Dar teks palaukti, bet ilgai laukta „bobų vasara“ atkeliauja į Lietuvą

Nors lietus artimiausiomis dienomis turėtų merkti ir toliau, tačiau sinoptikai žada, kad jau netrukus galėsime džiaugtis ilgai laukta bobų vasara

Ruduo (nuotr. Fotodiena/Eglės Mačiulskytės)

Ketvirtadienį Lietuvoje nemažai lijo. Artimiausią naktį irgi bus debesuota, lietinga, bet daugiausiai lietaus sulauksime pirmoje nakties pusėje. Vėliau lis jau ne ištisai, o tik vietomis ir neilgai, bet kur nors gali ir gana skambiai. Vėjas vakarų, pietvakarių, stiprokas, o prie jūros ir su nemaloniais gūsiais.

Penktadienį dieną bus debesuota. Pragiedruliai įmanomi, bet tikėtina, kad jų bus mažai. Vakarų, pietvakarių vėjas į Lietuvą plukdys lietaus debesis, bet lietaus daugiausiai bus vakaruose ir šiaurėje, kitur, jei ir palis, tai labai nedaug.

„Kitaip tariant, kol kas permainų nedaug. Ir naktį, ir dieną dangus bus debesuotas, pragiedruliai įmanomi, bet mažai tikėtini. Naktį iš pradžių lis visur, vėliau tik vietomis ir trumpai. Dieną lis vakaruose ir šiaurėje, kitur, greičiausiai, ne. Bus vėjuota, ypač prie jūros. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 8-9, prie jūros 10-11 laipsnių, dieną šils iki 11-13 laipsnių šilumos“, – pabrėžia sinoptikas Naglis Šulija. 

Šeštadienis irgi bus debesuotas, vėjuotas ir lietingas, ypač naktį. Dieną lietus rims, pirmiausiai – šalies pietuose. Oras naktį atvės iki 9-11, dieną šils iki 14-15 laipsnių šilumos. Sekmadienį lietus jau menkai tikėtinas, diena bus graži, lepins saulė. Naktį vėl 9-11 laipsnių, dieną šils iki 14 -16 laipsnių šilumos.

Taigi kol kas bus drėgna, bet tikrai nešalta. Kitą savaitę bus dar šilčiau, o lietus liausis – ateis bobų vasaros orai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų