tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienis – diena, kuri Zodiako ženklus stebins netikėtumais, o nuobodžiauti nebus kada. Astrologai pataria nesivelti į neapgalvotais avantiūras, o pinigams skirti atskirą dėmesį.

Trečiadienis – diena, kuri Zodiako ženklus stebins netikėtumais, o nuobodžiauti nebus kada. Astrologai pataria nesivelti į neapgalvotais avantiūras, o pinigams skirti atskirą dėmesį.

REKLAMA

Avinas

Nepalankus metas veiklai, geriausia niekuo rimtu neužsiimti darbe ir daugiau laiko skirti poilsiui. Nieko nesureikšminkite, likite saikingi. Tai geras laikas apmąstymams.

Tauras

Perversmų laikas, kai viskas gali išeiti kitaip, nei manysite. Dalykinius, finansinius reikalus tvarkykite neskubėdami. Siūlomą pagalbą priimkite. O įsipareigoti reikėtų labai atsargiai.

Dvyniai

Jūsų aplinkoje vyksta pokyčiai, apie kuriuos nežinojote, bet apie juos nutuokėte. Ši diena labiausiai tinkama poilsiui: reikėtų vengti įtampos, nesiimti jokių atsakingų darbų.

Vėžys

Situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų. Nesivelkite į neapgalvotas avantiūras, nerizikuokite pinigais, negeras laikas juos investuoti.

REKLAMA

Liūtas

Rūpesčiai ir atsakomybės našta gali priversti rizikuoti tvarkant piniginius ir turto reikalus. Geriau tai atidėti kitos savaitės pradžiai. Stenkitės laviruoti tarp skirtingų nuomonių ir įsitikinimų.

REKLAMA

Mergelė

Nieko griežtai neplanuokite, galite sugaišti laiką nenumatytoms kliūtims įveikti. Bet kokiu atveju jūs turite puikių draugų, įtakingų sąjungininkų, kurie jausis laimingi jums padėdami.

Svarstyklės

Gal kilti nenumatytų kliūčių ir apribojimų, atsirasti nemalonių išlaidų. Beje, galite ir netyčia sužinoti pinigų dingimo paslaptį, tikrąją nuostolių priežastį arba kai ką apie „užklasinę“ antrosios pusės veiklą.

Skorpionas

Gali atsiverti anksčiau nepastebėtos, nežinomos galimybės jūsų verslui bei finansinėms problemoms spręsti, tačiau netinkamas laikas priimti lemtingą sprendimą: reikia laiko viskam apgalvoti ir patikrinti.

REKLAMA

Šaulys

Venkite nesutarimų su partneriais: vargu ar bent vienam iš jūsų pakaks sveiko proto, ypač jei mėginsite skaičiuoti nuostolius ir pajamas.

Ožiaragis

Diena skatins bendrauti, imtis permainų. Jei tik būsite lankstesni ir išradingesni, galite aptikti naujų, netikėtų būdų senoms, įgrisusioms problemoms išspręsti. Vis dėlto būkite atidūs bendraudami, užmegzdami pažintis, atsargesni kelyje.

Vandenis

Netikėtumų pakaks, nuobodžiauti nebus kada. Nebūkite patiklūs. Šiandien geriausiai seksis darbuotis namuose, o darbe galimi nesusipratimai.

Žuvys

Stenkitės nusiraminti, nepriimkite jokių lemtingų sprendimų. Kad diena nesukeltų nenumatytų rūpesčių, teks atidžiau dirbti, apdairiau planuoti savo veiklą, atsargiau elgtis su pinigais.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų