Legendinio „Klaipėdos“ restorano atgimimą džiaugsmingai pasveikinusi uostamiesčio publika spalio 24 d., šeštadienį, linksminsis su populiariuoju Žilvinu Žvaguliu.

Dainininkas neslepia sentimentų gimtajam miestui ir žada geros nuotaikos kupiną vakarą.

Restorano renesansą jau paženklino scenos dinozaurų – grupės „Rondo“ koncertas, praėjusį savaitgalį ovacijų audrą sukėlė šlagerių karalius Kastytis Kerbedis. Jau daugiau nei du dešimtmečius publiką savo dainomis ir charizma žavinčio Ž.Žvagulio pasirodymas – ne mažiau laukiamas.

Atlikėjas prisipažino, kad ant „Klaipėdos“ restorano scenos jam yra tekę lipti daugybę kartų. „Ši vieta man, galima sakyti, iki skausmo pažįstama. Neapsakomas jausmas dainuoti mieste, kuriame gimiau ir užaugau. Klaipėda man buvo ir yra brangi – esu šio miesto fanas!“, – juokėsi Ž.Žvagulis.

Atlikėjas į uostamiestį sugrįžta po įtempto vasaros koncertų maratono. „Deja, šiemet vėl nepavyko įgyvendinti svajonės padainuoti per „Jūros šventę“, nes organizatoriai susigriebė per vėlai. Visgi kur bebūčiau – širdimi dainuoju Klaipėdai“, – tvirtino atlikėjas.

„Klaipėdos“ restorano publika tuo galės įsitikinti klausydamasi šlageriais tapusių Ž.Žvagulio dainų. Atlikėjas užsiminė, kad vakaro metu taip pat nuskambės dar niekur negirdėtas kūrinys, kurį pajūriečiai galės įvertinti patys pirmieji.

REKLAMA

„Visų programos detalių nenorėčiau atskleisti – mėgstu improvizuoti atsižvelgdamas į situaciją, žmonių nuotaiką. Turiu  gausybę dainų, kad rinktis tikrai yra iš ko. Mano gerbėjai žino – bus gerai, kaip visada“, – užtikrintai kalbėjo Ž.Žvagulis.

Šmaikštauti nevengiantis atlikėjas neseniai ryžosi išbandyti save muzikiniame humoro šou „Nr.1“. „Esu linksmų plaučių, vertinu betarpišką kontaktą su publika – manau, klaipėdiečiams bus proga tuo darkart įsitikinti bei drauge pajuokauti. Kur gera nuotaika – ten ir šokiai, tad tikiu, kad salės parketo laukia nemenki išbandymai. Geidžiantieji romantiško atokvėpio neliks užmiršti – programoje atsiras vietos ir lyriškoms dainoms“, – žadėjo Ž.Žvagulis.

Po vakaro žvaigždės pasirodymo išsisklaidyti gerai nuotaikai neleis vakaro vedėjo staigmenos ir atrakcijos bei grupė "Akwili". Talentingų klaipėdiečių ketveriukė pristatys savo naująjį muzikinį projektą "Musique de tout coeur" („Muzika iš visos širdies“). Elegantišką publiką svaigins prancūziški šansonai, itališkos ir ispaniškos dainos.


Rašyti komentarą...
p
poka
2009-10-21 12:05:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
grįžta ten kur pradėjo
Atsakyti
0

J
J.S
2009-10-25 22:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sentimentai plius dar geras dainininkas, ko ir reik geram vakarui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų