Neramus miegas: normalus vaiko raidos etapas, ar verta sunerimti?

„Mūsų miegas buvo neramus nuo pat pradžių, naktys, kuomet maitinimo procesas kartodavosi po 6 kartų ir daugiau, užtruko, bet visa tai nelabai pasikeitė ir vėliau. Nekokybiškas miegas ir vaiko prabudinėjimas 3 kartus per naktį - mūsų kasdienybė“,- „Padėkime augti“ laidai šeštadienio rytą 9.30 val. kalbės mažosios Šarlotės mama.

Sveikatos specialistai pripažįsta, kad šiandien tai labai aktuali problema. Neramus miegas kamuoja daugelį mažylių. Medikų nuomone, vaiko miegas labai daug gali pasakyti apie jo sveikatą: ir ne tik fizinę, bet ir psichinę. Juk neramų miegą, krūpčiojimą, dirglumą gali išprovokuoti dantų dygimas, virusinės ligos ar emociniai išgyvenimai. Ką daryti, jei vaikas negali užmigti ar naktį neišsimiega?

Į šį klausimą kaip visada jau šį šeštadienį kartu su specialistais bandys atsakyti laida tėvams „Padėkime augti“. Bus kalbama ne tik apie tai, kaip padėti vaikams ramiai miegoti, bet ir ką daryti užsikimšus nosytei. Sloga gali būti pavojinga visai mažiems. Juk būtent kūdikiai nemoka kvėpuot pro burnytę. Laidos autoriai kalbės ir apie natūralius peršalimo gydymo būdus, močiučių patarimus.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų