COVID-19 įkarštyje vargstantiems padeda kilni panevėžietė: savo darbais žavi aplinkinius

Panevėžyje gyvenančią Irmą Zabulionytę daugelis apibūdintų kaip geraširdę ir pasiaukojančią moterį. Už pagalbą neturintiems ant stalo duonos kąsnio, patiriantiems smurtą ar paprasčiausiai ieškantiems paguodos ir supratimo jai suteiktas „Lietuvos garbės“ apdovanojimas. Moteris pripažįsta, kad karantino metu neturi net kada atsikvėpti, mat besikreipiančių pagalbos dėl smurto šeimoje ar neturinčių už ką nusipirkti duonos kąsnio tik padaugėjo.

Nepriklausomybės atkūrimo šventei paminėti – Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ jau šešioliktus metus kvies paminėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanos paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius. Daugiau nei penkiolika metų gyvuojanti tradicija pagerbia tuos, kurie tyliai daro gerus darbus – padeda į nelaimę patekusiems, savanoriauja, aukojasi vardan kitų gerovės, garsina Lietuvą savo talentais, meno ar mokslo pasiekimais.

„Lietuvos garbė“ – minint Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį pagerbti 7 didvyriai

Jau penkioliktus metus iš eilės Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kvietė minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kovo 11 d. Per jau tradicija tapusį iškilmingą „Lietuvos garbės“ renginį buvo apdovanoti paprasti mūsų šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius.

„Lietuvos garbėje“ Žemaitę lydėjo sūnus: panašumas traukia akį

Kovo 11-osios vakarą jau 15-us metus iš eilės organizuojamas išskirtinis projektas – „Lietuvos garbė“. Renginio metu apdovanojami didvyriai, kurie kasdien vaikšto tarp mūsų, už jų nepaprastai reikšmingus darbus. Pagerbti didvyrių susirinko ir gausus būrys žinomų žmonių. Nacionalinių apdovanojimų ceremonijos nepraleido ir „TV pagalbos“ žvaigždė ir televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė. Ją į renginį atlydėjo sūnus Markas.

„Lietuvos garbėje“ Arlauskienė pasirodė su Dauniu: žvilgsnį traukė ryškia suknele

Kovo 11-osios vakarą jau 15-us metus iš eilės organizuojamas išskirtinis projektas – „Lietuvos garbė“. Renginio metu apdovanojami didvyriai, kurie kasdien vaikšto tarp mūsų, už jų nepaprastai reikšmingus darbus. Į nacionalinių apdovanojimų ceremoniją taip pat atvyko ir verslininkė Rasa Arlauskienė su atlikėju Petru Dauniu. Pora jau kuris laikas renginiuose lankosi dviese.

Apdovanojimuose „Lietuvos garbė“ – elegancija žavintys svečiai

Šios kovo 11-osios vakarą jau 15-us metus iš eilės organizuojamas išskirtinis projektas – „Lietuvos garbė“. Šio renginio metu apdovanojami didvyriai, kurie kasdien vaikšto tarp mūsų, už jų nepaprastai reikšmingus darbus. Šio renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių.

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje išdalinti „Lietuvos garbė“ apdovanojimai

Jau penkiolika metų gyvuoja tradicija, kad kovo 11 d. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kviečia minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanoja paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius. Šiais metais ši šventė yra dar ypatingesnė – šiemet sukanka lygiai 30 metų, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė.

Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį kvies švęsti Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“

Jau penkiolika metų gyvuoja tradicija, kad kovo 11 d. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kviečia minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanoja paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius. Šiais metais ši šventė bus dar ypatingesnė – šiemet sukanka lygiai 30 metų, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Tai išskirtinė diena mūsų valstybei ir kiekvienam jos žmogui.

Tarp „Lietuvos garbės“ svečių – šalies herojai ir žinomi veidai

Šios kovo 11-osios vakarą jau 14-tus metus iš eilės organizuojamas išskirtinis projektas – „Lietuvos garbė“. Kaip ir kasmet, čia pagerbiami mūsų šalies didvyriai. Šio renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Į iškilmingus apdovanojimus renkasi garbūs svečiai: prodiuseris Rolandas Skaisgiris, aktorius Ramūnas Rudokas su žmona, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, premjeras Saulius Skvernelis ir kiti.

„Lietuvos garbė 2019“: įteikti apdovanojimai didvyriams

Šiandien minint vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, per jau tradicija tapusį iškilmingą „Lietuvos garbės“ renginį buvo apdovanoti paprasti mūsų šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius. „Tai viena pozityviausių ir šviesiausių dienų metuose, kuomet sutinku tiek dvasiškai stiprių žmonių – visi jie labai skirtingi, bet tikrai ypatingi, įkvepiantys, priverčiantys susimąstyti apie bendražmogiškus dalykus ir vertybes.

„Lietuvos garbė 2019“ kviečia švęsti kovo 11-ąją ir pagerbti šalies herojus

Šiandien minime vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Neatsiejama jos tradicija tapo nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – jau keturioliktą kartą bus apdovanoti paprasti šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius. Ši data šalies didvyriams pagerbti parinkta neatsitiktinai – juk drąsių ir kilnių žmonių poelgiai yra tvirtos valstybės atrama bei pamatas.

„Lietuvos garbės“ vedėja Kudabienė: „Man ir šiandien kaupiasi ašaros“

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, žiūrimiausia televizija TV3 ir prekybos tinklas „Maxima“ jau tradicija tapusių nacionalinių apdovanojimų „Lietuvos garbė” metu pagerbs mūsų šalies didvyrius – paprastus žmones, darančius nepaprastus dalykus. Ta proga kalbiname ilgametę renginio vedėją Audrę Kudabienę. Šiemet jau bus šeštas kartas, kai Audrė žiūrovams pristatys mūsų šalies herojus.

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – paprastų žmonių nepaprasti darbai

Nacionalinių apdovanojimų projektas „Lietuvos garbė“ jau dvylika metų iš eilės pagerbė žmones, kurie daro mūsų visuomenę geresnę, o šalį gražesnę. Šio projekto misija – pastebėti tuos, kurie nesivaiko šlovės, neieško garbės, bet tyliai daro didžius darbus – gelbsti gyvybes, padeda kaimynams, savanoriauja ligoninėse, ištiesia pagalbos ranką į nelaimę pakliuvusiam, rūpinasi savo bendruomene ar įkvepia geriems darbams kitus.

Metų globėja Regina Zabielienė: ryšys tarp mamos ir vaiko yra pats gražiausias pasaulyje

Šešiasdešimtmetė Regina Zabielienė savo iniciatyva įkūrė VŠĮ „Motinos Teresės šeimų namai“. Tokie namai įkurti privačia iniciatyva yra pirmi ir vieninteliai Lietuvoje. Regina dirbo internatineje mokykloje. Ten glaudėsi našlaičiai ir turintys neįgalumą vaikai, kurių tėvai savo laiku atsisakė. Regina dirbo mokytoja ir iš arti matė, kad tie vaikai gyvena vaikų namuose kaip atskirame pasaulyje, jie nesocialūs. O baigę mokyklą jie išeina į gyvenimą, kur niekas jų nelaukia, jie niekam nereikalingi.

Metų pasiaukojimas: mama po staigios sūnaus mirties jo organus paaukojusi donorystei

2016 sausio 25 dieną, Iš gyvenimo išėjo penkiolikmetis Ernestas Jankauskas. Ryte sūnus mamai pasiskundė, kad jam skauda akis, paprašė sudrėkinto rankšluosčio kompresui. Vaikino skundas, kad jam kažką skauda – nustebino mamą. Ernestas niekad nesiskundė sveikata. Buvo sveikas, stiprus, energingas. Diagnozė negailestinga – aniaurizma, kraujo išsiliejimas į smegenis. Gydytojai jau nieko negalėjo padėti, smegenys buvo mirusios.

Patriotiškoje „Lietuvos garbėje“ – būrys pramogų, verslo ir politikos grandų

Jau vienuoliktąjį kartą įvykusiame iškilmingame „Lietuvos garbės“ renginyje dalyvavo įvairi, Lietuvai ištikima ir neabejinga publika. Pagerbti tuos, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį susirinko pramogų pasaulio žviagždės, verslo atstovai ir politikai.

Metų išradėjas Tadas Juknius: mintis sukurti antibakterinį pleistrą kilo galvojant apie „karštus“ taškus

Biomedicininį išsilavinimą turintis, šiandien nanotechnologijų srityje dirbantis 27-erių jaunasis tyrėjas Tadas Juknius sukūrė sidabro nanodalelėmis praturtintą pleistrą, kuris apsaugo žaizdą nuo užkrėtimo, o specialus jame esantis indikatorius parodo, kada žaizdoje prasideda infekcija. „Pleistras naikina daugelį labai pavojingų bakterijų – net ir tas, kurios atsparios antibiotikams, slopina uždegimines reakcijas, – pasakoja T. Juknius.

Lietuvos garbės staigmena – narsuolis, tempiantis džipą

Metų narsos apdovanojimą pelnęs Marius Beniušis priėmė draugo sportininko ir galiūno Žydrūno Savicko iššūkį – nusivilkęs kostiumą ir išėjęs iš Nacionalinio operos ir baleto teatro jis Gedimino prospekte ėmėsi tempti didžiulį automobilį. Prieš tai Marijonas Mikutavičius net surengė lažybas – jis pasiūlė stipruoliui lažintis iš vieno euro, kad jis nepatemps didiulio automobilio. O stipruolis įrodė, kad dainininkas klydo. Sportininkas prakaitu uždirbo vieną eirą ir nutempė automobilį.

Metų paauglė Ema Macijauskaitė: reikia galvoti ir apie kitus, ne tik apie save

Sausio 2 dieną sudegė Almos Vilnienės namai. Dailės mokytoja dirbanti moteris augina dvi dukras: šešiolikmetę Editą ir dvylikmetę Saulę. Jau kitą dieną po tragedijos „Facebook“ socialiniame tinkle pasirodė jos mokinės Emos Macijauskaitės žinutė ir prašymas pagelbėti nuo gaisro nukentėjusios moters šeimai. Įprasta, kad socialiniais tinklais jaunimas naudojasi dalindamiesi savo nuotykiais, nuotraukomis ar vakarėlių akimirkomis.

Kovo 11-oji – labiausiai šaliai nusipelniusiųjų šventė: jų istorijos tirpdo širdis

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, džiaugiamės laisve ir nepriklausomybe, reiškiame meilę Tėvynei. Tačiau to nebūtų be tų žmonių, kurie anksčiau ir dabar daro Lietuvą šalimi, kurioje gera gyventi. Šiemet jau 11-ąjį kartą "Lietuvos garbe" apdovanojami žmonės, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį. Jų istorijos – ypatingos ir išskirtinės visos Lietuvos manymu.
Į viršų