Lapkričio 7 d. vienintelį koncertą „Siemens arenoje“ Vilniuje surengsiantis Eros Ramazzotti triumfuoja perkamiausių Europos šalių albumų sąrašuose.

Vos prieš dvi savaites išleistas naujausias Italijos žvaigždės albumas jau spėjo užkariauti milijonų muzikos mylėtojų širdis. Ketverius metus lauktas naujų Eros Ramazzotti dainų darbas „Ali E Radici“ šiuo metu yra trečias perkamiausias albumas visoje Europoje.

Remiantis statistikos duomenimis, kuriuos pateikia bendrovė „Nielsen“, Eros Ramazzotti albumas akimirksniu debiutavo Italijos perkamiausių įrašų sąrašo viršūnėje.

Naujų legendinio italų atlikėjo dainų nemažiau išsiilgę yra ne tik tėvynainiai, bet šveicarai, kur albumas taip pat debiutavo sąrašo viršūnėje. Penkioliktasis Eros Ramazzotti albumas „Ali E Radici“ puikiai buvo sutiktas Ispanijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Austrijoje ir Švedijoje, kur įrašas debiutavo antroje vietoje. Vokietijoje naujasis Eros Ramazzotti darbas debiutavo ketvirtoje, Prancūzijoje penktoje o Danijoje septintoje perkamiausių albumų sąrašo vietose.

REKLAMA

Susumavus pardavimų rezultatus, Eros Ramazzotti albumas šiuo metu yra trečias pagal perkamumą įrašas visoje Europoje. Prognozuojam, kad panaši sėkmė Eros Ramazzotti lydės ir Lotynų Amerikoje, kur yra išleista speciali ispaniška albumo versija „Alas Y Raices“. Tokia milžiniška albumo komercinė sėkmė neliko neįvertinta.

Jau birželio 6 d. Eros Ramazzotti dalyvaus svarbiausių Italijos muzikos apdovanojimų „Wind Music Awards“ ceremonijoje. Su „Oskarais“ lyginamoje apdovanojimų fiestoje, kuri vyks Veronos mieste, Eros Ramazzotti bus įteiktas specialus prizas.

Vienintelis Eros Ramazzotti koncertas vyks lapkričio 7 d. „Siemens arenoje“ Vilniuje. Vienas garsiausių Italijos atlikėjų pasaulyje surengs įspūdingą gyvos muzikos šou, kuriame skambės ne tik geriausios dainos, bet ir naujausi kūriniai. Per beveik tris dešimtmečius Eros Ramazzotti pardavė daugiau nei 50  milijonų albumų. Didžiausiais atlikėjo hitais tapusias dainas „Cose Dela Vita“, „Se Bastasse Una Canzone“, „Piu Bella Cosa“, „Stella Gemella“ ir daugelį kitų žino milijonai muzikos mylėtojų.

Išskirtinį visame pasaulyje populiaraus atlikėjo Eros Ramazzotti koncertą Lietuvoje organizuoja Rytų ir Vidurio Europoje pirmaujanti koncertinė agentūra „Makroconcert“. Bilietus į Eros Ramazzotti pasirodymą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internetu.

Eros Ramazzoti albumą „Ali E Radici“ pristatančios dainos „Parla Con Me“ vaizdo klipas:


Rašyti komentarą...
B
Beata
2009-06-05 14:35:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai laukiu šio koncerto. Vienintelė normali žvaigždė šiais metais!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų