Į klubų „Pacha“ ir „Exit“ sceną sugrįžta publikos ypač laukiamas D. Britanijos „King Unique“ vėliavnešys Matt Thomas.

Dirty house stiliaus pradininkas ir puoselėtojas sostinės „Pacha“ aikštelę iš proto ves penktadienį, lapkričio 14 dieną, o šeštadienį trauks į Kaune veikiantį „Exit“. Nekantraujantį prie grotuvų stoti svečią abi naktis lydės Vilniaus klubo rezidentas Recoco.

Nuo šiol gros vienas

Net septynerius metus karščiausias pasaulio šokių aikšteles sprogdinęs tandemas „King Unique“ prieš mėnesį surengė paskutinį savo pasirodymą drauge. Tokia žinia pasiekė pramogomis klubuose „Pacha“ ir „Exit“ besirūpinančią klubinių renginių agentūrą „Atari“.

Ne kartą Lietuvoje viešėjęs dueto narys Matthew Roberts paskelbė baigiąs savo karjerą šokių muzikos pasaulyje. Didžėjus pareiškė atsidėsiantis savo šeimai, o artimiausiuose jo planuose – grafinio dizaino mokslai.

„Nuo šiol „King Unique“ vardu paženklintą vėliavą nešiu vienas. Iki Matthew Roberts apsisprendimo palikti pramogų pasaulį į keliones neretai išsiruošdavome atskirai, todėl mano pasirodymų kokybė tikrai nenukentės. Išlikome puikūs bičiuliai, o tai – svarbiausia“, – sakė Matt Thomas.

REKLAMA

Pasiilgo šalto oro patrankos

„King Unique“ ir Lietuvos klubinę sceną sieja ypač stiprus ryšys. Atlikėjai jau ne vienerius metus teigia, kad Lietuva yra tarp mėgstamiausių pasaulio valstybių, kuriose groti smagiausia.

Savo meilę ir lojalumą Lietuvai įrodė šių metų kovo mėnesį, kuomet paskutinį kartą lankėsi „Pacha“ ir „Exit“ šokių aikštelėse. Tuomet „King Unique“ dėl savaitgalio mūsų šalies klubuose atsisakė dalyvavimo festivalyje „Winter Music Conference“, kuris kartą per metus vyksta Majamyje.

„King Unique“ garsėja ir kaip entuziastingiausi klubo „Exit“ atributo – šalto oro patrankos – fanai. „Mano pirštukai ima niežtėti – man reikia iššauti ledine patranka“, – tokią žinutę, papuoštą elektronine šypsena, klubo „Exit“ „Myspace“ svetainėje neseniai paliko Matt Thomas.

„King Unique“ garso takeliai puikuojasi šokių muzikos žvaigždžių kompiliacijose, Holivudo filmuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Studijos maniakais vadinamas „King Unique“ laikomi vienu talentingiausių remiksų kūrėjų, netinginčių savo versijas paruošti didžiajai daugumai klubuose grojamų kūrinių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų