Susimovęs studentas, mėginęs duoti kyšį savo dėstytojui ir atėjęs į jo kabinetą nešinas užtaisytu oriniu pistoletu, buvo nuteistas kalėti 12 mėnesių, skelbia BBC.

Yang Li, 26 m., ant profesoriaus stalo padėjo 5 tūkstančius svarų, tačiau, kai jam buvo pasakyta išeiti, iš studento kišenės iškrito ginklas.

Skelbdamas nuosprendį Bristolio karališkajame teisme Kinijos piliečiui teisėjas sakė, kad pistoletas sukėlė išgąstį nukentėjusiajam.

Y. Li, kuris pripažino savo kaltę dėl mėginimo papirkti ir šaunamojo ginklo imitacijos laikymo, taip pat buvo įpareigotas sumokėti 4 800 svarų išlaidų.

Teisme paaiškėjo, kad inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studentas susitarė dėl susitikimo su Batho universiteto profesoriumi lapkričio 23 dieną.

Prokuroras paaiškino, kad Y. Li rašto darbas buvo įvertintas 37% pažymiu – trimis procentais žemiau reikalingos ribos, leidžiančios išlaikyti dalyką ir tęsti mokslus.

Kai profesorius pasiūlė pateikti naują 12 tūkstančių žodžių rašto darbą, pateikti apeliaciją dėl įvertinimo arba sutikti su pažymiu ir nutraukti mokslus, studentas ant stalo padėjo pinigus, tardamas, kad „yra ir ketvirtas variantas“.

Kai nesileidęs į kalbas dėstytojas jam liepė išeiti, iš kišenės netikėtai iškrito orinis ginklas, užtaisytas 6 šoviniais.  


Rašyti komentarą...
z
zurnaliuga lopas turbut
2013-04-27 23:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
neskiria dujinio nuo orinio.
Atsakyti
0

M
Mentalitetas ir gresmes
2013-05-01 23:56:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
ciurkos tokie ir yra kaip sitame straipsnue minimas kinietis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų