Gegužės 9-ąją – Europos dieną – švęsime pergalingai!

Tądien Vilniuje, klube „New York“ nugriaudės dvi sunkiosios heavy metal fanfaros: iš Rusijos atvažiuojanti legendinė grupė „Aria“ ir greitai populiarėjantys lietuvaičiai „Soul Stealer“.

Pergalingų kovų lauką scenoje „Aria“ komandai paruoš Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje gerai žinomi ir greitai progresuojantys „Soul Stealer“. Šiandien grupės sudėtis tokia: Jeronimas Milius – vokalas, Enrikas Slavinskis – gitara, Kęstutis Žigė – bosinė gitara, Šarūnas Venckus – būgnai. Gitaristas Enrikas taip pat groja grupėse „Fata Morgana“ ir „Obtest“, o ir kitiems grupės nariams įvairios veiklos netrūksta.

Ankstesniu pavadinimu „Soul Brothers“ grupė susibūrė Vilniuje 2003 metų rugpjūtį. Šis pavadinimas, pasak muzikantų, tada išreiškė jų požiūrį į muziką, atsidavimą jai ir svarbiausia – sielos ryšį. Prieš sukurdami šią grupę, jos nariai iki tol apie metus grojo po „Crossroad“ vėliava. „Soul Brothers“ išbandė keletą muzikos stilių, ieškodami geriausios išraiškos savo mintims, tačiau apsistojo ties heavy metal. Grupės dainos skamba ir lietuvių, ir anglų kalbomis.

Nuo savo gyvavimo pradžios grupė „Soul Brothers“ sugrojo gana daug koncertų, taigi ją galima pavadinti aktyvia koncertine grupe. Tarp didesnių paminėtini pasirodymai festivaliuose „Naujas Kraujas 2005“, „Durys 2005“, „Roko naktys 2005“, „Roko naktys 2006“, „Kilkim žaibu VII“ ir visa eilė mažesnių koncertų įvairiuose Lietuvos klubuose. Konkurse „EuroRock 2006“ grupė užėmė trečiąją vietą ir po to koncertavo Olecke (Lenkija) vykusiame festivalyje "Fiesta Borealis".

REKLAMA

2007 metais laikinai koncertinę veiklą pristabdę „Soul Brothers“, 2008 m. pradžioje sugrįžo su nauju pavadinimu ir pasirašė sutartį su leidykla „Ledo Takas“. Vilniečiai, persivadinę į „Soul Stealer“, tų metų pavasarį išleido to paties pavadinimo debiutinį diską. O šiemet balandžio mėnesį grupė Latvijoje pradėjo ir antrojo albumo įrašus, kuris turėtų pasirodyti jau 2009-ųjų rudenį.

„Soul Stealer“ yra darni nuolat tobulėjančių keturių muzikantų komanda, kurioje neiškirtina nė viena grandis. Stiprus vokalas, gitarinė technika ir nepriekaištingas ritmo sekcijos darbas padeda gerai įsiminti grupės kūrinius ir juos pamėgti ne tik heavy metal gerbėjams. Daugiau informacijos apie grupę galima rasti: www.myspace.com/soulstealerband.

Dviejų komandų metalinis tandemas klubo „New York“ sienas Vilniuje sudrebins gegužės 9 d. Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internetu:

http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000004614


Rašyti komentarą...
A
Avangarda666
2009-04-29 15:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
OMG! Būtinai teks eiti į šį koncą. :) ten tikrai galima bus patusinti. xD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų