TOP 5: tėvai, kurie meilę vaikams rodė netradiciniais būdais

Mylintis tėvas pasamdė virtualų žudiką, kad šis nužudytų jo tingaus sūnaus herojų vaizdo žaidime

23 metų Xiao Feng nenorėjo dirbti. Jis neturėjo jokių hobių, išskyrus vaizdo žaidimus, kurie surydavo visą jo laiką. Vaikino tėvas pasamdė profesionalą, kuris vos per kelias minutes sudorojo tinginio herojų interneto žaidime. Deja, vargu tėvo planas duos realios naudos, mat „žudikas“ išdavė tinginiui sūnui, kas buvo užsakovas.

Kinė milijonierė dirba kiemsarge, kad parodytų savo vaikams gerą pavyzdį

Nedaug milijonierių sutiktų už 228 dolerius šluoti gatves, bet tokių atvejų tikrai būna. Viena jų – 53 metų J. Yuzhen, kuri uždirba iš turimo nekilnojamojo turto, kurio vertė – 1,5 mln. Tačiau nuo 1998 metų, ji šešis kartus per savaitę keliasi trečią ryto ir kelis kilometrus dviračiu važiuoja į savo darbo vietą. Visa tai daroma dėl vieno – norint parodyti gerą pavyzdį savo vaikams. Moteris įsitikinusi, kad lengvai uždirbti pinigai ir gauta valdžia keičia žmones ir ji nusprendė padaryti viską, kad jos šeimos nariams taip nenutiktų. Panašu, kad motinos pavyzdys įkvėpė ir vaikus, moters sūnus šiuo metu dirba vairuotoju, o dukra tarnautoja. Tiesa, savo vaikams moteris kartą yra pagrasinusi, kad jei šie gyvenime nesiruošia sunkiai, palikimo gali nesitikėti.

REKLAMA

Tėvas su paralyžuota dukra rankose užsiima lengvąja atletika

Pastaruosius ketverius metus Rickas van Beekas savo mėgstamu sportu – lengvąja atletika atletika užsiėminėja kartu su dukra, kuri kenčia nuo cerebrinio paralyžiaus. Ji negali nei vaikščioti, nei kalbėti, bet tėvas žino, ji mėgsta būti gryname ore, tad Rickas plaukioja valtimi kartu su dukra, važiuodamas dviračiu ją vežasi specialioje kėdutėje.

Dėl sūnaus diabetiko tėvai pasidarė insulino pompos tatuiruotes Norėdami būti solidarūs su savo vaiku tėvai pasidarė tatuiruotes, kuriose pavaizduota insulino pompa – tokia pat, kaip kad turi nešioti jų diabetu sergantis sūnus.

„Diabetas mažyliui buvo diagnozuotas, kai jam tebuvo vos 3,5 metų. Nelengva vaikui buvo paaiškinti, kad šiol jis turės su savimi visą laiką turėti insulino pompą, kuri 4-5 kartus per parą išskiria vaistus“, – kalbėjo vaiko mama Camila Buavin ir pridūrė, kad tatuiruotę, kurioje atvaizduota insulino pompa nusprendė pasidaryti tam, kad vaikas nesijaustų vienišas.

Adamo Sandlerio auklėjimo metodas

Garsus aktorius savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo su gerbėjais tokia žinia: „Manau, kad tėvai neturėtų mušti vaikų. Taigi, aš savo vaikus į mokykla leisiu aprengtus marškinėliais su Justino Bieberio atvaizdu ir „Crocs“ firmos batai ir kiti vaikai tai padarys už mane.“


Rašyti komentarą...
R
Rupi
2013-01-17 21:38:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idiotiskas straipsnis, viskas braukiu ir balsas.lt is mano perziurimu saitu. Atsiduret tarp kitu sudu:
1.15min
2.delfi
3.balsas.lt
4. Sudpopierio skaitymas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų