kastytis kerbedis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kastytis kerbedis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kastytis kerbedis“.

Festivalio „Nida‘24“ trisdešimtmečio dovana publikai – „Hiperbolės“ legendų sugrįžimas

Festivalis „Nida‘24“ grįžo su trenksmu – puikiai nusiteikusi publika, lyg paklausiusi prieš daugelį metų jį vedusio aktoriaus Rolando Kazlo rekomendacijos: „Jeigu pikts esi ir gnyda – nevažiuok geriau į Nidą!“, nuo penktadienio gausiai susirinko švęsti, prisiliesti prie lietuviškos muzikos tradicijos, tapusios legenda.
2024-06-16

Kastytis Kerbedis – nenuilstantis scenos Senelis – davė svarbų pažadą

Nors atrodo tik visai neseniai praėjo grandioziniai koncertai Kauno ir Šiaulių arenose, bet scenos grandas Kastytis Kerbedis netinginiavo, o visą gegužę padirbėjęs įrašų studijoje, pristato savo naują dainą „Sapno dalis“. „Tikrai nebuvo tikslo skubėti ir užbaigti dainą iki vasaros ir, kaip dabar madinga, pristatyti ją kaip būsimą šios vasaros hitą. Mano tikslas, kad daina gyventų kuo ilgiau ir džiugintų mano klausytojus kad ir visą gyvenimą“, – patikina Kastytis Kerbedis.
2024-05-31

Kastyčio Kerbedžio koncerte – netikėtumas: pasipiršo ant scenos

Praėjusį savaitgalį pilnutėlėje Žalgirio arenoje praūžė išties karališka šventė – Kastyčio Kerbedžio koncertas „Visoms karalienėms“.  Jau besirenkančius žiūrovus į koncertą pasitiko fortepijono garsų magija, o prasidėjus koncertui, ovacijos nenutildavo po kiekvienos dainos, rašoma pranešime žiniasklaidai. Gerbėjos nešė tiek gėlių, jog rodės scena tuoj paskęs jose.
2024-03-12

Prieš ypatingą koncertą – dar viena Kastyčio Kerbedžio premjera

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio” arenoje surengs muzikinę šventę, kuri visas moteris privers pasijusti tikromis karalienėmis.  „Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti, – sako Kastytis. – Koncertą norisi pradėti visiškai nauja daina, kuri užduotų tempą, tinkamą įžangą visai programai ir būtent nuo šios dainos pradėsime šventinį vakarą.
2024-02-19

Kastytis Kerbedis pristatė naujieną: stengiuosi dėl savo „karalienių“

Niekada nepailstantis scenos grandas Kastytis Kerbedis pristato naują dainą „Kalbėk“, kuri papildys šventinio koncerto muzikinę programą.   „Stengiuosi dėl savo „karalienių“, kurias noriu nudžiuginti ne tik savo senomis dainomis, bet ir atnaujinta programa. Naujienų nebus labai daug, bet jos bus ypatingos. Šiai dainai „Kalbėk“ jaučiu nenusakomą jausmą ir dirbdamas prie jos, stengiausi tą jausmą perteikti klausytojams“, –- atvirauja maestro Kastytis.
2023-12-06

Prieš 30 metų išleista Kastyčio Kerbedžio daina suskambo naujai: skyrė visoms „karalienėms“

1993 metais išleistame Kastyčio Kerbedžio albume „Vėjai keturi“, pirmą kartą nuskambėjo daina tuo pačiu pavadinimu. Dainos muzikos autorius Micheal Cretu, o tekstą parašė pats Kastytis. Nauja dainos versija buvo įrašinėjama Šiaulių įrašų studijoje „Eina garsas“, o prie jos dirbo vienas žymiausių Lietuvos muzikos prodiuserių, praeitų metų M.A.M.A. apdovanojimų laureatas Paulius Jasiūnas.
2023-11-30

Kastyčio Kerbedžio atostogos JAV ir Meksikoje: Coldplay, Pink ir Taylor Swift koncertai bei įspūdžiai

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis dar rugsėjo pabaigoje išskrido už Atlanto. Po beveik mėnesį trukusių atostogų JAV ir Meksikoje, atlikėjas dalinasi savo įspūdžiais. Jau ne pirmą kartą Kalifornijoje viešėjęs atlikėjas turi savo pamėgtas vietas, kurias su dideliu malonumu kaskart aplanko.
2023-11-06

Ypatingus prisiminimus žadantis Kerbedis: myliu ir gerbiu visas moteris

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kviečia į muzikinę šventę – kovo 8-ąją, moters dieną, jis Kauno „Žalgirio” arenoje surengs ypatingą koncertą „Visoms karalienėms!“. „Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti!“, – sako Kastytis.
2023-09-25

Negirdėti faktai apie Kerbedį: nuo netikėtų pravardžių anūkams iki ypatingą titulą slepiančios giminės

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ žiūrovai išvys nenugalimą duetą – legendinį dainininką Kastytį Kerbedį ir jo vadybininką bei grupės „Naktinės personos“ įkūrėją Arą Vėberį.
2023-09-13

Palangoje – didžiausias Kastyčio Kerbedžio vasaros koncertas

Šiemet jubiliejų švenčiantis energingas ir žavus dainininkas Kastytis Kerbedis kviečia į muzikinį pasimatymą Palangos koncertų salėje. Liepos 21-ąją vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų surengs įspūdingą koncertą ir pristatys „auksinių hitų“ kolekciją.  Tai vienintelis suplanuotas K. Kerbedžio pasirodymas Palangoje šiais metais.
2023-07-19
REKLAMA
REKLAMA

Kovo 8-osios proga Kastytis Kerbedis dovanoja naują dainą: nemoku gražiai kalbėti ir jūs tą žinote

Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga dainininkas Kastytis Kerbedis pristatė naują dainą „Tik dėl tavęs“. „Myliu ir gerbiu visas moteris. Nemoku gražiai kalbėti ir jūs tą žinote. Todėl dovanoju jums geriausia, ką galiu – savo naują dainą“, – sakė K. Kerbedis. Kūrinys sukurtas kartu su autoriumi Edgaru Lubiu ir prodiuseriu Aru Vėberiu, rašoma pranešime žiniasklaidai.
802 2023-03-08

„Eurovizijos“ atrankos dalyvę kiaule išvadinęs Kastytis Kerbedis nutraukė tylą

Praėjus savaitei po nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ finalo, kuomet vieną dalyvių išvadino kiaule, dainininkas Kastytis Kerbedis nutraukė tylą. „Labai atsiprašau... Aš paslydau...“ – tokie atsiprašymo žodžiai paskelbti dainininko K. Kerbedžio socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose.
2023-02-25

„Eurovizijos“ atranką stebėjęs Kastytis Kerbedis dalyvę viešai išvadino „kiaule“: atlikėją puolė ginti Indrė Stonkuvienė

Savaitgalį įvykęs nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas sukėlė ne vieną diskusiją. Teisę atstovauti Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse iškovojus Monikai Linkytei, Rūtos MUR gerbėjai liejo pyktį, o kiti atvirkščiai džiaugėsi nugalėtojos pergale.
124
2023-02-20

Kastytis Kerbedis – apie iššūkių pilnus metus: „Man atrodo, kad aš toks vienintelis“

Šį vakarą Šiaulių arenoje įvyks baigiamasis Kastyčio Kerbedžio turo „Taip!“ koncertas. Per gruodžio mėnesį net 5 arenos – tai didžiulis iššūkis bet kuriam atlikėjui. „Mano visi turai vyko net penkiose didžiausiose pilnutėlėse Lietuvos arenose. Ir šis turas ne išimtis. Man atrodo, kad aš toks vienintelis alikėjas“,– šypsosi Kastytis ir priduria – „Šie Metai mums visiems buvo pilni iššūkių: po pandemijų ir karantinų kaip žaibas iš giedro dangaus užgriuvo karas Ukrainoje.
2022-12-30

„Scenos senelio“ Kastyčio Kerbedžio turas prasidėjo griausmingai: publika šėlo lyg šokių aikštelėje

Gruodžio 8-osios vakaras Vilniuje buvo iš tiesų įsimintinas – koncertų salėje „Compensa“ įvyko pirmasis Kastyčio Kerbedžio turo „Taip“ koncertas. „Taip“ yra trečiasis Kastyčio Kerbedžio turas per arenas. Atlikėjas jo laukė net trejus metus. „Reikia išmokti pasakyti „taip“! Taip – naujovėms, taip – drąsiems sprendimams, taip – muzikai!“, – dar prieš kelis metus pranešdamas apie turą žadėjo K. Kerbedis.
2022-12-09

Koncertiniam turui besiruošiantis Kastytis Kerbedis pristatė dainą „Pas tave sugrįšiu“

Šis ruduo Kastyčiui Kerbedžiui labai įtemptas – nors dainininkas jau porą mėnesių nebekoncertuoja, bet įrašų studijoje vyksta intensyvūs darbai. Kastytis jau baigia ruošti visiškai atnaujintą koncertinę programą ir pristato klausytojams dainą „Pas tave sugrįšiu“. Beveik pusė artėjančiuose koncerte skambėsiančių dainų bus naujos ir ši daina – viena iš jų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-10-20

Išdalintos „Aukso lašas 2021“ statulėlės: paaiškėjo publikos mylimiausi

Paaiškėjo lietuviškos muzikos apdovanojimų „Aukso lašas 2021“ laureatai  Jau penktus metus iš eilės radijo stotis „Lietus“ organizuoja lietuviškos muzikos apdovanojimus ir sausio 7-ąją klausytojai galėjo išgirsti net 8 valandas trukusią „Aukso lašas 2021“ radijo transliaciją. Radijo pateikti pretendentai internetiniame balsavime sulaukė rekordiškai daug „Lietaus“ klausytojų balsų, o penktadienį radijo eteryje buvo skelbiami laureatai.
2022-01-07

„X faktoriaus“ dalyvė Gabija – apie ryšį su Kastyčiu Kerbedžiu: papasakojo, koks jis yra

Gabija Aleknavičiūtė neslepia ilgai svarsčiusi, ar pildyti „X faktoriaus“ dalyvio anketą. 22 metų mergina sulaukė labai didelio palaikymo iš draugų, kolegų muzikantų ir artimųjų.  G. Aleknavičiūtė nustebina gerbėjus ne tik įstabiais pasirodymais, tačiau ir atskleidžia vis daugiau nežinomų faktų apie save. Mergina pasakojo, jog jau ne vienerius metus bendrauja su lietuvių populiariosios estrados dainininku – Kastyčiu Kerbedžiu. „Kastytis pastebėjo mane viename koncerte.
2021-12-11

„X faktoriuje“ – roko ritmu suskambusi Kąstyčio Kerbedžio daina „Pienių vynas“

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvys dar vieną „Kėdžių iššūkio“ etapo kovą, kurioje kovos grupių kategorija. Komandą sau rinksis charizmatiškasis Saulius Prūsaitis, o galutinis laimingųjų trejetukas, kuris pateks į tiesiogines projekto transliacijas, nebus aiškus iki paskutinių laidos sekundžių. Vieni pirmųjų į sceną žengs kauniečių grupė „Garma“. Penkių Kauno muzikantų kolektyvas dabartinę sudėtį suformavo 2020 metų sausio mėnesį.
2021-10-24

Vėberis atsidūrė ligoninėje: iškart po operacijos aplankė brangūs svečiai

Visai neseniai atlikėjo Kastyčio Kerbedžio prodiuseris Aras Vėberis nustebino gerbėjus pasidalindamas nuotrauka iš Respublikinės Panevėžio ligoninės. Ir nors nuotraukoje tiek jis, tiek ir atlikėjas puikiai nusiteikę, daugeliui parūpo – kas nutiko A. Vėberiui? Kaip naujienų portalui pasakojo pats prodiuseris, čia jam buvo atlikta operacija, kurios teko nemažai palaukti. A. Vėberis pasakojo, kad jam atlikta planinė kelio menisko operacija. „Tik ilgokai teko laukti.
2020-09-29

Po ilgos pertraukos sugrįžo Kerbedis: pristatė naujausią kūrinį

Po ilgos pertraukos, trukusios net nuo vasario mėnesio, Kastytis Kerbedis sugrįžo į įrašų studiją, rašoma pranešime spaudai.  „Buvau labai pasiilgęs darbo įrašų studijoje. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau vėl į ją sugrįžau. Gyvenimas mums siunčia daug iššūkių. Tik sutelkę visas jėgas, mes juos įveikiame. Kartais, kad ir kaip bebūtų sunku, reikia nepasiduoti ir eiti tik pirmyn“, – sako Kastytis Kerbedis. „Tiesiog kviečiu jus džiaugtis gyvenimu, niekada nepasiduoti.
2020-09-21

Lietuvos muzikos žvaigždynas surengė netikėtą koncertą: apie jį publika nežinojo

Prodiuserio ir kompozitoriaus Gedimino Zujaus namuose vėl atvertas „Šančių kultūros kiemas“. Bičiulio kvietimą džiazo melodijomis nustebinti save ir kitus šįkart priėmė Kastytis Kerbedis, Merūnas Vitulskis, Asta Pilypaitė, Edmundas Kučinskas, Veronika Povilionienė, Steponas Januška, Jūratė Miliauskaitė, Aras Vėberis, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Gintaras Stankūnas, Saulius Šiaučiulis, Gintaras Šulinskas, Egidijus Sipavičius, rašo pranešime spaudai.
2020-09-16

Kerbedis nebenori kuklintis: ryžosi naujam gyvenimo nuotykiui

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis ryžtasis dar vienam gyvenimo nuotykiui – metų pabaigoje surengs įspūdingiausią turą savo karjeroje! Gruodį į koncertinio turo „Taip!“ pasirodymus garsiausias muzikinės scenos senelis kviečia didžiųjų miestų gyventojus ir svečius, rašoma pranešime spaudai. „Tai bus nerealu! Mano galvoje verda tiek minčių ir idėjų.
2020-02-11

Prieš Valentino dieną – jautri Kerbedžio daina: jau užkariauja klausytojų širdis

Gali pasirodyti, kad dainininkas Kastytis Kerbedis jau kurį laiką tiesiog gyvena įrašų studijoje. Nuotraukomis iš jos savo „Facebook“ paskyroje nuolat besidalinantis atlikėjas išties intensyviai dirba ties naujomis dainomis, rašoma pranešime spaudai. Praėjusių metų pabaigoje išleidęs superhitu tapusią „Mėlynakę“, turinčią jau beveik pusę milijono perklausų platformoje „YouTube“,  Kastytis vakar nudžiugino savo gerbėjus pristatydamas jau antrą dainą šiais metais.
2020-02-06

Netrukus nugriaudės konkurentų neturintys muzikos apdovanojimai: staigmenų tikrai netrūks

Jau visai netrukus – sausio 31 dieną – Kauno „Žalgirio“ arenoje bus surengta M.A.M.A 2019. Didžiausias muzikinis šou bus surengtas jau 9-ąjį kartą. Tiesioginio eterio metu per TV3 televiziją bei arenoje esantys žmonės sužinos, kas buvo ryškiausi muzikos veidai praėjusiais metais. Šios transliacijos prodiuseriai Saulius Urbonavičius-Samas bei Martynas Tyla papasakojo, kuo išskirtinė ši M.A.M.A bei atskleidė, kad nuo pat ceremonijos atidarymo pradės švęsti svarbų Lietuvai įvykį.
2020-01-22

Viešumoje pasirodę Tarasovai sužibėjo: meilė tvyro ore

Penktadienio vakarą lietuviškos muzikos gerbėjai rinksis į Kauno „Žalgirio“ areną, kur vyks iškilmingi, tretieji radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas 2019“. Organizatoriai džiaugiasi kasmet didėjančiu susidomėjimu ir šiais metais įspūdingame renginyje laukia daugiau nei 6000 lietuviškos muzikos gerbėjų, rašoma pranešime spaudai. Radijo stotis „Lietus“ jau lapkričio mėnesį paskelbė nominacijas ir sausio 3d. Kauno „Žalgirio“ arenoje apdovanos 2019 metų laureatus.
2020-01-03

Kerbedis garbinamas gerbėjų: atskleidė, kas gyvenime jam svarbiausia

Šeštadienį socialinio tinklo „Facebook“ vartotojus pasiekė džiugi žinia – savo paskyroje Kastytis Kerbedis pristatė naujausią dainą „Mėlynakė“. Stipri ritmika, lengvai įsimenamas tekstas ir itin gerai juntama paties dainininko energija – tai daugiau nei meilės daina, tai vienareikšmiškai naujas K. Kerbedžio hitas, rašoma pranešime spaudai.  Ne kartą sakęs, kad gyvenime jam svarbiausia meilė, K. Kerbedis ir vėl įrodė, kad moka ne tik mylėti, bet ir dainuoti meilę.
2019-11-12

Įvertinkite: naujai vaikinų grupei „Lotus“ dainą sukūrė žinomas lietuvis

Neseniai susikūrusi vaikinų grupė trečiadienio vakarą nusprendė nustebinti savo gerbėjus ir pristatyti vasarišką dainą „Nemiegok“, rašoma pranešime spaudai. Pasak grupės narių – Irmanto Korolkovo, Algimanto Karaliaus ir Luko Karaliaus –  šis kūrinys turėtų susilaukti didžiulio populiarumo. „Mes tikime tuo, ką darome ir manome, kad šis vaizdo klipas mums atneš sėkmę“, – sako vaikinai.
2019-07-04

„Lietuvos garbė 2019“ kviečia švęsti kovo 11-ąją ir pagerbti šalies herojus

Šiandien minime vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Neatsiejama jos tradicija tapo nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – jau keturioliktą kartą bus apdovanoti paprasti šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius. Ši data šalies didvyriams pagerbti parinkta neatsitiktinai – juk drąsių ir kilnių žmonių poelgiai yra tvirtos valstybės atrama bei pamatas.

Reanimacijoje gydytas Kerbedis lipo į sceną: išsklaidė abejones

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ aštuntą kartą organizuotame labradingame „Vienos pokylio“ renginyje įvyko turbūt didžiausias siurprizas viso šio renginio istorijoje. Organizatoriai vasario 23 d., šeštadienį kvietė svečius, kur vyko tradicinis renginys, o jo metu surinktos lėšos šį kartą buvo dedikuojamos funkcinių lovų įsigyjimui sunkia progresuojančia liga sergantiems asmenims.
2019-02-25

Naujausia žinia apie Kerbedžio sveikatą: svarbi 1 detalė

Vasario pradžioje pasirodė kraupi žinia – legendinis dainininkas Kastytis Kerbedis skubiai išgabentas į ligoninę. Čia dainininkui atlikta operacija. Tačiau dabar dainininkas grįžo toliau sveikti į namus. Tai tv3.lt portalui patvirtino ir Panevėžio ligoninės atstovai spaudai. Dabar vyrui svarbiausia yra atgauti jėgas. Po tokių operacijų yra rekomenduojama prižiūrėti mitybą, daugiau ilsėtis.
2019-02-20

Kerbedis skubiai išgabentas į ligoninę: sušlubavo sveikata

Penktadienio rytą pramogų pasaulį sukrėtė netikėta žinia – atlikėjas Kastytis Kerbedis buvo išgabentas į ligoninę. Šiąnakt naktiniame klube „Pabo Latino“ koncertuoti turėjęs atlikėjas pasirodyti gerbėjams negalės – jis susidūrė su sveikatos problemomis, jam plyšo skrandis, o jį pakeis Saulius Prūsaitis.
2019-02-08

Apie karjeros pabaigą prabilęs Kerbedis atvirai rėžė, ką galvoja apie dabartines žvaigždutes

55 metų jubiliejų šiais metais atšventęs lietuviškos popmuzikos grandas Kastytis Kerbedis intensyviai ruošiasi dar šiemet sudrebinti didžiausias Lietuvos arenas. Net penkis išskirtinius koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje surengsiantis atlikėjas TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ prasitarė, kad vis dažniau pagalvoja apie muzikinės karjeros pabaigą. „Jūs nepatikėsite, aš jau noriu pabaigos.
2018-11-20

Stasiulis darbą eteryje prilygina kančiai

Pagauti sėkmės paukštę už uodegos svajoja daug kas, bet net ir pagavus, retam pavyksta ją išlaikyti ilgą laiką. Vieni garsiausių ir ryškiausių Lietuvos vyrų – Kastytis Kerbedis, Arūnas Valinskas, Juozas Statkevičius ir Mindaugas Stasiulis dalinasi savo ilgalaikės sėkmės receptais. Nors jų istorijos labai skirtingos, ne vienas pabrėžė, kad pagrindinis sėkmės ingredientas – tikėjimas savimi, darbas ir meilė tam, ką darai.
2018-11-19

Kerbedis prakalbo apie savo honorarą: „Aš visada buvau brangiausias“

Vienas ryškiausių šio amžiaus Lietuvos scenos grandų Kastytis Kerbedis bet kam pasakoti apie savo gyvenimą viešai nėra linkęs, tačiau šį sekmadienį TV3 televizijos laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams jis sutiko atverti savo širdį ir itin atvirai prabilti apie populiarumą, gyvenimo vingius, artėjantį grandiozinį muzikinį turą, meilę bei tikrąją gyvenimo prasmę. Dainininkas Kastytis Kerbedis tikras publikos numylėtinis, savo dainomis klausytojus džiuginantis jau daugiau nei 3 dešimtmečius.
2018-10-28

Kastytis Kerbedis atsisakė filmuotis Maskvoje: neprisidės prie melą skleidžiančio Pirmojo kanalo

Šiemet sukanka 30 metų, kai legendiname „Jūrmalos“ festivalyje trečiąją vietą laimėjo jaunasis Lietuvos muzikos supertalentas Kastytis Kerbedis. Atlikėjas tapo pirmuoju lietuvių, pelniusiu laurus šiame festivalyje. Prieš kelias dienas su atlikėjo direktoriumi Artūru Butkevičiumi susisiekė Pirmojo kanalo atstovai, kurie kvietė Kastytį atvykti į Maskvą ir sudalyvauti laidoje „Sevodnia večerom“ apie festivalio „Jūrmala ‘88“ Grand Prix laimėtoją Aleksandrą Malininą.
2018-10-01

Dainininkas K. Kerbedis intriguoja: jį užvaldė meilė

Garsiausias šalies „senelis“ visiškai neketina pateisinti nei šio savo ilgai laukto ir vaikų suteikto titulo, nei tokios pat jam „prilipusios“ pravardės ir toliau džiugina visus savo energija, jaunatviškumu ir kūrybiniu polėkiu. Kerinčiu balsu pavergęs milijonus klausytojų, Kastytis Kerbedis toliau visa jėga braunasi į jų širdis.
2018-06-28

Ypatingą šventę minintis K.Kerbedis atskleidė didžiausią savo troškimą

55-eri. Būtent tokį jubiliejų gegužės 23-ąją švenčia scenos grandu vadinamas Kastytis Kerbedis. Gerai žinomas dainininkas gimtadienio rytą pasitiko kaip įprastai, per daug apie šventę negalvodamas. Vis dėlto neslėpė – šventę nukels savaitgaliui.  Naujienų portalui tv3.lt jis atskleidė, kas jam gyvenime yra svarbiausia ir ko palinkėtų sau jubiliejaus proga. „Net nežinau, ar gimtadienis yra man didelė šventė. Taip, šventė, tačiau mano gyvenime ji nėra pati didžiausia.
2018-05-23

Atgimė žiūrovų mylimas duetas: Liepa ir J. Jankevičius ruošia staigmeną

Kiekvieną sekmadienio vakarą prie televizijos ekranų žiūrovus sukviečia metų projektas „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Istorinė-pramoginė TV3 laida žiūrovus stebina tiek negirdėtais ir svarbiais faktais iš Lietuvos istorijos, tiek muzikiniais pasirodymais.
2018-03-01

Kastytis Kerbedis gerbėjams ruošia staigmeną: „Taip tik įdomiau“

Metų pabaigoje vyksiančiam galingiausiam karjeroje koncertiniam turui besiruošiantis dainininkas Kastytis Kerbedis gerbėjams lyg iš gausybės rago žeria vieną staigmeną po kitos – mėnesio pradžioje pristatęs naują dainą „Prašau, paskubėk...“, žiemos sezoną jis uždaro su trenksmu ir vasariško dvelksmo kupina daina „Tu mano“. „Kabrioletai, ilgaplaukės merginos, pajūrys – puikus „šviežiausio“ Pauliaus Jasiūno darbo fonas. Arba.
2018-02-28

Kastytis Kerbedis gerbėjams žada neįtikėtinus metus

Jau prasidėjo prekyba bilietais į lietuviškos estrados mylėtojų bene laukiamiausį šių metų koncertinį turą „AMŽINAI...“, gruodžio mėnesį nugriaudėsiantį visose didžiausiose šalies arenose. Tokiu pavadinimu nuspręsta pažymėti svarbiai lietuviškos muzikos grando Kastyčio Kerbedžio sukakčiai skirtus koncertus. 55 metų gimtadienį šįmet švenčiantis dainininkas dovanoja savo talento gerbėjams galimybę pasimėgauti tiek jau visaliaudinėmis tapusiomis, tiek 2018 metais gimusiomis dainomis.
2018-02-12

54-erių Kastytis Kerbedis atjaunėjo: įvaizdis, „nubraukęs“ bent 10 metų

Lietuviškosios estrados žvaigždė Kastytis Kerbedis šiuo metu išgyvena tik teigiamas emocijas – žinomas atlikėjas neseniai tapo seneliu, o į jo koncertus žygiuoja kone visa Lietuva. Jokia paslaptis, kad dėl garsenybės statuso šalyje žinomas vyras niekada neapleidžia savo išvaizdos. Daugelis nustemba sužinoję, kad jaunatviškai atrodančiam dainininkui – 54-eri. Tokias emocijas sukelia ir atlikėjo nuotraukos „Facebook“ tinkle.
2017-10-18

Kastytis Kerbedis netveria džiaugsmu: atlikėjas tapo seneliu

Lietuviškosios estrados žvaigždė Kastytis Kerbedis šiuo metu išgyvena tik teigiamas emocijas – žinomas atlikėjas tapo seneliu. Apie sūnaus Tado šeimą papildžiusius du naujus narius, vyras prabilo viešai. K. Kerbedis tapo dviejų mergaičių – Vanessos ir Alicijos – seneliu. „Nebegaliu, sankcijos skelbti neturiu, Tadas nedavė, bet nebegaliu – aš senelis, aš turiu Vanessą ir Aliciją... Tai, dėl ko dabar jau gyvensiu intensyviai...“ – naujieną skelbė dainininkas, kuris yra pats iš dvynukų šeimos.
2017-05-23

Kastytis Kerbedis sudrebino Vilniaus areną: publiką nustebino jaunatvišku įvaizdžiu

Įspūdingais vokaliniais duomenimis ir dešimtmečiais neblėstančia publikos meile turtingas Kastytis Kerbedis šį vakarą sudrebino Vilniaus „Siemens“ areną. Tūkstantinę publiką į savo muzikos šou pakvietęs dainininkas gali didžiuotis –gerbėjai moka atmintinai jo dainų žodžius. „Man dažnai žmonės sako, kad kai dainuoju, tai atrodo, kad apie juos. Viskas dėl to, kad mano dainose nėra kažkokių manieringų prasmių.
2017-03-08

Išskirtinį įvaizdį K. Kerbedžiui sukūręs S. Gandžumianas: tai vienas geriausių mano klientų

Koncertinį turą „Mano balsas“ tęsiantis dainininkas Kastytis Kerbedis kovo 8-ąją džiugins publiką Vilniaus „Siemens“ arenoje. Užkulisiuose jį stebės ir visomis aprangos detalėmis rūpinsis dizaineris Seržas Gandžumianas, kurio studijoje ir gimė efektingi šio turo kostiumai. Dėl Kastyčio Kerbedžio koncertinio turo dizaineriui teko atsiprašyti kelių klientų, kad šiems teks palaukti, mat dainininkui reikėjo dviejų išskirtinių ansamblių.
2017-03-07

M.A.M.A 2016: tai bus masinis šou

Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2016. „Tai bus pati masiškiausia M.A.M.A: vien šokėjų – daugiau nei 100“, – žada prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Vien Sauliaus Prūsaičio pasirodyme ant didžiosios M.A.M.A scenos dalyvaus 40 šokėjų iš minėto šimto. Žiūrovams taip pat savo kūrinius atliks įspūdingus koncertus šalies arenose ką tik surengusi Inga Valinskienė ir vasarį turą pradedantis Kastytis Kerbedis.
2017-01-26

Kastytis Kerbedis pristato staigmeną savo gerbėjams

Įspūdingais vokaliniais duomenimis ir dešimtmečiais neblėstančia publikos meile turtingas Kastytis Kerbedis, vasarį ir kovą koncertuosiantis didžiosiose šalies arenose, nesėdi rankų sudėjęs. Įrašų studijoje pastaruoju metu jis – dažnas svečias. Šiandien Kastytis pristato dar vieną savo darbo vaisių. Naujasis K. Kerbedžio kūrinys „Žinau“ – apie gerąją nuojautą, apie tikėjimą savo rytojumi.
2016-12-12

Kastytis Kerbedis gyvena šeimos pagausėjimo laukimu

Lietuvos šlagerių karaliumi vadinamas vienas mylimiausių šalies atlikėjų Kastytis Kerbedis – itin spalvinga asmenybė. Nors iš šono dainininkas gali atrodyti kiek ekscentriškas, šeimos narių teigimu – jis šeimyniškas žmogus. Todėl žinia, kad netrukus taps seneliu ne vienam, o net dviem mažyliams iš karto – itin džiuginanti. Jau daugiau nei tris dešimtmečius K. Kerbedis gerbėjus žavi ne tik savo įspūdingu balsu, bet ir uždegančia energija scenoje.
2016-12-09

Kastytis Kerbedis intriguoja: pranoks tai, ką jo gerbėjai yra matę iki šiol

Vasario ir kovo mėnesį didžiausiose Lietuvos arenose savo ypatingus koncertus surengs dainininkas Kastytis Kerbedis. Šie dainininko pasirodymai pranoks viską, ką jo gerbėjai yra matę iki šiol. „Jo scena arenose atrodys taip, kaip jai ir dera atrodyti 2017-aisiais, įskaitant visus moderniausius techninius sprendimus. Akivaizdu, kad Kastytis stovi ant aukščiausio savo karjeros laiptelio būtent dabar. Tai yra jo geriausias laikas.
2016-11-30

„X Faktoriuje“ – Kastyčio Kerbedžio pritariančioji vokalistė

Į „X Faktorių“ veržiasi tiek scenos naujokai, tiek tie, kuriems dainavimas – ne naujiena. Viena iš tokių – Agnė Michalenkovaitė, kuri į projekto atrankas atvyko iš Šiaulių. Agnė įsitikinusi – dabar jos laikas susirasti savo klausytoją. Šviesiaplaukės profesija – darželio auklėtoja. „Maži žmogučiai, suradę progą, būtinai tau užlips ant galvos. Todėl tu turi neleisti to padaryti ir būtinai parodyti, kas čia bosas. Tačiau, atėjus laikui, turi būti jų draugas“, – įsitikinusi Agnė.
2016-09-09
Į viršų