Klaipėdą sudrebins projektas, kurį jau spėta pakrikštyti metų sensacija Lietuvos muzikinėje padangėje.

Lapkričio 6 d., penktadienį, klube „Dr.Who“ pajūrio publikai pirmąkart pristatomas projektas „Yva“ gyvai“.

Vienų dievinama, o kitų su ironija linksniuojama Natalija Zvonkė į uostamiestį sugrįžta su ypatingosiomis pajėgomis. Ant „Dr.Who“ scenos skandalingajai pop karalaitei talkins „Yvos“ šokėjos Gintarė ir Kristina, dvi pritariančios vokalistės ir penki profesionalūs muzikantai – jungtinė klaipėdiečių ir vilniečių komanda, dirbanti su Sasha Son, Vaidu Baumila, Mantu Jankavičiumi bei kitais žinomais dainininkais.

Projektas iki šiol buvo pristatytas tik vieno sostinės klubo publikai. N.Zvonkė prisipažino po pasirodymo dar skraidanti padebesiais: „Jokia paslaptis, kad kai kurie žmonės atėjo pasijuokti, nes buvo iš anksto susidarę savo nuomonę apie tai, ką išvys scenoje. Sulaukėme milžiniško susidomėjimo, bet svarbiausia – daugelis tiesiog negalėjo atsitokėti iš nuostabos! Po koncerto visi skirstėsi kupini geriausių emocijų“.

Ko nereikėtų tikėtis renginių ciklo „Dr.Who Gyvai“ gerbėjams, kurie penktadienio vakarą atžygiuos į klubą? „Neišgirsite Noros Jones. Nesu „superinė“ vokalistė, bet meška ausies man nėra numynusi ir dainuoti galiu. Numokite ranka į stereotipus ir tiesiog pamatykite viską savo akimis“, – linksmai intrigavo N.Zvonkė.

REKLAMA

Atlikėja neabejojo, kad gera nuotaika klube „Dr.Who“ liesis fontanais: „Tie, kurie nors kartą yra buvę „Yvos“ koncerte, žino, kad akimirksniu įsukame linksmybes. Jei reikia – galiu ir ant blakstienų stovėti, kad publika šėltų!“.

„Yvos“ gyvai“ projekto idėja N.Zvonkei gimė prieš metus, programa buvo pradėta gludinti šį rudenį. „Patys muzikantai man atviravo, kad rezultatas pranoko jų lūkesčius“, – pažymėjo N.Zvonkė.

Naujojo „Yvos“ projekto ašis – puikiai publikai žinomos grupės dainos, skambančios visiškai kitaip. „Daugelį klausytojų tiesiog pribloškė naujoji „Paukštelio“ versija. Ar kas nors galėtų patikėti, kad ši daina suderinama su roku? Publika koncerte taip pat atpažins ir latino bei rokenrolo skambesį“, – pasakojo „Yvos“ lyderė.

Ant blakstienų klube „Dr.Who“ grupės merginoms gal ir neteks stovėti, tačiau jos pasiryžusios kaip reikiant patrypti ant baro. „Turime savo unikalų „šotų“ gėrimo ritualą. Manau, klaipėdiečiai galės susipažinti su jo ypatumais“, – šmaikštavo N.Zvonkė.

Penktadienio koncerto „Yva“ gyvai“ pradžia klube „Dr.Who“ – 24 val.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-11-03 14:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau senai laukiau naujienų iš YVOS,
Atsakyti
0

p
poka
2009-11-17 22:03:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yva jau užmarštin eina
Atsakyti
0

G
Gretute
2010-01-09 18:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
keista.... bet ir mano simšiukas lapkričio 6 diena
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų