Jau vasario 25 dieną įvyks miuziklo „Paryžiaus katedra“ premjera, klube „Balsas.lt“.

Kameriniame operos pastatyme vaidina  ir viena ryškiausių projekto žvaigždžių Jeronimas Milius. Įspūdingomis arijomis publikos palankumą pelnęs dainininkas atlieka maištautojo Klopeno vaidmenį.

Kamerinėje klubo „Balsas.lt“ erdvėje vyksiančiuose „Paryžiaus katedros“ vaidinimuose Jeronimas Milius įkūnys vieną įsimintiniausių kūrinio herojų, vagių karalių Klopeną. Populiarus dainininkas neslepia, kad maištingas miuziklo personažas yra gerai pažįstamas ir artimas jam pačiam, todėl pasiruošti artėjančiai „Paryžiaus katedros“ premjerai nėra sunku. Atlikėjas tiki, kad ateityje jo vaidmuo taps dar įtikinamesnis ir suteiks žiūrovams daugybę gerų emocijų.

„Klopenas yra maištautojas, jo siela laukinė. Manau, įkūnyti tokį personažą norėtų kiekvienas sunkiosios muzikos atlikėjas. Šį vaidmenį kūriau daugybę kartų, tobulėjau, todėl tikiu savo jėgomis. „Paryžiaus katedros“ žiūrovams padovanosime daug gražių dainų, kuriomis galima mėgautis nuolat – jos nenusibosta“, - pasakojo Jeronimas Milius.

Neįtikėtino populiarumo ir įver­tinimo Lietuvoje bei pasaulyje sulaukęs miuziklas jau vasario mėnesį su­skambės naujais balsais. Pagrindines „Paryžiaus katedros“ arijas lietuviškai atliks jaunieji operos meistrai: Raimondas Baranauskas, Akvilė Garbenčiūtė, Ingrida Ži­liūtė. „Vėliau bus įvestas dar vienas sąstatas“, - užsimena organizatoriai, tačiau konkrečių atlikėjų neįvardina.  

REKLAMA

Miuziklas „Paryžiaus katedra“ buvo parodytas apie 3 tūkst. kartų 13 skirtingų šalių. Kūrinys įrašytas į Gineso kaip la­biausiai perkamas miuziklas pasaulyje - vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų. Kalėdų laikotarpiu jausmingas „Paryžiaus katedros“ arijas atliko ryškiausios mūsų šalies muzikos žvaigždės. Renginys sulaukė milžiniškos sėkmės – miuziklą išvydo tūkstančiai Lietuvos žiūrovų.

„Forum Palace“ rūmuose įsikūrusiame klube „Balsas.lt“ „Paryžiaus katedra“  bus rodoma nuolat. Renginio organizatorių teigimu, nors koncertai bus pritaikyti mažesnėms, apie tūkstantį žiūrovų talpinančioms klubo erdvėms, pats vaidinimas išliks toks pat jautrus, charakteringas ir įspūdingas. Bilietų kaina 50 – 70 litų. Vietų skaičius klube miuziklo premjeros metu bus ribotas.


Rašyti komentarą...
n
nesamone
2009-02-06 10:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebuvo jis jokia zvaigzde "Paryziaus katedroje". Jo vaidmuo visai nedidelis. Tik daug triuksmo ir tiek. Maniau, kameriniame pastatyme jam duos didesni vaidmeni, bet ne... Tai kam apie tai rasyti? Gerai dainuoja, bet viso labo dvi dainos per visa miuzikla... Tai visai mazai...
Atsakyti
0

S
Studentas
2009-02-25 19:20:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
as tai energijos is tonussan maisto papildo semiuosi, o kazin is kur Milius, kad tiek jegu turi visur dalyvauti
Atsakyti
0

i
ina
2009-02-26 11:18:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
saip man labai patiko "Paryžiaus katedra", bet siulau pakeisti Malinauska arba tegul ismoksta vaidybos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų