Džordanos Butkutės biografinės knygos pristatyme vakar dažnai skambėjo juokas ir plojimai – atrodė, kad dainininkės palaikyti ir pasveikinti susirinko artimiausi draugai. Visgi renginio pabaigoje buvo prasitarta, kad kaip tik daugelis žurnalistų kviestų Džordanos draugų, sugalvoję vieną už kitą keistesnį pasiteisinimą, čia nepasirodė.

Nepaisant to, „Pegaso“ knygynas buvo sausakimšas. Šiek tiek pavėlavusiai dainininkai teko prasiskinti kelią tarp gerbėjų. Džordana bene iš karto paprašė nevadinti jos žvaigžde: „Žvaigždės danguje, žmonės ant žemės – aš paprasčiausiai per daug ir visiems iki skausmo žinomas žmogus“.

Ir iš tiesų – dainininkė nuolat mirgėjo televizijos ekranuose, spaudoje, koncertuose. Vienu metu jos prigesųsį populiarumą atgaivino realybės šou „Akvariumas“. Šiandien artimiau pažinti Džordaną gali kiekvienas, įsigijęs knygą „Prarastas rojus“.

Bestseleriu pretenduojantį tapti kūrinį parašė žurnalo „Panelė“ vyriausioji redaktorė Jurga Baltrukonytė. Mintis parašyti knygą gimė pačiai atlikėjai ir jos draugei, buvo ne vienas norintis pirmasis išgirsti Džordanos asmeninio gyvenimo užkulisius.

„Tai buvo varžytinės – kas daugiau sumokės, – atskleidė dainininkė. – Tačiau pasitaikė leidykla „Ekspress leidyba“, kurioje žmonės – iš didžiosios raidės. Jurga yra žmogus, pajautęs mano dūšią“.

REKLAMA

Knygos autorė prisipažino, kad niekad nebuvo Džordanos gerbėja, tačiau priėmė pasiūlymą nesuvokdama, į kokią avantiūrą leidžiasi.

„Pirmieji susitikimai buvo labai sudėtingi, nes vyko namuose, kuriuose karaliavo depresija, ašaros, chaosas. Patekau į patį juodumos sūkurį ir po trijų susitikimų aš pasakiau leidyklos direktoriui, kad greičiausiai aš tos knygos neparašysiu. Po penkių susitikimų sugalvojau pirminį knygos pavadinimą – „Velnias su miniaku“, nes Džordana buvo audringa asmenybė, griaunanti ne tik savo, bet ir vyrų, kuriuos ji mylėjo ir kurie ją mylėjo, gyvenimus“, - dainininkės išsiskyrimo su Sergejumi Gorbonu nuotaikas ir sunkią knygos rašymo pradžią prisiminė J. Baltrukonytė.

Jos nuomone, tokios atviros, skandalingos, įdomios ir spalvingos asmenybės, Lietuvoje daugiau neįmanoma rasti ir dabar bus žymiau sunkiau kitiems rašyti knygą apie kurią nors įžymybę.

„Tai rašykit antrą apie mane, nes turiu dar tiek papasakot“, - juokėsi Džordana.


Rašyti komentarą...
a
arturas
2009-07-09 17:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar kam nors įdomi jos biografija? ... hmmm gal ... bet ne man ...
Atsakyti
0

s
seiminija
2009-07-09 18:46:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
man idomu, kiek ten tos tiesos toje biografijoje. nors jos kai kurios dainos fainos, spalvinga ji asmneybe... gaila, kad taip gyvenimas durnai susikloste.
Atsakyti
0

h
hmmmmmm
2009-08-06 01:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
mm na gales dfabar isgerti Dzordza :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų