Gegužės 1 d. 20 val. kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) koncertuos Jeronimas Milius ir ansamblis „4tango“. Skambės tango ir miuziklų arijos.

Tai metalisto ir tangistų kūrybinis tandemas, kurį patys atlikėjai juokais vadina „Tangalica“. Reto grožio balsu  žavintis charizmatiškasis Jeronimas Milius įkūnija miuziklų dainų jėgą ir lieka ištikimas savajam stiliui dainuodamas su „tango“.

Nemirtingi A.Piazzollos opusai keistai dera su užburiančiu miuziklų ir roko operų pasauliu. Gotiškais potėpiais nuspalvintas „Paryžiaus katedros“ arijas keičia miuziklo „Pastarieji penki metai“ ironiškai džiazuojantys monologai apie šeimynines amerikietiškos svajonės pildymosi peripetijas. Programą vainikuoja projekto „Triumfo arka“ klausytojus pavergusios skausmingos Baltaragio ir Jėzaus Kristaus arijos.  Šis projektas pasakoja keturias meilės istorijas, atliekamas skirtingais muzikos stiliais. Miuziklų žavesys ir lengvas tango žaismas – puikus būdas pasakyti tai, kam žodžių ne visuomet pakanka.

Jeronimas Milius yra heavy/power metalo grupės „Soul Stealer“ vokalistas. 2008 m. dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurse Serbijoje su daina „Nomads in the Night“. Dainavo miuzikluose „Paryžiaus katedra“ ir „@Hoffmann_Spragtukas“.

J.Miliaus solinių koncertų partneris ansamblis „4tango“ – Birutė Bagdonienė (altas), Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Donatas Bagurskas (kontrabosas) – jau visą dešimtmetį propaguoja įvairių stilių tango muziką, nuolat rengiantis įsimintinus ir didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukiančius koncertus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų