Skvernelis apie Sinkevičių: vaikas parodė, kad jaunimas gali pasiekti viską

Seimas palaimino Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą į Europos Komisijos narius. Už šį sprendimą buvo 90 Seimo narių, prieš balsavo dešimt parlamentarų, susilaikė šeši politikai.

Prieš kandidatūrą balsavo opoziciniai socialdemokratai. Seimo narys Algirdas Sysas sakė, kad V. Sinkevičius yra jo partijos „vidaus kovų produktas, kuris dabar bando ir bandys reprezentuoti Lietuvą“.

Socdemų frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas tvirtino, kad kandidatui trūksta bazinių žinių apie procesus Europos Sąjungoje, be to, jo pažiūros yra nenuoseklios. „Mes įsitikinome, kad pažiūrų jis neturi arba tos pažiūros yra tokios plaukiojančios, kaip pati jo frakcija“, – kalbėjo politikas.

28-erių V. Sinkevičius ministro pareigas eina nuo 2017 metų, yra dirbęs valstybės įmonėse „Lietuvos oro uostai“, Lietuvos pašte, įstaigoje „Investuok Lietuvoje“, buvo programos „Kurk Lietuvai“ dalyvis.

Premjeras Saulius Skvernelis džiaugėsi V. Sinkevičiaus pergale ir net neabejoja, kad tai puikus kandidatas į Europos Komisijos narius. „Paprastas vaikas parodė, kad gali viską. Jeigu nori, jeigu siekia – puiki žinia visam jaunimui“, – sakė S. Skvernelis. Platesnį premjero komentarą žiūrėkite vaizdo siužete ir per TV3 žinias.  

 


Rašyti komentarą...
P
Pofigu
2019-08-22 14:57:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dar bus vienas milijonierius po 4metu, ir tie šikniai Europoje vėl galvos kad Lietuvoje ahujenas gyvenimas ir davai dar jiems kažką sugalvosime, nors vienas debilas rūpinosi Lietuva kol nepasirupins savo asmeninę finansinę gerovę
Atsakyti
0

K
Klausimas
2019-08-22 14:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na taip. Kaip visad. Nera seime zmoniu. Ir kada kie privales sedeti posedziuose? Kas juos gali ipareigoti? Ko jie taip verziasi i ta seima jei negali dirbti jame arba jiems per sunku. Lietuvaiciai, pagalvokime iki sekanciu rinkimu...
Atsakyti
0

D
DINA
2019-08-22 16:18:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
skvernelis gieda karbauskio giesmele savo nuomones neturi todel ir giria sinkeviciu nemanau kad jis aplamai nutuokia apie savo darba europos parlamente karbauskis paskyre ir tiek niekas nedriso priestarauti nors yra vertesniu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų