Kalėdų proga teatro komedijos „Urvinis žmogus“ gerbėjų laukia neeilinė dovana: Vilniuje pirmą kartą bus parodytas spektaklis „Dikar Forever“ rusų kalba.

Maskvoje su didžiuliu pasisekimu rodomos komedijos, kurią režisavo pirmasis lietuvių „urvinis“ Dainius Kazlauskas, premjera – gruodžio 26 dieną Lietuvos Rusų dramos teatre. Bilietus į šį spektaklį parduoda „Tiketa“, sakoma pranešime spaudai.

Rusų „urvinis“ – talentingas ir gerai žinomas 36 metų amžiaus aktorius Georgijus Dronovas. Režisūros ir aktorinio meistriškumo mokslus baigęs G.Dronovas Maskvos teatruose sukūrė keliolika vaidmenų. Aktorius sėkmingai vaidina ir kine: jis filmavosi keliuose išgarsėjusiuose rusiškuose filmuose, tokiuose kaip „Sibiro kirpėjas“, „Naktinis patrulis“, populiariame televizijos seriale „Saša ir Maša“.

Spektaklio „Dikar Forever“ režisierius D.Kazlauskas su G.Dronovu ir kitais šios komedijos kūrėjais intensyviai dirbo nuo pavasario. Spektaklio premjera Maskvoje įvyko šį rudenį. „Dikar Forever“ iš karto tapo išskirtiniu reiškiniu Rusijos sostinės teatro gyvenime, kuris yra labai intensyvus ir kupinas įvykių.

Lietuva pasirinkta pirmąja gastrolių šalimi, nes komediją „Dikar Forever“ Maskvoje statė jungtinė lietuvių ir rusų komanda. Be to, maskvietis teatro prodiuseris Elšanas Mamedovas premjerą Vilniuje traktuoja kaip simbolinį padėkos režisieriui D.Kazlauskui ženklą.

REKLAMA

„Pirmą kartą išvydęs Dainių scenoje aš buvau pritrenktas: tokio aukšto lygio aktorių ir didžiulėje Rusijoje reikėtų ieškoti su žiburiu. Jam, kaip neeiliniam scenos meistrui, jaučiu didelę pagarbą ir dėkingumą“, – sakė vienas žymiausių nepriklausomų Maskvos teatro prodiuserių.

Rusiškas spektaklis „Dikar Forever“ pastatytas pagal amerikiečio Robo Beckerio pjesę „Urvinis žmogus“. Lietuvoje komedija tuo pačiu pavadinimu itin populiari – ji pilnose salėse rodoma jau ketvirtą sezoną. Pagrindinė tema – vyrų ir moterų bendravimas – komedijoje „Dikar Forever“ interpretuojama su rusišku prieskoniu ir įgauna ypatingo kolorito.


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2007-11-22 18:04:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super pagaliau!! Rugsejo menesi pavyko gauti bilietus i premjera Maskvoje - turiu pasakyti - tilkrai puikus ir vertas demesio spektaklis!!! Super!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų