Dėl apmaudžios vagystės D. Montvydas gali nebedalyvauti „Eurovizijoje“

Nesėkmingai nauja savaitė prasidėjo balsingajam atlikėjui Donatui Montvydui, kurio sceninis pseudonimas – Donny Montell. Savo automobilį nakčiai sostinės centre palikęs dainininkas rytą rado jį apiplėštą. Vaikinas kreipėsi į policiją ir draudikus, bet kol kas Donatas sulaukė tik paguodos žodžių.

Apmaudi vagystė buvo įvykdyta naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Donatas savo „Audi“ markės automobilį tvarkingai užrakino, įjungė signalizaciją, bet nepastebėjo, kad ant sėdynės liko jo krepšys, kuriame buvo išorinis kietasis diskas su neįkainojama asmenine informacija.

„Pirmadienį ryte pamačiau savo mašiną su išdaužtu stiklu. Buvo nemalonu lipti į jį, nes žinojau, kad naktį ten darbavosi vagišiai. Iš pažiūros gali atrodyti, kad jų grobis nedidelis – pavogta kompiuterinė laikmena, kelios kompaktinės plokštelės ir litras pieno. Tačiau man skaudžiausia yra dėl kietojo disko – jame buvo mano dainos, kurią jau kelis mėnesius ruošiau „Eurovizijos“ dainų konkursui, originalas, – atsidūsta D. Montvydas. – To kūrinio autorius gyvena Vokietijoje, bet šiuo metu atostogauja Los Andžele. Po atkaklių mėginimų man pavyko su juo susisiekti, bet muzikos kūrėjas nepažadėjo, kad artimiausiu metu galės persiųsti dainos originalą.“

Dėl pavogtos kompiuterinės laikmenos ir jose dingusios informacijos Donatas gali nespėti pasiruošti „Eurovizijos“ dainų konkursui. Kol kas yra numatyta, kad Donny Montell turi filmuotis vasario 10 dieną. Dainininkas tikisi, jog iki tol atsiras pradingę daiktai.

„Jei kas nors radote ar artimiausiomis dienomis netyčia rasite rožinės spalvos kietąjį diską, kuriame yra asmeninė mano informacija, būtinai jį grąžinkite. Neliksiu skolingas“, – žada Donny Montell.


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2012-02-01 10:21:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia tai istiesu labai nelaiku liko apiplestas..
Atsakyti
0

K
Karolis
2012-02-01 10:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam neidomus čia tas scenos pajacas..
Atsakyti
0

b
birzietis
2012-02-01 11:04:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
nedalyvaukim isvis toj eurovizijoj.. niekam ji neidomi, ir pinigu sutaupysim ir neapsijuoksim
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (73)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų