REKLAMA

Tomaševskis vadina pasakomis: „Negaiškime laiko“

Tuo tarpu LLRA-KŠS pirmininkas V. Tomaševskis tv3.lt teigė, kad puikiai situaciją įvertino premjeras komentuodamas informaciją apie J. Narkevičių, kuris sakė nematantis skandalo – tik „pasektą pasaką“.

„Jau buvo įvertintas tas taip vadinamas tyrimas, kadangi tyrimus daro atitinkamos institucijos. Čia yra tam tikras noras pakeisti teisėsaugos institucijas. Premjeras labai tiksliai pasakė: „čia yra pasakos“. Teisėsaugos institucijos šitą klausimą nagrinėja, kada bus išvados – tai bus galima kalbėti.

Man jau neįdomios jokios pasakos. Pasakų nežiūriu nei per televiziją, nei kitu būdu. Premjeras atsakė į visus klausimus: pasakos ir taškas“, – sakė V. Tomaševskis.

Paklaustas dėl ministro J. Narkevičiaus ateities ir koalicijos tolimesnio darbo, V. Tomaševskis pirmadienį nutraukė pokalbį teigdamas, kad visi žurnalistai apie tą patį klausia, bet yra svarbesnių dalykų – tai popiežiaus Jono Pauliaus II gimimo metinių minėjimas.

„Suprantu norą kalbėti apie niekus, bet toliau neisime. Negaiškime laiko, nes šiandien (pirmadienį – aut. past.) yra Šv. Romaus popiežiaus Jono Pauliaus II gimimo metinės, ruošiamės mišioms, yra daug renginių, tai suprantu, kad dabar žaidžia žurnalistai pagal dūdelę“, – teigė V. Tomaševskis.

Paluckas: naujas politinis žanras, kai nieko nepaaiškina

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas teigė, kad pateiktą informaciją įvertins teisėsaugos institucijos, tačiau jį stebina nauja politinė kultūra, kai visuomenei nepateikiami jokie paaiškinimai.

REKLAMA

„Tai naujas politinis žanras ir kultūra, kai tiesiog nieko neaiškinama. Politinė moralė, etika ir pareiga – visuomenei pateikti savo aiškinimus. Su šiais valdančiaisiais tai eina į užribį. Ne pirmas kartas, kai atšaunama: „aš nieko neaiškinsiu, išsiaiškins teisėsauga“. Teisėsauga gali aiškintis pusę metų ir metus. Tuo tarpu tavo paaiškinimų iš ikiteisminio tyrimo medžiagos gali ir nepaskleisti. Tai tiesiog nepagarba visuomenei ir visuomenės teisei žinoti. Tie dalykai demokratinėje valstybėje yra būtini.

Demokratinėse valstybėse, kai atliekamas tyrimas, kai juose būtų galima įžvelgti labai rimtų kaltinimų, tai turėtų būti ne informacijos šaltinis persekiojamas, kaip pasigirdo ir valdančiųjų: „mes tuoj tyrimą dėl tyrėjų atliksime“, o su dideliu dėmesingumu, skaidrumu ir politiniu susirūpinimu, turėtų būti atlikti teisėsaugos veiksmus, kurie vieninteliai gali pasakyti, ar ta informacija yra pagrįsta“, – teigė politikas.

Pasak G. Palucko, valdantieji gina J. Narkevičių, nes kai „pradedi negali sustoti“: „Ministras yra sudėtinė ir nedaloma koalicijos monolito dalis ir jis bus ginamas iki paskutiniųjų. Tokia politinė praktika – neleisti savo rėmėjams ir rinkėjams net suabejoti savo teisimu, kaltinti visus sąmokslu“.

Politologai: valdantiesiems svarbu išsaugoti koaliciją ir Vyriausybę

Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė pažymėjo, kad J. Narkevičius valdantiesiems visada buvo svarbus ir tai rodo ankstesnės istorijos.

„Panašu, kad  LLRA-KŠS buvimas koalicijoje yra iš tikrųjų dabartiniams valdantiesiems itin svarbus. Galbūt jau galvojama ir apie ateities koaliciją, tarp tų pačių LLRA-KŠS turimų mandatų, jei jie juos turės po 2020 metų rinkimų, tai jų gali prireikti.

REKLAMA

LLRA-KŠS tapo rimtu žaidėju ir mes matome, kad kartais ta gynyba, kaip šiuo atveju yra susisiekimo ministro, tampa sunkiai suprantama. Netgi ignoruojama tai, kad pats ministras iki šiol nepadarė nei vieno pareiškimo, nepateikė nei vieno fakto ar argumento, kad tie pareikšti įtarimai yra visiškai niekiniai.

Priešingai, jis savo pareiškimais sukėlė dar daugiau abejonių. Pareiškimas: „aš niekam neskolingas“, tai mažų mažiausiai juokingas. Tai, kad jis kažkam skolingas – apie tai niekas nekalba ir tuo jo nekaltina. Arba, pareiškimas, kad jis namą paveldėjo tik 2016 metais, tada suprantu, kad mama užsiiminėjo namo renovacijos projektu, bendravo su statybininkais ir taip toliau. Tai neatrodo rimta ir jau primena Rusijos istorijas, kai 80 metų mamos iš savo valstybinės pensijos perka butus už 10 mln. dolerių“, – teigė politologė.

Rima Urbonaitė

Politologė pažymėjo, kad ministras, vietoje to, kad visuomenei pateiktų nors kokį faktą, ar argumentą, jis suskubo kreiptis į prokuratūrą dėl šmeižto: „Man atrodo, kad tai nėra solidu, jeigu žinai, kad viską padarei skaidriai, gavai sąskaitas, apmokėjai ir jokie pinigai niekur nebevaikščiojo, tai galima imti ir tai paprastai įrodyti.“

Politologė pažymėjo, kas yra keisčiausia – tai koalicijos partnerių ir lyderių pasisakymai. Per Seimo posėdį premjeras iškart puolė kalbėti apie konservatorius.

„Tai atrodo nelabai rimtai. Gal reikėtų palaukti, gauti visus atsakymus, taip pat ir iš ministro, ir tada imti komentuoti. Dabar emocijų nevaldymas ir problemos iškėlimas, kad tai LRT klausimas, bet visiškai negalvojant, koks to turinys. Tai nerodo jokio politikų solidumo, noro prisiimti atsakomybę, arba, galiausiai, sėsti ir įvertinti situaciją.

REKLAMA

Taip, abejonių kyla, ar ta informacija pasitvirtins, ar tai tiesa. Bet tai, kaip šiandien pats ministras ir jį palaikantys kitos frakcijos kolegos elgiasi – tai mažų mažiausiai nesolidu ir nepadoru. Jeigu gavai įtarimus, bet esi skaidrus, tai paimk juos ir paneik“, – teigė politologė.

Krupavičius: siekia išlikti iki kadencijos pabaigos

Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politologas Algis Krupavičius teigė, kad valdantieji pirmiausia nori išsaugoti Vyriausybės ir valdančiosios koalicijos stabilumą ir gyvybingumą išliekant parlamentine dauguma.

„Jiems svarbus ne pats ministras, kiek išlikimas LLRA-KŠS koalicijoje. Jeigu premjeras pasiūlytų J. Narkevičiui atsistatydinti, tai kitas tikėtinas žingsnis – tai LLRA-KŠS diskusija: ar likti valdančioje koalicijoje?

Tiek ministras pirmininkas yra suinteresuotas Vyriausybės stabilumu ir išlikimu iki kadencijos pabaigos ir Seimo rinkimų, tiek pat ir R. Karbauskis kaip valdančiosios koalicijos lyderis nenori atsidurti parlamentinėje mažumoje“, – teigė politologas.

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Algis Krupavičius (nuotr. Jono Petronio)

Pasak A. Krupavičiaus, tokios retorikos, kaip buvo atsakyta R. Karbauskio ar S. Skvernelio, jau anksčiau matėme ne kartą: „Šį kartą savotiškai jie turi vieną stipresnį argumentą, nes J. Narkevičius buvo siejamas su brakonieriavimo skandalu, kuris buvo beišverčiąs ministrą iš posto, bet pasirodė, kad naujienos buvo melagingos. Kadangi, tai yra precedentas, tai tiek premjeras, tiek valdančiosios partijos lyderis rodo pirštu į teisėsaugos institucijas. Jų argumentas, kad tos institucijos atliktų tyrimus – patvirtintų ir paneigtų. Tuomet galima būti atlikti veiksmus ministro atžvilgiu.“

REKLAMA

Pasak politologo, tikrovė tokia, kad paprastai teisėsaugos tyrimai tęsiasi mažiausiai mėnesiais, o kartais ir metų metais.

Širinskienė: niekas nesiekia išsaugoti, bet kyla klausimų dėl tyrimo

Tuo metu valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė, parlamentarė Agnė Širinskienė tv3.lt tikino, kad kyla daug klausimų dėl atlikto tyrimo, o ministro niekas nesiekia išsaugoti.

„Tikrai niekas bet kokiu būdu nesiekia išsaugoti, bet kai matai tokias kuriamas istorijas. Kaip ir brakonieriavimo istorija, kuri buvo kuriama, bet labai greitai subliuško, tai natūraliai kyla klausimas: kodėl tos istorijos yra kuriamos? Jos sutampa su J. Narkevičiaus veiksmais kaip ministro, šiuo atveju sutampa su atliktu auditu ir nustatytais pažeidimais. Tuomet kyla klausimas: kaip čia yra su LRT tyrimais?

LRT tyrimai turi savo specifiką. Man labai daug klaustukų kyla dėl pačios tyrimo metodikos ir klausimas, kiek jie su ekspertais konsultuojasi. Kiek teko skaityti ir klausyti to paties jų šaltinio (buvusio bendrovės „Sodžiaus būstas“ savininko Aleksandro Ribnikovo – aut. past.) pasakojimus, tai jis skirtingais epizodais skirtingas skolos sumas įvardija.

Labai daug klausimų, kaip galėjo atsitikti, kad bankroto administravimas prasidėjo seniai, o reikalavimas padengti skolas atsirado tik dabar, nes paprastai tie reikalavimai atsiranda labai greitai, vos tik prasideda bankroto administravimas. Klaustukų ir nežinomųjų labai daug yra, kurie kelia klausimus: kiek tas šaltinis, kuris pasakoja tą istoriją yra iš esmės patikimas šaltinis“, – svarstė A. Širinskienė.

REKLAMA

Pasak parlamentarės, į J. Narkevičiaus situaciją reikėtų pažvelgti iš teisinės pusės: „Teisiškai žiūrint į neva J. Narkevičiaus ar jo tėvų skolas, bankroto administravimo procedūrą: arba buvo labai aplaidus bankroto administratorius, arba kažkas su ta istorija nėra gerai, nes pradėta reikalauti ir prisiminta skola tada, kai ministras J. Narkevičius tapo ministru ir pradėjo priklausyti valdančiajai daugumai.“

Nausėda situaciją įvertino blogai

Prezidentas Gitanas Nausėda sakė blogai vertinantis naujausią istoriją dėl susisiekimo ministro J. Narkevičiaus šeimos namo rekonstrukcijos, o pasitraukti jam primena siūlęs seniai.

„Blogai vertinu. Turi tarnybos dirbti savo darbą, į jų darbą nesikišiu, tikiuosi, kad išvados bus padarytos greitai. Tada į vieną arba kitą pusę turi būti labai aiškūs ir greiti sprendimai priimti“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė prezidentas.

„Turi tarnybos išsiaiškinti, ar tai yra šmeižtas, jei tai šmeižtas, atitinkama išvada, jei tai tiesa, toliau diskusijų ir neturėtų būti“, – kalbėjo šalies vadovas.

Jis teigė jau pernai išsakęs nepasitikėjimą ministru ir pozicijos nepakeitęs: „Ministras su savimi nešasi didžiulę naštą visokiausių problemų, jo veikla taip pat leidžia manyti, kad ministras neatlieka tinkamai savo pareigų.

Aš jau seniai esu pasiūlęs jam trauktis, kaip jūs žinote, jis nepageidaujamas Prezidentūroje. Valdančioji koalicija turėtų įvertinti, ar tokio ministro buvimas palankumo prideda valdančiajai koalicijai žmonių akyse, bet tai dar pusę bėdos, dar didesnė bėda yra tai, kad tokiu būdu mes apskritai devalvuojame politiką ir žmonės į ją žiūri kaip į veiklos rūšį, kuriai taikomi patys mažiausi kokybės ir skaidrumo standartai“, – pažymėjo G. Nausėda.

REKLAMA

Skvernelis matė tik „pasektą pasaką“

Premjeras Saulius Skvernelis komentuodamas informaciją apie J. Narkevičių sakė nematantis skandalo – tik „pasektą pasaką“.

„Nematau jokio skandalo, matau pasektą pasaką, pagal pirminius duomenis, o priemonių turėtų imtis teisėsauga“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas.

Tuo tarpu valdančiųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis teigė abejojantis bet kokiu LRT tyrimu, taip jis vertina ir LRT ketvirtadienį paskelbtą informaciją apie susisiekimo ministrą. 

„Aš abejoju bet kokiu LRT tyrimu, šiuo taip pat“, – žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jis taip pat teigė „truputį kitaip“ vertinantis LRT tyrimus, nes jie anksčiau „sutapdavo laike su LRT įstatymo svarstymu“.

Narkevičius sandorius neigia ir kreipėsi į prokurorus dėl šmeižto

Susisiekimo ministras J. Narkevičius penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl šmeižto. Ministras teigia, kad tikrovės neatitinka žiniasklaidoje paskelbta informacija apie jo namo rekonstrukciją mainais už savivaldybės užsakymus.

Ministras pareiškimą dėl šmeižto išsiuntė generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui, pranešė ministerija.

J. Narkevičius sandorius su „Sodžiaus būsto“ vadovu neigia. Jis sako, kad namas rekonstrukcijos metu priklausė jo tėvams, o paviešintą informaciją vadina šmeižtu.

pilietis
2020-05-19 07:44:27
dangsto ir dangstys ta narkevic valdantieji kas bebutu nes negalima erzinti tomasevskio kuris seniai pareiske kad viskas jerunda cia juk lenkai padeda ponui karbauskiui islikti prie lovio kitaip ir buti negali
Atsakyti
(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo buvęs J. Narkevič namo statybų bendrovės direktorius
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Faktas 2020-05-21 01:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Koloradinio okupacinio režimo reliktai tomaševskiai,narkėvičiai,tamašun - neišsilavinę sovietų reliktai,mafijozai .   ATSAKYTI
Danutė 2020-05-20 23:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na na, kiek dar versijų iškels konservai, vat kur tokie “ talentai“ nyksta, gal keiskit darbo profilį, eikit į policiją tyrėjais, ten versijos vertinamos, galėsit pasižymėti.    ATSAKYTI
Goo! 2020-05-20 16:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Narkevicius melagis! Toks buvo toks ir bus. O kas to nežino tai reikėtų skaityti laikraščius ir žiūrėti TV.    ATSAKYTI
Pifas 2020-05-20 13:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Cirkai ant lietuvos, jau darosi šlykštu.   ATSAKYTI
Vaclovas 2020-05-20 11:41:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš nesuprantu kodėl Narkevičius turėtu trauktis dabar jau žmonės nebetiki LRT tyrimais todėl,kad ankstesni buvo melagingi   ATSAKYTI
Faktas 2020-05-20 05:08:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Artėja 1941 m.didžiojo lietuvių sukilimo,Birželio 23 metinės.Sukilimo metu buvo paskelbta nepriklausomybė,puolamos okupantų bazės.Iki šiol bedvasiai valdžiažmogiai menkystos šimašiai,skverneliai,karbauskiai nesuvokia istorinės šio sukilimo reikšmės..   ATSAKYTI
Arvydas 2020-05-20 04:13:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kas kaltas kad kremliniai koloradiniai provokatoriai tomašėvskiai per sovietines menkystas narkėvičius plauna smegenis lietuviams?Manau silpnapročiai rinkėjai..   ATSAKYTI
Ruta 2020-05-20 00:08:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ar tas keliukas , kaip rasot,priklauso tik Skverneliui ?Ar ir kitiems toje gatveje gyvenantiems?Ar tie zmones negali turet normalaus kelio i namus parvaziuot ?
Ar reikejo nubausti ten gyvenancius ,kad ju kaiminystej Skvernelis gyvena ?   ATSAKYTI
Real 2020-05-19 21:33:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kelių direkcija valdo tokius pinigus, kad kai kas net tokių skaičių nepažįsta. Lietuvos geležinkeliai - sisteminių partijų draustinis. Gal pamiršot , kiek ten "buvusių" buvo prilindę? O kokie jų atlyginimai ? - ogi didesni už prezidento ir premjero. Lietuvos paštą liberalai žlugdė ne šiaip sau - kiek perimta turto, atlaisvinta erdvė prichvatizuotojams O dar, "neduok Mamona (liberalų dievas), valstiečiai iš pašto padarys banką! žodžiu, yra už ką pjauti, tik, juokingiausia, kad kaltinimus rašo užkietėję sukčiai   ATSAKYTI
Vilkas 2020-05-19 19:59:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Štai ir atsakymas nebaudžemumas korupcija konstitucijos ignoravimas melas apgavystė afioros juodi pinigai visur visų institucijų neygalumas pilna kontrole laisvių apribojimas spaudos pilna kontrolė ir dar daug daug tai mafijos šutvė štai mūsų valdžia ir vyriausybė plius prezidentūra.    ATSAKYTI
lietuve 2020-05-19 18:26:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kiek siti sungrybiai, parazitai, kitaip negaliu, liberastkonservatoriai nustos kabinetis prie zmoniu, kurie nepritaria ju planams. Jau darosi slykstu. Prisigrobe, sunaikine, zmones laikantys vergais melagiai. Papirke teisesauga, TV, ziniasklaida jie valdo Lietuva. Tikiuosi, Dieve neilgai.   ATSAKYTI
Gintautas 2020-05-19 20:16:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kokia tu lietuvė jeigu nesugebi savo vardo parašyti? O šlykštu darosi dėl tavo kvailų komentarų   ATSAKYTI
Jane 2020-05-19 16:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pritariu jums   ATSAKYTI
Anas, 2020-05-19 16:09:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ministras,Narkevicius,pajudino,Sirsu,Lizda,preis,Ziema,,,   ATSAKYTI
X 2020-05-19 15:28:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Mažai jau laiko liko iki rinkimų, tegu pasidžiaugia valdantieji savo buvimu valdžioje, nes jų viešpatavimas kažin, ar bus pratęstas..    ATSAKYTI
x-ui 2020-05-19 19:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
šuns balsas į dangų neeina...   ATSAKYTI
Andryla 2020-05-19 15:18:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
"Dezutininkas" Gentviliokas, teistas uz korupcija Paluckiokas ir praskolinusi Lietuva UzIngridinis padaras labai rimti specialistai... tiktai ju nuomones ir reikia klausti ar zmogus kaltas ar ne....   ATSAKYTI
tiesa 2020-05-19 15:01:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Na tam ungurui slidziam Gentvilui reketu uzsikisti senai nes ps jo jokios seime naudos tautai.Idomu i kokia partia jis vel beks   ATSAKYTI
Info 2020-05-19 21:15:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gentvilui buvo kelta byla už aferas Klaipėdos uoste. Bet gi jūs žinote, kaip dirba mūsų (?) teisėsauga - kur dideli pinigai, ten nieko nemato. Gali kabinėtis tik prie smulkmenų.Tipiškas liberalas, beje, jie Klaipėdą valdo jau seniai, ir tik Puteikis retkarčiais ten ką nors paviešina, na, tuomet visa šunauja jį puola   ATSAKYTI
zakis 2020-05-19 14:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
cia ne ministru kabinetas.o kazin kokiu pries Lietuva nusiteikusiu banditu gauja   ATSAKYTI
kas yra 2020-05-19 18:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
banditų gauja ? AR TIE, KURIE VAGIA, ar tie, kurie kaltinami vagystėmis ?
Jei Narkevičius užkliūdė geležinkeliuose machinacijas, neprileido prie pašto ir kt, , tai jį reikia suėsti, Gentvilai , mėgsti komentuoti savaip, o pakomentuok sąžiningai , pasiklausysim tada.   ATSAKYTI
zakis 2020-05-19 14:59:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
cia ne ministru kabinetas.o kazin kokiu pries Lietuva nusiteikusiu banditu gauja   ATSAKYTI
greičiausiai, 2020-05-19 19:01:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ne zakis, o zekas , nes logika apie tai sufleruoja .
   ATSAKYTI
sutve 2020-05-19 14:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tai o sitas Narkusa prasigerusio snukiu su bulbos nosim isvis baime prarado.O premjeras ji gina toks pats budamas.   ATSAKYTI
Marseliete 2020-05-19 11:12:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Nepasiduokit, valstieciai! Mes su Jumis! Salin melo ir korupcijos imperija!Pirmyn!...
Salin, liberastus ir konservus su savo ozio armija! Atejo laikas. Pirmyn, vergai nuzemintieji.....!!!   ATSAKYTI
visiškas 2020-05-19 14:03:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
tikras marsietis-kosmonautas ...   ATSAKYTI
Gintautas 2020-05-19 20:23:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jaučiasi, kad marsietis, bet asilai marse negyvena.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Vaistinėje (nuotr. Sauliaus Žiūros)
Privalomų vaistinėms turėti vaistų sąrašas trumpės, žada sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė ir sako, kad tai bus padaryta jau šią savaitę.   ...
(nuotr. FNTT)
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Pinigų plovimo prevencijos valdybos viršininkas Vilius Plečkaitis šį mėnesį pasitraukė iš pareigų, kai buvo užfiksuota, kad jis buvo ...
Palangos Basanavičiaus gatvė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Palangos miesto savivaldybė primena, jog nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d., populiariausioje Palangos pėsčiųjų erdvėje – J. Basanavičiaus gatvėje draudžiama važiuoti ...
Kęstutis Mažeika (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Europos Komisijai (EK) rudenį ketinant pateikti ambicingesnių šiltnamio efektą sukeliančio anglies dioksido (CO2) išmetimo į atmosferą sumažinimo planų vertinimą, Lietuvos ...
Elektra (nuotr. stop kadras)
Ankstų pirmadienio rytą Kuršių nerijoje dėl elektros tinklo remonto dešimčiai valandų išjungiamas elektros tiekimas. Elektros Kuršių nerijoje elektros nebus nuo 6 iki 16 ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų