Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Baigėsi sesija? Vienam namuose nuobodu? Gyvos muzikos klubas „Tamsta“ šią savaitę pateikė spalvingą renginių programą, kurioje ir vis pasirodantys legendiniai „Empti“, ir visai nauji, jauni balsai. Jauki atmosfera, judėti verčianti muzika ir nuoširdžiausi žmonės lauks tavęs „Tamstoje“. Susitinkame ten?

REKLAMA

Sausio 20d. trečiadienis

Grupių „Insearch“ ir „Jing-a-ling“ koncertas

Nepraleisk progos išgirsti talentingų, jaunų atlikėjų bei išvysti Lietuvos muzikinės scenos ateities.

Kas jie?

„InSearch“ – tai jauna bei entuziastinga keturių bendraminčių komanda, muzikoje ieškanti kolektyvinės muzikinės kalbos darnumo bei kompromisų tarp stilistinių stereotipų ir asmens individualumo. Savo pavadinimu grupė reiškia prioritetą ieškojimui, kaip svarbiausiam ir nenutrūkstamam atradimų ir nusivylimų procesui.

REKLAMA
REKLAMA

Stilistiškai kolektyvas savęs apibrėžti nesiekia. Rock, nu jazz, electro, improvizacinės muzikos elementai yra artimiausi grupės kūrybai.

„Jing-a-ling“ - "Taukšt barkšt. Žodžiu, pavadinimas neturi nieko bendro su turiniu, arba turi per daug, kad pamatytume ir juo labiau išgirstume. Braškam, tarškam, grojam ir dainuojam“- taip grupė apibūdina „Jing'a'ling“ vokalistė Vytautė. Grupe susikurė kilus minčiai paruošti programą skirtą Ninai Simone.

Taigi, programa - taukšt, grupė - girgžt, o savo kurtos muzikos visiems norisi. Ir štai, „Tamsta“ is pačio dangaus nusileido su konkursu „Garažas“, kuriame jie užėmė pirmąją vietą, atskleidė savo originalias kompozicijas, šiandieninį triukšmo smogą pragiedrinti skaidriu skambėjimu.

Stilius: nu jazz/ jazz/ alternative. Bilieto kaina: 8lt.

Sausio 21d.  ketvirtadienis

„Tribute to Lauryn Hill“   (Daiva Starinskaitė, „Brassbastardz“ balsas)

Tai iš tiesų neeilinė galimybė išgirsti pastaraisiais metais nebekoncertuojančios „The Fugees“ vokalistės Lauryn Hill kūrinius. Domas Aleksa ir Andrius Murencevas-Paco atliks jau „vizitinėmis kortelėmis“ tapusius Lauryn Hill kūrinius – solinius ir tuos, kurie irašyti bendru projektu su kitais atlikėjais, metu. Tai „Superstar“, „Zion“, „Doo Wop“ ir B. Marley „No Woman No Cry“ versija ir kiti drauge su „The Fugees“ sukurti hitai – visa tai skambės kiek kitaip, nuoširdžiai ir, be abejo, akustiškai.

REKLAMA
REKLAMA

Stilius: soul/hip-hop. Bilieto kaina: 10lt

Sausio 22d. penktadienis

Grupės „Empti“ koncertas

Visiems žinomų dainų „Gera mylėtis“, „Pabandyk“ bei „4 milimetrai“ atlikėjai su jumis dalinsis savo muzika jau šį penktadienį. Įdomu, kaip jie skamba šiandien? Ateik ir išgirsk.

Grupė Empti susikūrė 1993 metais. Iš pradžių grupę sudare Kristijonas Karinauskas, Darius Siaurusevičius - Pianinas ir Paulius Kilbauskas. 1997 metais prie „Empti” prisijunge Glebas Vasčenko ir Darius Janušonis. Tokia sudėtimi Empti grojo dvejus metus, paskui išsiskirstė. Po kurio laiko prie Pauliaus ir Pianino prisijungė Giedrė Vitkauskaitė, į grupę sugrįžo Darius Janušonis.

1999 m. pasirodė albumas „Estrada“.

2000 m. grupė skynė laurus „Radiocentro“ ir „Bravo“ apdovanojimuose.

Vėliau grupėje prasidėjo krizė. Ją lydėjo buvusio grupės nario Kristijono Karinausko ir klavišininko Dariaus Janušonio mirtys.

REKLAMA
REKLAMA

2001 m., kai išėjo albumas „Cunami“, Empti beliko dviese – Paulius ir Giedrė...

http://www.frype.lt/empti

Stilius: pop. Bilieto kaina: 20lt, bilietus platina TIKETA. Koncerto pradžia: 21val.

 

Sausio 23d. šeštadienis

MEILĖS TRIKAMPIS: Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis, Neda Malunavičiūtė

Geometrinė figūra trikampis simbolizuoja tris lygiavertes sudedamąsias, tris įdomias asmenybes, kurios ir pavieniui kuria nuostabius stebuklus, tuo tarpu meilė – tiek pagrindinė kūrybos tema, tiek ir visus „trikampio“ narius suvienijantis jausmas – meilė muzikai, buvimui su klausytojais, prasmingiems tekstams, šiltai muzikavimo atmosferai.

GYVOS MUZIKOS KLUBAS „Tamsta“

Subačiaus g. 11a, Vilnius

Tel. 2124498, 861156496, 869836121

El. paštas: [email protected]

www.tamstaclub.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų