• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalėdos yra šeimos šventė, kai prie bendro stalo susirenka visa šeima bei vienas kitam rodo meilę ir rūpestį. Šios Kalėdos Antanui Jurgaičiui bei jo vaikams bus nebe tokios prie stalo jau nesėdės ir meile nebesidalins mylima žmona bei mama Indrė. Vos 36-erių A. Jurgaičio žmona balandžio pradžioje žuvo tragiškoje automobilio avarijoje.

13

Kalėdos yra šeimos šventė, kai prie bendro stalo susirenka visa šeima bei vienas kitam rodo meilę ir rūpestį. Šios Kalėdos Antanui Jurgaičiui bei jo vaikams bus nebe tokios prie stalo jau nesėdės ir meile nebesidalins mylima žmona bei mama Indrė. Vos 36-erių A. Jurgaičio žmona balandžio pradžioje žuvo tragiškoje automobilio avarijoje.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su A. Jurgaičiu bei pasiteiravus kaip šiuo metu laikosi jų šeima, vyras atvirauja, kad po truputį viskas juda į priekį ir laikosi jie gana neblogai.

„Laikomės kaip ir neblogai, tik šį kartą šventės jau bus kitokios. Sutiksime jas be mūsų mylimos Indrės“, – su liūdesiu atsako neseniai žmoną praradęs vyras.

„Šiais metais norisi ramių švenčių“

Paklaustas apie tai, ar su vaikais tęs jų šeimoje turėtas Kalėdų tradicijas, A. Jurgaitis atsako, kad su dukra ir sūnumi jau gruodžio pradžioje pasipuošė kalėdinę eglutę bei visą kambarį, ant židinio, kaip įprastai prikabino kalėdinių kojinių, kad šventės nors šiek tiek būtų panašios į įprastas.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes anksčiau turėjome nusipirkę žaisliukus, ant kurių buvo išdrožinėti mūsų visų keturių šeimos narių vardai. Kai puošėme eglutę, dukrytė Gytė rado žaisliuką, ant kurio buvo išdrožinėtas mamos vardas.

REKLAMA

Pastebėjau, kad ji tą žaisliuką pasiėmė, su liūdesiu į jį pažiūrėjo, akimirką sudvejojo ar jį kabinti, tačiau galiausiai pakabino kartu su visais mūsų vardais“, – apie jautrią dukros akimirką papasakojo A. Jurgaitis.

Vyras teigia, kad ypatingų tradicijų Kalėdoms neturi. Jas švęs kaip įprastai. Dažniausiai šventes praleisdavo su šeima, kartais atvažiuodavo ir tėvai, pasigamindavo įprastų patiekalų, kurie guli ant kiekvieno lietuvio stalo.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiemet švęsti Kalėdų nesinori, manau, kad atšvęsime vieni su vaikais, galbūt atvažiuos ir tėvai, tačiau šiais metais norisi ramių švenčių“, – nutyla A. Jurgaitis.

Tragiškos avarijos rytą kartu su mama automobilyje kartu važiavo ir 7-metė dukra Gytė. Avarijos metu Antano dukrai lūžo abi rankytės bei abi kojytės, buvo prapjauti dubens kaulai. Mergaitė po avarijos buvo visa sugipsuota.

Antanas paklaustas, kaip šiuo metu laikosi avarijoje išgyvenusi ir sužalojimus patyrusi dukrytė atsako, kad jos sveikata ganėtinai gera.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Vienintelis minusas, kad vis dar netaisyklingai stato kojytę – dešinė kojytė yra nukrypusi į dešinę pusę, tačiau jau vaikšto, žygiuoja į mokyklą“, – gerėjančia mergaitės būkle džiaugiasi tėtis.

Po tragedija virtusios avarijos A. Jurgaitis, pamatęs Kauno apygardos prokuratūros nutarimą, kuriame buvo rašoma, kad avarijos kaltininkas yra ne „VW Amarok“ vairuotojas, kuris susidūrė su jo žmonos vairuojamu automobiliu, o jo žmona, nutarimą nusprendė apskųsti.

REKLAMA

Antano nuomone, šis nutarimas buvo neteisingas, tačiau šiuo metu visi tyrimai jau yra baigti. Pripažinta kalta šioje avarijoje teismo sprendimu liko jo žmona Indrė.

„Noriu viešai atsiprašyti Luko Venckaus bei jo šeimos už sukeltus nepatogumus, už procesinio tyrimo vilkinimą bei jo apskundimą“, – viešą atsiprašymą A. Jurgaitis skiria L. Venckui.

Su skausmu prisimena lemtingo ryto detales

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt A. Jurgaitis pasakojo, kad lemtingas balandžio 5-osios rytas prasidėjo kaip įprastai. Antanas su žmona atsisveikino, atsibučiavo, deja, paskutinį kartą. Jų 15-metis sūnus liko namie, nes sirguliavo, vyras taip pat, nes gydėsi po apendicito operacijos.

REKLAMA

„Dėkoju Dievui, kad tą rytą sūnus nevažiavo kartu, nes kitaip, dabar jo nebeturėčiau“, – skaudančia širdimi kalbėjo vyras. „Aprengėme mažylę, jos sėdo į mašiną ir išvažiavo. Mes turime vištų, todėl aš pasiėmiau įvairias atliekas ir ėjau link jų, kai tolumoje išgirdau garsą: buvo signalas ir smūgio garsas, nebuvo net stabdymo.

Tą akimirką supratau, kad kažkas ne taip ir nuskubėjau iki tos vietos, iš kurios girdėjau smūgio garsą. Per minutę atvažiavęs pamačiau, kad abi mašinos jau griovyje: viena ant krašto, o Indrės – griovyje. Vairuotojas, su kuriuo susidūrė mano žmona, sako, kad ji tris kartus sukosi ir trenkėsi į jį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žmonos mašina buvo apvirtusi, jis sakė, kad nieko padaryti negalima, tačiau man suveikė tėviški instinktai ir aš bėgau apversti mašinos, nes išgirdau dukros klyksmą. Tada ištraukiau mažylę pro išdaužtą priekinių keleivių durelių langą.

Išgelbėjęs dukrelę bandžiau gelbėti ir žmoną, tačiau vairuotojo durelės buvo užstrigusios. Ranka patikrinau pulsą kaklo srityje, tačiau, deja, jo jau nebeužčiuopiau“, – su skausmu širdyje tragiško įvykio detales prisimeinė A. Jurgaitis.

Tuomet nelaimės vietoje pasirodė ugniagesiai, o iš karto po jų – medicinos darbuotojai, kurie ir konstatavo Indrės mirtį. Medikai suteikė pirmąją pagalbą mažylei ir išvežė ją į Kauno klinikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų