Jau nuo sausio mėnesio paskutiniojo ketvirtadienio „Helios“ naktiniame klube sėkmingai startavęs naujasis ketvirtadienių vakarėlių ciklas  - „Black Thursdays“ tęsiasi.

Šių vakarėlių šeimininku yra juodaodis diskžokėjus iš Kipro, ištisus metus linksminęs „Pacha“ klubo lankytojus bei nuolat sutraukdavęs pilnas sales ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, – Dj Black B. Šiuo metu dirbantis su „Atari“ komanda diskžokėjas vakarėlius rengti pasirinko „Helios“ klubą neatsitiktinai. Pagrindinėmis to priežastimis tapo ilgametė „Helios“ ketvirtadienių tradicija, naktinio klubo vieta bei techninis lygis, užtikrinantis nepriekaištingą vakarėlių kokybę.

„Black Thursdays“ vakarėlių ciklo vizitine kortele jau spėjo tapti lengvas muzikos stilius, apjungiantis RnB ir FunkyHouse ritmus, gražiausios sostinės merginos, stilingiausia publika bei, žinoma, linksmybės ligi pat paryčių.

Pranešama, jog artėjantis ketvirtadienis, t.y. sausio26d. ,- bus išskirtinis, kadangi šio vakarėlio metu atostogų į šiltuosius kraštus išvykstantį BlackB pakeis jo kolega, ne ką prasčiau visiems žinomas - Dj Mantini, o šokių aikštelę pilnai žada užildyti TVM studentai!

Specialus pasiūlymas merginoms! Paskambinkite žemiau nurodytu telefonu, pasiimkite dar penkias drauges ir VIP staliuko rezervacija jums ne tik nieko nekainuos, bet ant jo lauks ir maloni staigmena, kurią jums žada klubo administracija! Paskubėkite – staliukų kiekis ribotas!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų