Rašyti komentarą...
Koloradinio okupacinio režimo reliktai tomaševskiai,narkėvičiai,tamašun - neišsilavinę sovietų reliktai,mafijozai .
Na na, kiek dar versijų iškels konservai, vat kur tokie “ talentai“ nyksta, gal keiskit darbo profilį, eikit į policiją tyrėjais, ten versijos vertinamos, galėsit pasižymėti.
Narkevicius melagis! Toks buvo toks ir bus. O kas to nežino tai reikėtų skaityti laikraščius ir žiūrėti TV.
Cirkai ant lietuvos, jau darosi šlykštu.
Aš nesuprantu kodėl Narkevičius turėtu trauktis dabar jau žmonės nebetiki LRT tyrimais todėl,kad ankstesni buvo melagingi
Artėja 1941 m.didžiojo lietuvių sukilimo,Birželio 23 metinės.Sukilimo metu buvo paskelbta nepriklausomybė,puolamos okupantų bazės.Iki šiol bedvasiai valdžiažmogiai menkystos šimašiai,skverneliai,karbauskiai nesuvokia istorinės šio sukilimo reikšmės..
Kas kaltas kad kremliniai koloradiniai provokatoriai tomašėvskiai per sovietines menkystas narkėvičius plauna smegenis lietuviams?Manau silpnapročiai rinkėjai..
Ar tas keliukas , kaip rasot,priklauso tik Skverneliui ?Ar ir kitiems toje gatveje gyvenantiems?Ar tie zmones negali turet normalaus kelio i namus parvaziuot ?
Ar reikejo nubausti ten gyvenancius ,kad ju kaiminystej Skvernelis gyvena ?
Kelių direkcija valdo tokius pinigus, kad kai kas net tokių skaičių nepažįsta. Lietuvos geležinkeliai - sisteminių partijų draustinis. Gal pamiršot , kiek ten "buvusių" buvo prilindę? O kokie jų atlyginimai ? - ogi didesni už prezidento ir premjero. Lietuvos paštą liberalai žlugdė ne šiaip sau - kiek perimta turto, atlaisvinta erdvė prichvatizuotojams O dar, "neduok Mamona (liberalų dievas), valstiečiai iš pašto padarys banką! žodžiu, yra už ką pjauti, tik, juokingiausia, kad kaltinimus rašo užkietėję sukčiai
Štai ir atsakymas nebaudžemumas korupcija konstitucijos ignoravimas melas apgavystė afioros juodi pinigai visur visų institucijų neygalumas pilna kontrole laisvių apribojimas spaudos pilna kontrolė ir dar daug daug tai mafijos šutvė štai mūsų valdžia ir vyriausybė plius prezidentūra.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų