Dieną prieš septintąjį gimtadienį, penktadienį, klubas „Gravity“ kvies į didžiausių Lietuvoje diskotekų herojų pasirodymą.

Scenoje - kiečiausias komandos „Atari“ kumštis Ignas ir Kastis Torrau. Pastarasis šiame sostinės klube pasirodys po daugiau nei 1200 dienų pertraukos.

Po išties sėkmingo savo pasirodymo rugsėjį, į šį klubą dar kartą grįžta jau senokai jokių pristatymų nebereikalaujantis Ignas, kurio nuotrauka pateko ant gruodžio mėnesio lietuviškojo „DJMAG“ viršelio. Prisimindamas pirmąjį savo dublį klube „Gravity“ populiarusis didžėjus sako: „Nėra ką plačiai kalbėti, tiesiog labai nuotaikingai prabėgo tos kelios valandos grojimo. Šviežios apelsinų sultys ir išprotėję lankytojai akimirksniu grąžino prisiminimus iš tų ankstesniųjų laikų akimirkų. Nemeluoju“.

Po labai ilgos pertraukos klube „Gravity“ savo muzikinę kolekciją pristatys visiems gerai žinomas didžėjus Kastis Torrau. Jis kiekvieną mėnesį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose groja kartu su galybę išskirtinių šokių muzikos žvaigždžių. Tokių kaip „Deep Dish“, James Zabiela, Armin Van Buuren, Hernan Cattaneo, Gabriel & Dresden, Timo Maas, Satoshi Tomiie, „King Unique“, Steve Lawler ir kitų.

Kastis Torrau net nebandė slėpti, kad šio netikėtai ilgai užtrukusio sugrįžimo į klubą „Gravity“ laukė ne tik gerbėjai, bet ir jis pats: „Išties aš „Gravity“ grojau labai senai, bet iš paskutinių pasirodymų liko patys geriausi prisiminimai, todėl  galiu atvirai pasakyti - man to tikrai trūko“.

REKLAMA

„Stebėdamas „Gravity“ anonsus aš visada gyriau šį klubą už teisingą kryptį. Matydamas gerus vardus, atvykstančius ten, visada tikėjau, kad bus tas laikas, kada aš vėl galėsiu stoti prie šio klubo pulto ir tuomet visi tie gerieji prisiminimai vėl grįš į realybę. Šiam penktadieniui būtinai paruošiu kažką specialaus ir tikrai būsiu energingas kaip visada“, - tęsia Kastis Torrau.

Beje, priminsime, kad 2003-2005-ųjų „Gravity“ sezonuose būtent Igno dėka bene pirmus kartus Lietuvoje pasirodė šūsnis šiandien visada labai laukiamų didžėjų. Jų buvo kelios dešimtys, tačiau garsiausi jų: 16B, G Pal & Anna Maria, „Lexicon Avenue“, „Peace Division“, John Creamer, Barry Gilbey, Desyn Masiello, Luke Fair, Paul Rogers, Chus, Jo Mills bei galybė kitų. Būtent šiuose renginiuose paskutinį kartą grojo ir Kastis Torrau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų